انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم ۲

انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم ۲
How to Train Your Dragon 2

دراگو درحال تشکیل یک ارتش از اژدهایان است برای حمله به برک،حال هیکاپ باید بااین تهدید مقابله کند!

کارگردان: Dean DeBlois
نویسنده: Dean DeBlois
تهیه کننده: Bonnie Arnold
سال تولید: 2014
نوع: مجموعه
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

پنج سال پس از صلح دهکده‌های وایکینگ برک و اژدها، آنها با هم هماهنگ زندگی می‌کنند. سکسکه و اژدهایش، Toothless the Night Fury، زمین های کشف نشده را کشف و نقشه برداری می‌کنند. پدرش، Stoick the Vast، که اکنون 20 ساله است، تحت فشار قرار می‌گیرد تا جانشین او به عنوان سردار شود، اگرچه Hiccup از آمادگی خود مطمئن نیست.

هیکاپ و آسترید هنگام تحقیق در مورد یک جنگل سوخته ، بقایای قلعه ای را که در یخ قرار دارد کشف می کنند و با گروهی از اژدها-دام ها ملاقات می کنند. رهبر آنها ارت تلاش می کند تا اژدهایان خود را برای کارفرمای خود ، Drago Bludvist ، که قصد دارد همه اژدها را اسیر کند و به بردگی بکشد ، سربازان خود کند. سکسکه و آسترید فرار می کنند و به استویک در مورد دراگو هشدار می دهند. Stoick Berk را برای آماده شدن برای جنگ تقویت می کند. سکسکه ، اما اعتقاد ندارد جنگ اجتناب ناپذیر است و برای گفتگو با دراگو پرواز می کند. استويك او را متوقف كرد و توضيح داد كه او يك بار با دراگو در يكي از جمع سرداران ملاقات كرد ، جايي كه دراگو به آنها پيشنهاد كرده بود از اژدها محافظت كنند اگر آنها متعهد شوند كه به او خدمت كنند. وقتی آنها این را به شوخی خندیدند ، او اژدهایان خود را به آنها حمله کرد و استویک تنها بازمانده بود.

بدون سر و صدا ، هیكاپ در جستجوی دراگو با Toothless پرواز می كند تا سعی كند با او تعقل كند. آنها در عوض با یک اژدها سوار مرموز ملاقات می کنند که مشخص می شود مادر والکا از دست رفته والکا است. او توضیح می دهد که او ، مانند پسرش ، نمی تواند خودش را برای کشتن اژدها بیاورد. وی پس از حملات در حین حمله اژدها ، 20 سال صرف نجات اژدها از Drago و آوردن آنها به لانه جزیره ای شد که از یخ ساخته شده توسط یک اژدهای آلفای غول پیکر و یخ سوز نامیده می شود “Bewilderbeast” ، که قادر است اژدهای کوچکتر را کنترل کند با انتشار امواج صوتی خواب آور. استویک و ستوانش گوبر ، سکسکه را به لانه می رسانند ، جایی که استویک متوجه می شود همسرش زنده است. در همین حال ، آسترید و دیگر سواران اِرت را مجبور می کنند تا آنها را به سمت دراگو هدایت کند ، آنها و اژدهای آنها را اسیر می کند و با اطلاع از اژدهایان برک ، ارماد خود را می فرستد تا به لانه اژدها حمله کند. او همچنین سعی می کند ارت را اعدام کند ، اما اژدهای آسترید ، استورمفلی ، او را نجات می دهد. بعداً Eret سپاسگزار به او و بقیه کمک می کند تا فرار کنند.

در لانه ، نبردی بین اژدها سواران ، اژدهایان والکا و آرمادای دراگو رخ می دهد ، که طی آن دراگو نشان می دهد که Bewilderbeast خود را برای به چالش کشیدن آلفا دارد. این دو اژدهای عظیم با هم درگیر می شوند و در پایان با کشته شدن رقیب Drago’s Bewilderbeast و تبدیل شدن به آلفای جدید. Drago’s Bewilderbeast کنترل همه اژدهایان بزرگسال را به دست می گیرد. سکسکه سعی می کند دراگو را متقاعد کند که به خشونت پایان دهد ، اما دراگو به Bewilderbeast خود دستور می دهد تا در عوض Toothless او را بکشد. Toothless هیپنوتیزم شده یک پیچ پلاسما را به سمت Hiccup شلیک می کند ، اما Stoick او را از مسیر بیرون رانده و در عوض کشته می شود. Bewilderbeast لحظه ای از كنترل Toothless دست می كشد ، اما Hiccup با ناامیدی نسبت به مرگ پدرش ، Toothless را از آنجا دور می كند. دراگو Hiccup و دیگران را در جزیره مارون می کند و بدون دندان ، دوباره تحت کنترل Bewilderbeast سوار می شود تا ارتش خود را برای فتح Berk هدایت کند. به استویک یک مراسم خاکسپاری وایکینگ داده می شود و Hiccup که اکنون پدر و اژدها را از دست داده مطمئن نیست که چه کاری انجام دهد. والکا با دلگرمی به او می گوید که او به تنهایی می تواند انسان ها و اژدها را متحد کند. هیكوپ و یارانش با الهام از سخنان وی و پدرش به برك برمی گردند تا با پرواز بچه اژدهایی كه از كنترل حیوانات وحشی در امان هستند ، جلوی دراگو را بگیرند.

در بازگشت به Berk ، آنها متوجه می شوند که Drago به دهکده حمله کرده و اژدهایان را تحت کنترل خود درآورده است. با عذرخواهی ، Hiccup Toothless را از کنترل Bewilderbeast خلاص کرد ، این باعث تعجب Drago شد. Hiccup و Toothless با Drago روبرو می شوند ، اما Bewilderbeast آنها را در یخ محصور می کند. با این حال ، بدون دندان یخ ها را از بین می برد و وارد یک حالت فوق العاده برق درخشان می شود. سپس Toothless ، Bewilderbeast را به چالش می کشد ، و به طور مکرر به صورت او شلیک می کند ، و این کنترل او را بر روی اژدهای دیگر ، که به عنوان آلفای جدید در کنار Toothless قرار دارند ، از بین می برد. همه اژدها مرتباً به Bewilderbeast شلیک می کنند تا اینکه Toothless یک انفجار عظیم نهایی را شلیک می کند ، و زاویه چپ آن را می شکند. با شکست ، Bewilderbeast با دراگو به پشت عقب می رود.

وایکینگ ها و اژدها پیروزی خود را جشن می گیرند و Hiccup به عنوان سرپرست Berk ساخته می شود ، در حالی که همه اژدها از هر دو محراب Berk و Valka در برابر Toothless به عنوان پادشاه جدید خود تعظیم می کنند. پس از آن ، Berk تحت تعمیرات قرار می گیرد ، با Hiccup احساس امنیت می کند که اژدهایان می توانند از آن دفاع کنند.

بیشتر کمتر