انیمیشن کارآگاه کونان؛ زیروی قدرتمند

انیمیشن کارآگاه کونان؛ زیروی قدرتمند
Detective Conan: Zero the Enforcer

عشق من فقط این کشوره

کارگردان: Yuzuru Tachikawa
نویسنده: Gosho Aoyama
تهیه کننده: Yuzuru Tachikawa
سال تولید: 2018
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

واقع در خلیج توکیو ، مرکز تفریحی و مجلسی تازه ساخته شده “Edge of Ocean” قرار است میزبان اجلاس سران آینده باشد. قبل از اجلاس سران ، یک انفجار در یکی از ساختمان ها رخ داد و بسیاری از کارمندان اداره امنیت عمومی که از جمله آمورو تورو و کازامی یویا در حال بازرسی بودند ، کشته و زخمی شدند. در تحقیقات مقدماتی ، اثر انگشت مطابق با موری کوگورو یافت و با مدارکی دیگر که گویا در داخل کامپیوتر کوگورو قرار داشت ، کوگورو دستگیر شد. ران ، کیساکی اری و کانن پس از جستجوی ناامیدانه برای یافتن وکیلی که مایل است از وکالت Kogoro در دادگاه استفاده کند ، با یک وکیل مستقل ، Tachibana Kyōko روبرو شدند که پیشنهاد داد تا از Kogoro در این پرونده دفاع کند.

در همین حال ، دادستان کل کشور معتقد است که مدارکی که کگوورو را متهم می کند برای ساخت پرونده کافی است و ایوای سایوکو ، دادستان کل کشور ، کوشاکابه ماکوتو را برای پیگرد قانونی کوگورو راهنمایی کرد. در همان زمان ، تحقیقات پلیس در مورد این پرونده در حال انجام است و مشخص شد که سوپاپ گاز و اجاق گاز تحت فشار می تواند به اینترنت (اینترنت اشیا () (اینترنت اشیا) متصل شود و از طریق Nor (از نظر Nor) از راه دور به این دو دسترسی داشت. Tor) از طریق دستگاه Kogoro برای ایجاد انفجار. در روز کنفرانس ، افراد موارد عجیبی را از سو mal عملکرد دستگاه های اینترنت اشیا، تجربه می کنند که باعث اتصال کوتاه برق و آتش سوزی در اطراف توکیو می شود. در آن زمان ، کوگورو در ندامتگاه توکیو نگهداری می شد ، این بدان معناست که کوگورو نمی توانست مقصر بمب گذاری و حمله اینترنت اشیا باشد و پرونده علیه وی منتفی شد.

در تاریخ قرارگیری کشتی مأموریت بدون سرنشین مریخ به نام “هاکوچو” که قرار است فرود بیاید ، کونان هویت مقصر بمب گذاری و حمله اینترنت اشیا، ، دادستان ماکوتو کوشاکابه را کاهش داد. کوشاکابه دستیاری به نام Haba Fumikazu را استخدام کرد که قبلاً با Tachibana کار می کرد و عاشق او شد. در حین تحقیق توسط کوشاکابه ، هابا کشف کرد که مقصر حمله به سیستم NAZU (شبیه ناسا) در یک شرکت بازی سازی کار می کند. حبا به جرم شركت در شركت بازداشت دستگیر شد و پس از بازجویی توسط آمورو مرده فرض شد و باعث شد كوشاكابه انتقام دفاتر اداره امنیت عمومی را بگیرد. سپس آمورو فاش کرد که مرگ حبا جعلی بوده است تا اطمینان حاصل شود که دادستان عمومی از کمک دستیار به همان روشی که بار دیگر با حبا انجام داده استفاده نمی کند.

با این حال ، کوشاکابه قبلاً سیستم را تغییر داده است تا گلوله کپسول پرتاب شده از هاکوچو برای سقوط به ساختمان پلیس متروپولیتن توکیو را تغییر دهد ، اما او باعث خاموشی در ساختمان شده و حمله IoT را در مجاورت آن آغاز می کند تا به پرسنل پلیس و سایر ساکنان اجازه دهد تا به لبه اقیانوس تخلیه شود. اگرچه کوشاکابه رد کرد و کد دسترسی را رها کرد ، تقریباً خیلی دیر بود و کانن و آمورو از دکتر آگاسا ، هایبارا و کارآگاه پسران برای منفجر کردن بمب با استفاده از هواپیمای بدون سرنشین ساخته شده توسط دکتر آگاسا در نزدیکی کپسول استفاده کردند تا کپسول به نقطه بی خطر بیفتد. با توجه به برج برخورد ، برج کازینو در حاشیه اقیانوس ، آمورو و کانن با زمان و ترافیک مسابقه می دهند تا به کانن اجازه دهد توپ را منحرف کند و کپسول را منحرف کند ، و کپسول بی ضرر به آب می افتد.

بیشتر کمتر