انیمیشن پلیس سیار 1

انیمیشن پلیس سیار 1
Patlabor 1 : The Movie

این داستان در آینده و زمانی که ربات‌ها بعنوان نیروهای کار قدرتمند جانشین انسان‌ها می‌شوند بوقوع می‌پیوندد.

کارگردان: mamoru oshii
نویسنده: Kazunori Itô , Masami Yûki
تهیه کننده: Rod Boaz
سال تولید: 1989
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

در سال 1999 ، توکیو در حال گذراندن یک برنامه بزرگ توسعه مجدد است: حومه های قدیمی در حال تخریب و جزایر ساخته شده توسط بشر در خلیج توکیو تحت پروژه بابل هستند. Ark ، یک جزیره بزرگ ساخت بشر که در مرکز اعصاب پروژه و مرکز تولید کارگران اصلی کار می کند ، بر صحنه غالب است.

با این حال ، چندین کارگر مورد استفاده در توکیو ، به ویژه کارهایی که توسط صنایع سنگین Shinohara ساخته شده است ، حتی در حالی که تحت مراقبت نیستند ، ناگهان از بین می روند. بخش دوم وسایل نقلیه ویژه اداره کلانشهر توکیو (TMPD) (SV2) برای کمک به حلزون کارگران گمراه شده اختصاص داده شده است ، اما فقط بخش II SV2 شبانه روز در حال انجام وظیفه است (بخش I قبلاً وظایف آموزشی را در جای دیگر انجام داده است). JGSDF همچنین مشغول مشغله است زیرا آنها نیروهای خود را برای متوقف کردن نمونه اولیه مخزن نیروی کار مجهز به HOS TYPE-X10 [2] مشغول هستند.

همانطور که لشکر II به میدان می رود ، فرمانده تیم کاپیتان گوتو ، گروهبان آسوما شینوهارا و مکانیک شیگ شیبا با کارآگاه ماتسوی پلیس کار می کنند تا سرنخ های بیشتری را در این مورد پیدا کنند. آنها دریافتند که همه کارگران گمراه ، به علاوه سایر کارگران در منطقه توکیوی بزرگ ، به سیستم عامل جدید Hyper (HOS) جدید شرکت مجهز شده اند. تشدید فرکانس پایین که از ساختمان های بلند مرتبه بادشکن ناشی می شود رفتار نا منظم را در این واحدها ایجاد می کند. برای تسکین خلبان SV2 نوا ایزومی ، هیچ نسخه ای از این نرم افزار در Division II’s AV98 Ingram police Labors نصب نشده است. آنها همچنین می فهمند که برنامه نویس HOS ، Eiichi Hoba ، كه روزها قبل خودكشی كرده بود ، با ارجاعات كتاب مقدس پروژه بابل وسواس داشت (به عنوان مثال كشتی كه به كشتی نوح اشاره می شود ؛ نام خودش. E. Hoba – یهوه – برای دیگری) و یک ویروس تکثیر خود را در کد کاشته است که باعث سو mal عملکرد کارگران می شود. یک شبیه سازی رایانه ای پیش بینی می کند که وزش باد شدید بر روی کشتی می تواند تمام کارگران در توکیو را به یک شور و هیجان گسترده بکشاند ، به ویژه از آنجا که اندازه و چارچوب فولادی Ark باعث افزایش فرکانس های طنین انداز می شود و باعث می شود آنها به شهر برسند. از همه بدتر ، اداره هواشناسی اعلام کرد که انتظار می رود طی دو روز یک توفان به توکیو برخورد کند.

هنگامی که شیگ سعی می کند شواهد بیشتری از گناه هوبا برای توجیه عملیات کشف کند ، گوتو با احتیاط از رهبری TMPD مجوز تخریب کشتی را می گیرد. کانوکا کلنسی برای کمک به حمله از ایالات متحده برمی گردد. بخش دوم کیسه های شناور را به وسایل نقلیه خود متصل می کند و به سمت کشتی حرکت می کند. کارگران مجهز به عملکرد HOS به محض نشستن روی کشتی ، تیم را درگیر می کنند. خلبانان اینگرام Noa و Ohta ، به علاوه کانوکا در AV-X0 TYPE-0 ربوده شده [ 3] نمونه اولیه پلیس کار ، برای هیرومی ، آسوما و شینشی زمان می خرد تا به اتاق کنترل نفوذ کرده و توالی خود تخریب Ark را فعال کنند. با این حال ، Kanuka کنترل TYPE-0 را در هرج و مرج از دست می دهد زیرا روی HOS نیز اجرا می شود. Noa که در یکی از آخرین برآمدگی های باقیمانده توسط TYPE-0 گیر کرده است ، از اینگرام آسیب دیده خارج می شود و تفنگ ساچمهای خود را به داخل سیستم S-RAM [4] کارگر شلیک می کند تا سرانجام خاموش شود. با نابودی موفقیت آمیز Ark ، SV2 بالگردهایی را برای نجات تیم می فرستد.

بیشتر کمتر