انیمیشن کله کدو

انیمیشن کله کدو
Megamind

کله کدو بعد از فرار از سرزمین شیاطین از همان لحظه‌ی فرار با مگامن درگیر میشوند که بعد از شکست مگامن دنبال ساخت قهرمانی جدید است...

کارگردان: Tom McGrath
نویسنده: Alan Schoolcraft , Brent Simons
تهیه کننده: Denise Nolan Cascino
سال تولید: 2010
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

کله کدو و Metro Man رقبای مادام العمر در Metro City ، میشیگان هستند. هر دو یتیمی هستند که از سیارات در حال مرگ به زمین فرستاده می‌شوند ، اما در شرایط بسیار متفاوت روی زمین بزرگ می‌شوند. Metro Man سرانجام به ابرقهرمانی تبدیل می‌شود ، و از شهر در برابر نقشه‌های شرورانه مگامیند دفاع می‌کند که با کمک دژخیم خود مینیون، موجودی ماهی مانند که توسط مادرش به او اعطا شده است، زندگی می‌کند و از داخل یک لباس مکانیکی شبیه گوریل زندگی می‌کند و عمل می‌کند. کله کدو یک بار دیگر از طریق لباس مبدل هولوگرافیک از زندان فرار می‌کند‌، خبرنگار رکسان ریچی را با گرز پاش می‌کند و او را می‌رباید و مترو من را به رصدخانه ای مسی می‌بندد. مترو من فرو می‌ریزد و سپس اظهار می‌دارد که مس تنها نقطه ضعف او است، که به کله کدو اجازه می‌دهد تا او را با اشعه مرگ خورشیدی بکشد. مگامایند به سرعت شهر را تصرف می‌کند ، اما متوجه می‌شود که هیچ کسی که او را به چالش بکشد، زندگی شرورانه او هیچ هدفی ندارد.

کله کدو آماده می شود تا موزه مترو من که اخیراً افتتاح شده است را از بین ببرد ، در تلاش است قهرمان سابق شهر را فراموش کند ، اما هنگامی که روکسان را در داخل خانه سرگردان می بیند ، لباس مبدل هولوگرافیک را به عنوان برنارد ، متصدی موزه به دست می گیرد (به طور موقت برنارد واقعی را به یک مکعب کوچک خشک می کند) . کله کدو خود را جذب Roxanne می کند و از او ایده ایجاد یک قهرمان جدید برای مبارزه را می گیرد. در آزمایشگاه او یک سرم از DNA Metro Man ایجاد می کند تا قدرت ابرقهرمانی هدف خود را بدست آورد ، اما به طور تصادفی از طریق تفنگ مخرب او به هال استوارت ، تصویربردار فوق العاده کم نور روکسان ، هنگام ورود به آزمایشگاه تزریق می شود. کله کدو در می یابد که هال به راحتی مجبور می شود و با استفاده از هولوگرام “پدر فضایی” او را برای تبدیل شدن به یک ابرقهرمان آموزش می دهد. هال نام “Tighten” را می گیرد و سو mis تفاهم در مورد پیشنهادی مگامیند “Titan” نیست. در همین حال ، کله کدو همچنان به دیدن روکسان با استفاده از لباس مبدل برنارد می پردازد و این دو شروع به افتادن برای یکدیگر می کنند.

با احساس آماده بودن هال ، کله کدو برای دو نفر قرار ملاقات تعیین می کند. با این حال ، شب قبل ، کله کدو با مینیون اختلاف پیدا می کند ، در حالی که هال می بیند که روکسان هیچ احساسی نسبت به او ندارد زیرا او برای قرار ملاقات با “برنارد” آماده می شود و او را دلگیر می کند. در حالی که در ملاقات با “برنارد” بود ، لباس مبدل کله کدو لنگ می خورد و او از رستوران بیرون می رود. کله کدودر زیر باران به دنبال او می شتابد و روکسان متوجه می شود که نسبت به او احساساتی دارد. او با عصبانیت از نیرنگ او ، او را به سختی طرد می کند و راه می افتد ، و باعث می شود کله کدو ماشین نامرئی خود و اسلحه تخریب کننده را بی جا کند.

