انیمیشن گربه چکمه‌ پوش

انیمیشن گربه چکمه‌ پوش
Puss in Boots

این داستان یک گربه است که شد قهرمان یک شهر، خلافکاری که عمرشو پای عدالت گذاشت

کارگردان: Chris Miller
نویسنده: Tom Wheeler
تهیه کننده: Joe M. Aguilar , Latifa Ouaou
سال تولید: 2011
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

گربه در چکمه گربه سخنگو اسپانیایی است که به خاطر جفت چکمه‌های امضا شده‌اش نامگذاری شده است. پوس فراری است که از این قانون فرار می‌کند ، به دنبال بازگرداندن عزت از دست رفته خود است. او می‌فهمد که زوج غیرقانونی جک و جیل لوبیای جادویی را دارند که بیشتر زندگی خود به دنبال آن بوده است که می تواند او را به قلعه‌ای غول پیکر هدایت کند. این قلعه تخم مرغ های غاز طلای با ارزش را در خود جای داده است. هنگامی که پوس سعی می کند آنها را از اتاق غیرقانونی ها بدزدد ، هیت کت بی رحمی که برای کشتن او اجیر شده بود ، حرفش را قطع می کند و هر دو شکست می خورند. معلوم می شود که این هیت کت گربه ای ماده به نام کیتی سافتپاوس است و با هامپتی الکساندر دامپتی، تخم مرغی دوستانه صحبت و دوست دوران کودکی گربه گربه از یتیم خانه‌ای که بزرگ شده است، متحد است. Puss به كیتی داستان اصلی خود و احساس خیانت خود را برای یك حادثه جوانی می گوید، وقتی كه هامپتی پوس را فریب داد تا به یاری سرقت بانك در زادگاهش در سن ریكاردو كمك كند. گربه از آن زمان فرار کرده است. هامپتی سرانجام پوس را راضی می‌کند تا در یافتن لوبیا و بازیابی تخم‌های طلایی به آنها بپیوندد.

این سه نفر لوبیا را از جک و جیل می دزدند و آنها را در بیابان می کارند. رابطه گربه و کیتی عاشقانه می شود. در حالیکه از Great Terror ، یک هیولای غول پیکر که از تخم های طلایی محافظت می کند ، اجتناب می کند تا این قلعه غول متأخر را پیدا کند و به ابر بپیچد و وارد ابر شود. وقتی فهمیدند تخم های طلایی برای حمل بیش از حد سنگین هستند ، آنها غاز را که فقط یک غاز است ، می دزدند و از قلعه فرار می کنند. در حالی که پیروزی خود را جشن می گیرند ، گروه در کمین جک و جیل قرار می گیرند که گربه را بیهوش می کند.

هنگامی که گربه از خواب بیدار می شود ، او جک و جیل را به سان ریکاردو می رساند و در آنجا می فهمد که کل دزدی توسط هامپتی برای توطئه او به خانه برای دستگیری انجام شده است ، زیرا انتقام جویی را برای رها کردن او به مقامات هنگامی که دزد جوان او بد رفت. جک ، جیل و کیتی ، که برای Humpty کار می کنند ، درگیر همکاری بودند. پس از التماس از ایملدا ، مادر خوانده اش ، پوس خود را به نگهبانان تسلیم می کند در حالی که هومپتی تخم های طلایی زیادی را به شهر اهدا می کند و تبدیل به یک قهرمان می شود.

در حالی که در زندان بود ، پوس با اندی Beanstalk اصلی ، جک از “Jack and the Beanstalk” آشنا شد که هامپتی از همان ابتدا لوبیاها را از او دزدیده بود. او به گربه هشدار داد که ترور بزرگ در واقع مادر غاز است و او برای بازگرداندن فرزندش در هیچ جایی متوقف نخواهد شد. پوس که متوجه شد هامپتی در تمام مدت زمان به او خیانت کرده ، درخواست می کند که کیتی به او کمک کند تا از زندان بیرون بیاید و او همچنین به او می گوید که او را دوست دارد. پیس درست هنگام رسیدن ترور بزرگ ، او را متقاعد می کند تا به او کمک کند تا با ترور بزرگ مقابله کند ، و می گوید که او می داند هامپتی در قلب او یک فرد خوب است. گربه و هومپتی با استفاده از غاز به عنوان طعمه ، Great Terror را به خارج از شهر فریب می دهند. در حین تعقیب و گریز ، جک و جیل هامپیتی را دو ضرب می کنند و سعی می کنند غاز را بگیرند ، اما با وحشت بزرگ دست و پنجه نرم می کنند. هومپتی و غاز از روی پلی با گربه ای که بر روی آنها قرار گرفته بود ، رد می شوند. هامپتی می داند که گربه نمی تواند هردوی آنها را نگه دارد ، بنابراین اجازه می دهد تا برود و برای نجات غاز و شهر خود را فدا کند. هامپتی با مرگش به یک تخم مرغ طلایی تبدیل می شود. The Great Terror سپس غاز و هامپتی را به قلعه غول برمی گرداند.

بیشتر کمتر