انیمیشن کرم های آوازه خوان

انیمیشن کرم های آوازه خوان
Disvo worms

بری که عاشق موسیقی است درحال تلاش است تا بتواند گروهی برای شرکت در مسابقات استعدادیابی ایجاد کند.

کارگردان: Thomas Borch Nielsen
نویسنده: Morten Dragsted
تهیه کننده: Nina Crone
سال تولید: 2008
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

باری از زندگی خود به عنوان کرم خاکی ناامید و خسته شده است. در سلسله مراتب حشرات ، او و گونه های خزنده اش در پایین قرار دارند و توسط سوسک ها و حشرات به عنوان کرم های خاک خوار مورد تمسخر قرار می گیرند. شغل او به عنوان یک کارمند در صنعت کمپوست سازی او را نیز پر نمی کند و تنها با اصرار مادرش می تواند در مدیریت میانی سمت بگیرد. امتحانات سه هفته دیگر برگزار می شود.

پس از اینکه پدرش اسناد خود را از 30 سال فعالیت در صنعت کمپوست به او داد ، رکورد Greatest Disco Hits ’77 را در یک جعبه پیدا کرد. وقتی به آنها گوش می دهد ، مشتاق می شود و زندگی روزمره دلخوش خود را فراموش می کند. حالا او می داند که می خواهد چه کاری انجام دهد: یک گروه موسیقی پیدا کرد و موسیقی ساخت. علاوه بر این ، مسابقه تلویزیونی “جایزه بزرگ ملودی ها” در حال حاضر در حال برگزاری است ، که در آن برنده 10،000 دلار دریافت خواهد کرد. دوست او تیتو قرار است گیتار باس بنوازد. باری پوسترهایی را دعوت می کند که مردم را به ممیزی دعوت می کند ، اما تنها نامزدی که ظاهر می شود گلوریا است. او نمی تواند خیلی خوب آواز بخواند ، اما باری مدتهاست که مخفیانه عاشق گلوریا است. آنها در کافه Hard Root با جیمی طرفدار هوی متال آشنا می شوند که قرار است گیتاریست اصلی آنها شود. هنگامی که آنها اولین تمرین گروه خود را در انبار شرکت خود دارند ، توسط ناظر باری ، دونا گرفتار می شوند. او در حیاط پشتی یک دیسکو بزرگ شد و بلافاصله طبل های باری را تصاحب می کند ، که قرار است بجای آن صفحه کلید بنوازند.

وقتی سوسک Schlager پیر ، تونی دین می فهمد که گروه می خواهد در این مسابقه شرکت کند ، او به گلوریا نزدیک می شود. بری نامه ای دریافت می کند که به او می گوید گروه شما نمی تواند در مسابقات شرکت کند زیرا آنها کرم نمی خواهند. او نمی خواهد لغو را بپذیرد و سازمان دهندگان را با یک ویدیوی آزمایشی متقاعد کند. بعد از اینکه گلوریا به Tony Dean در جایی که تمرینات گروهشان را برگزار می کنند فاش شد ، رئیس باری از این موضوع باخبر شد و او را بیرون انداخت.

هنگام فرار ، انسانی آنها را با بیل می گیرد و در دستگاه طعمه زنده می گذارد. بعد از اینکه آنها موفق به فرار مجدد شدند ، تیتو گروه را ترک می کند تا در آزمون مدیریت میانی خود شرکت کند. در آنجا او با 100 امتیاز بهترین نتیجه را کسب کرد. با کمال ناامیدی ، او فقط قرار است یک زیرزمین شراب برای سرپرست مدیریت میانی حفاری کند. سپس او تصمیم می گیرد که به گروه بازگردد ، که در مسابقه ای است که از قبل آغاز شده است ، اما باید در آنجا لگد شود. گلوریا اکنون از همسایگی خود با تونی دین استفاده می کند تا مخفیانه سی دی وی را که قرار است پخش برنامه اش را پخش کند ، بردارد. در طول اجرای او ، مخاطبان می فهمند که تونی دین به دلیل از دست رفتن CD پخش ، نمی تواند آواز بخواند. پس از اینکه تونی از صحنه بیرون رانده شد ، میزبان باری و گروهش را برمی گرداند و از آنها می خواهد که به جای آن اجرا کنند. در این بین تیتو نیز آمده است و گروه با اجرای خود به موفقیت بزرگی در بین مخاطبان دست یافته اند. تونی به هیئت منصفه رشوه داد و بنابراین ، متعجب تماشاگران ، اعضای موقت جایزه 10 هزار دلاری را از آن خود کردند. پس از ناامیدی اولیه ، گلوریا توضیح می دهد که ثروتمند شدن و شهرت آنها مهم نیست ، بالاخره آنها باعث تماشای رقص تماشاگران شدند. در حل و فصل کرم ها ، باری در حال حاضر در انتظار جمعیت تشویق کننده و والدینش است که بسیار به او افتخار می کنند. باری و گلوریا سرانجام زن و شوهر می شوند.

بیشتر کمتر