روز بعد ، پس از عدم حضور Tighten ، کله کدو او را جستجو می کند. او در کمال وحشت می فهمد که تایتن در عوض یک شرور شده است ، زیرا شب گذشته پس از طرد رکسان از روی جنایات شرورانه شروع به جنایت کرده بود (فاش کرد که او فقط برای جلب رکسان قهرمان شده است). Tighten پیشنهاد اتحاد با کله کدو را می دهد ، اما دومی در عوض او را به جنگ وادار می کند ، و همه لباس مبدل ها و دستکاری های او را نشان می دهد ، که Tighten را به شدت خشمگین می کند. Tighten که از کله کدو خسته شده است قصد دارد او را بکشد تا اینکه او را به زندان بفرستد. کله کدو پس از سرانجام فهمیدن اینکه اکنون برای زندگی خود می جنگد ، Tighten را در یک توپ مس به دام می اندازد ، اما موفق به انجام هیچ کاری نمی شود و این باعث شوک او شد. کله کدو موفق به فرار می شود و Tighten شروع به وحشت زدن در شهر می کند. کله کدو رکسان را پیدا می کند و از او می خواهد که او را به لانه مخفی Metro Man برساند و آنجا او را زنده پیدا می کنند. مترو من توضیح می دهد که او مرگ خود را (و ضعف خود در برابر مس) را جعل کرده است زیرا می خواست بازنشسته شود و موسیقی را شروع کند ، زیرا در جوانی مجبور به تجارت ابرقهرمان شد. او از کمک امتناع می ورزد ، اما یادآوری می کند که یک قهرمان همیشه برای به چالش کشیدن شر ظهور می کند.

با احساس مسئولیت ، کله کدو خود را به مقامات تحویل می دهد و زندانی می شود ، در حالی که رکسان می خواهد مستقیماً از تایتن درخواست تجدید نظر کند ، اما در آخر اسیر شده و به بالای برج شبکه شهر مترو گره خورده است. با تهدید روکسان ، کله کدو را به مبارزه دعوت می کند. کله کدو از رئیس زندان درخواست می کند تا او را رها کند و با دیدن اینکه رئیس زندان مینیون در لباس مبدل است ، متعجب می شود.

کله کدو و مینیون با استفاده از لباس مبدل هولوگرافیک ، تایتن را فریب می دهند و معتقدند که مترو من برگشته است ، اما تایتن آن را براساس الگوهای تلفظ عجیب مگامیند می بیند. Tighten به کله کدو حمله می کند و در طول درگیری ، ماشین نامرئی خود را پیدا می کند. او اسلحه تخریب کننده را بازیابی می کند و قدرت Tighten را با آن تخلیه می کند و دوباره به شکل انسانی خود بازمی گرداند.

هال به جرم جنایات خود دستگیر می شود ، در حالی که شهر کله کدو به عنوان یک قهرمان رفتار می کند و یک رابطه عاشقانه با روکسان آغاز می کند. در لباس مبدل جمعیت ، مترو من هنگام افتتاح موزه جدید کله کدو به دشمن سابق خود تبریک می گوید.

در یک صحنه با اعتبار متوسط ​​، برنارد اصلی در حالی که مینیون مشغول شستن لباس است ، از بدن آبرسانی می شود. هنگامی که برنارد شکایت می کند که این روز بدترین روز در تمام زندگی او بوده است ، مینیون او را با Forget-Me-Stick (که در اوایل فیلم در هال استفاده شده بود) ناک اوت کرد تا به او کمک کند تمام بدبختی هایی را که تجربه کرده فراموش کند.

بیشتر کمتر