انیمیشن گوفی به دانشگاه می رود

انیمیشن گوفی به دانشگاه می رود
An Extremely Goofy Movie

برای رسیدن به آرزوها هیچ‌وقت دیر نیست.

کارگردان: Douglas McCarthy
نویسنده: Scott Gorden
تهیه کننده: Lynne Southerland
سال تولید: 2000
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

بعد از اینکه مکس گوف با دوستانش پی جی و بابی به دانشگاه رفت ، سندرم لانه خالی گوفی باعث می شود که او در کار به طرز فاجعه باری لنگ بزند و در نتیجه اخراج شود. در دفتر بیکاری ، به گوفی گفته می شود که برای گرفتن شغل دیگری به مدرک دانشگاهی احتیاج دارد. مکس و دوستانش با بردلی اوپرکراست سوم ، رهبر برادری گاما مو مو و یک اسکیت بورد کهنه کار ملاقات می کنند. بردلی از استعداد خود در اسکیت بورد تحت تأثیر قرار گرفته و او را به عضویت گاماها و شرکت در X Games کالج دعوت می کند. ماکس به دلیل شرطی که نمی تواند دوستانش را همراه خود کند ، پیشنهاد را رد می کند. به دنبال یک درگیری ، دو طرف شرط می گذارند که در آن بازنده پسر حوله گروه دیگر شود. برای وحشت مکس ، گوفی حضور در همان دانشکده را شروع می کند و زمان کم کاری گروه را با کارهای خانه قطع می کند. ماکس تصمیم می گیرد با معرفی کتابدار دانشگاه ، سیلویا مارپول ، که با او اشتراکات زیادی دارد ، حواس او را پرت کند. گوفی به طور تصادفی با تلاش ناشیانه خود در اسکیت بورد بردلی را تحت تأثیر قرار داده و از وی دعوت می شود تا به گاماس بپیوندد ، که با تشویق ماکس این کار را می پذیرد.

در اولین مسابقات مقدماتی X Games ، بردلی در حین اجرای خود با احتیاط کور را با آینه جیبی کور می کند و یک تقویت کننده موشک را روی اسکیت بورد گوفی نصب می کند. گوفی مکس را شکست داده و تیمش به سختی به نیمه نهایی می رسد. سرانجام ، مکس با برخورد ضربات شکننده به گوفی می گوید از زندگی خود دور باشد و از عصبانیت طوفان می کند. یک گوفی افسرده اولین امتحان میان دوره ای خود را رد می کند و قرار ملاقات با سیلویا را از دست می دهد. گوفی در بازگشت به خانه ، ناخواسته از همسایه خود ، پیت الهام می گیرد تا دوباره تمرکز خود را بدست آورد. گوفی به دانشگاه برمی گردد و با سیلویا آشتی می کند ، که به او کمک می کند تا بقیه امتحانات خود را بدست آورد. وقتی گوفی تصمیم به ترک گاماس می گیرد ، او از گروهی که قصد تقلب در مرحله نیمه نهایی را دارند ، شنید اما مکس که هنوز از پدرش به دلیل ضرب و شتم او در مسابقات مقدماتی عصبانی بود ، از گوش دادن امتناع می ورزد.

در مرحله نیمه نهایی ، همه تیم ها به جز تیم های ماکس و گاما حذف می شوند. درست قبل از مسابقه سه گانه نهایی ، بردلی P.J را از بازی ها حذف می کند ، تیم مکس یک بازیکن کوتاه مدت دارد و مکس را برای جذب و عذرخواهی از گوفی از طریق jumbotron ترک می کند. در طول مسابقه ، بردلی و تیمش سعی می کنند مانع تیم مکس شوند ، اما موفق نمی شوند. اگرچه گوفی موفق می شود در قسمت آخر مسابقه موقتاً با نعل اسب بردلی را ناک اوت کند ، اما ترفند نهایی او باعث می شود که مکس و عضو گاما ، تانک ، در زیر لاشه آرم به دام بیفتند. وقتی بردلی از کنار آنها رد می شود ، مکس و گوفی تانک را نجات می دهند که در پیروزی در مسابقه به مکس کمک می کند. پس از آن ، بردلی با شکستن شرط بندی ، شکست خود را قبول می کند ، اما به یک تانک انتقام جویا اجازه می دهد تا به دلیل خیانت به بردلی پیش برود و او را به سربار بازی های X Games برساند. در طول روز فارغ التحصیلی ، ماکس جایزه بزرگ خود را به گوفی که حکایت از پیوند آنها دارد حک کرده است به عنوان یک هدیه عذرخواهی برای طغیان خود نسبت به او درست قبل از اینکه گوفی با سیلویا رانده شود ، می دهد.

بیشتر کمتر