انیمیشن کریسمس جادویی میکی: برف در خانه ماوس

انیمیشن کریسمس جادویی میکی: برف در خانه ماوس
Mickey's Magical Christmas: Snowed in at the House of Mouse

میکی میزبان شخصیت‌های کارتونی در خانه خود است و جشن زیبایی را برگزار می‌کند. مهمانان آماده رفتن هستند ولی ناگهان متوجه می‌شوند که نمی‌توانند از خانه خارج شوند زیرا...

کارگردان: Tony Craig , Roberts Gannaway
نویسنده: Kevin Campbell
تهیه کننده: Melinda Rediger
سال تولید: 2001
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

پس از یک نمایش موفق در شب کریسمس، میکی برای مهمانان آرزوی سفر امن به خانه را دارد. با این حال، گوفی اشاره می‌کند که آنها و مهمانان نمی توانند خانه موش را ترک کنند زیرا طوفان برف جلوی خروجی ها را گرفته است. میهمانان نگران هستند ، اما میکی تصمیم می گیرد یک جشن کریسمس به صورت رایگان برای آنها برگزار کند تا زمانی که طوفان برطرف شود. متاسفانه ، دونالد روح کریسمس را احساس نمی کند. بنابراین میکی و مینی کارتون های مختلف کریسمس را بازی می کنند تا روح او را جلب کنند.

کاریکاتورهایی که آنها نشان می دهند شامل دونالد است که سعی در اسکیت روی یخ و نابودی مداوم آدم برفی Huey ، Dewey و Louie در حال ساخت یک مسابقه است ، پلوتو سعی دارد Chip و Dale را از درخت x-mas میکی ، نسخه Mickey of Nutcracker ، بیرون بیاورد. “علم سانتا” ساخته لودویگ فون دریک ، میکی خانه خود را با چراغ های کور کننده ای که در خارج از شهر دیده می شود تزئین می کند و مصاحبه هایی درباره آنچه همه برای کریسمس می خواهند یا از آنها احساس قدردانی می کنند.

بعد از همه اینها ، همه از جمله اشرار مانند جعفر از اینکه همه از کریسمس لذت می برند خوشحال هستند. با این حال ، دونالد هنوز از تغییر روحیه خودداری می کند و بلافاصله حال و هوای جمعیت را ترش می کند. ناراحت که هرچه تلاش کرد روح کریسمس دونالد را بالا نبرد ، میکی به پشت بام رفت ، جایی که به جیمینی کریکت گفت که همه آنچه می خواست این بود که دوستش خوشحال باشد و از کریسمس لذت ببرد. جیمی به او توصیه می کند آرزوی یک ستاره را داشته باشد. میکی این کار را می کند و ستاره به دستان او می افتد. میکی به دونالد برمی گردد ، که به او افتخار قرار دادن ستاره روی درخت را می دهد. دونالد این کار را می کند ، فوراً سرگرم کننده می شود. این ستاره با جادوئی دوباره تغییر رنگ می دهد و صخره ها را طلایی می کند و به Magic Mirror کلاه سانتا می بخشد ، در حالی که کارمندان جعفر را به یک عصای آب نبات تبدیل می کند. به زبان های مختلف که می گویند کریسمس مبارک است در تلویزیون ظاهر می شوند در حالی که میکی آخرین کارتون را قبل از یک آواز می گوید

بعد از کارول کریسمس میکی ، همه با خواندن “بهترین کریسمس از همه” روی صحنه جمع می شوند. میکی در حالی که تینکر بل فیلم را تمام می کند ، کریسمس مبارک را برای همه آرزو می کند.

بیشتر کمتر