انیمیشن پسر پاگنده

انیمیشن پسر پاگنده
The Son of Bigfoot

داستان فیلم دربارهٔ پسری‌ست که به دنبال پدر گمشده‌اش می‌رود و می‌فهمد که او پاگنده است و یک عده از طرف شرکت hair co هم به دنبال او هستند تا او دستگیرش کنند ولی پسرش اجازه نمی‌دهد که کسی به پدرش آسیب بزند پس با کمک دوستانش به کمک پدرش می‌رود.

کارگردان: Ben Stassen , Jeremy Degruson
نویسنده: Bob Barlen , Cal Brunker
تهیه کننده: Gina Gallo , Mimi Maynard , Domonic Paris , Ben Stassen , Caroline Van Iseghem , Steve Waterman
سال تولید: 2007
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

HairCo یک شرکت بزرگ است که توسط والاس ایستمن (ترنس استون) اداره می شود و در بهبود موهای افراد تخصص دارد. هلی کوپتر وی به دنبال دانشمندی به نام دکتر هریسون می رود که با پریدن به رودخانه فرار می کند.

12 سال بعد ، پسر جوانی به نام آدام هریسون (پاپی فاکنر) پسر دکتر هریسون ، با مادرش شلی زندگی می کند اما توسط قلدرهای محلی تونی (یوری لوونتال) ، دیل (نیکلاس مارج) و گارسیا مورد آزار و اذیت قرار می گیرد ( باری D. Buckner) به دلیل اینکه دیگران به ناحق قضاوت کرده اند و لشکر متقابل یک دختر مهربان به نام Emma (Shylo Summer) است. با گذشت زمان ، او همچنین متوجه می شود که چیزهای عجیبی برای او اتفاق می افتد ، مانند بزرگ شدن پاهایش ، بنابراین انگشتان انگشتانش از کفش بیرون می آیند و حتی پس از اینکه مادرش یک خرد شدن کامل انجام داد ، موهایش درست در شب رشد می کند.

آدام پس از کشف نه تنها واقعیت زنده بودن پدرش ، بلکه همچنین موقعیت مکانی فعلی وی از جعبه ای که مادرش شلی (ماریو هرینگتون) پنهان نگه داشته بود ، دست به تلاش حماسی و جسورانه ای برای کشف رمز و راز پشت پدر گمشده اش زد. فقط برای فهمیدن اینکه او کسی نیست جز پاگنده افسانه ای (کریستوفر ال پارسونز) که سالها در اعماق جنگل پنهان شده است تا از خود و خانواده اش در برابر ایستمن که مشتاق انجام آزمایش های علمی با DNA ویژه خود است ، محافظت کند. چیزی که هیچ یک از آنها نمی دانستند این بود که یک راننده کامیون به نام Fat Dan (جف Douette) تقریباً آدم را زیر گرفته است. دکتر هریسون آدام را نجات داد ، اما فت دان تعدادی فیلم از آن بدست آورد و در روزنامه قرار داد.

آدام کشف می کند که او نیز دارای ابرقدرت های مشابه پدرش است ، مانند داشتن پاهای بزرگ ، شنوایی مافوق صوت ، دویدن با سرعت باورنکردنی و صحبت با حیواناتی مانند تینا سنجاب (سندی فاکس) ، راپور راکون (جو اوچمن) ، همسرش ویچه (لیلا برزینز) ، خرس ویلبور (مایکل سوریچ) و دارکوب استیو (جو جی توماس).

در همین حال ، ایستمن خبر مشاهده را شنید ، و اگرچه تمایلی برای یافتن رد پا به Bigfoot نداشت. ایستمن برای جلب توجه آدام ، ماشین مادرش را برای رهگیری توسط یک عامل بلوک جاده (گرانت جورج) تنظیم می کند. مردان برای جستجوی شواهد بیشتر در جنگل پرسه می زنند. پس از دستگیری آدام ، او را به یک سایت کاذب می فرستد ، جایی که آنها بسیار شکست می خورند. این منجر به استفاده از آدم به عنوان طعمه برای فریب Bigfoot می شود و با دستگیری Bigfoot پایان می یابد.

ایستمن و دانشمندش دکتر بیلینگزلی (آلن شیرمان) آزمایش خود را روی Bigfoot آغاز می کنند. نمونه مو بر روی کارآموز معمول دکتر بیلینگزلی (برودی هسین) آزمایش می شود که از دکتر بیلینگزلی می خواهد کاغذ داوطلبانه خود را امضا کند (یک گنگ در حال اجرا در بخشی از فیلم). این نمونه باعث می شود که کارآموز به طور معمول موهای بلند خود را در سراسر بدن خود رشد دهد. با کمک حیوانات ، آدام پدر خود را نجات داده و منجر به تخریب HairCo می شود. امکانات. ایستمن توسط شلی آرام می شود زیرا بیگ فوت اظهار می کند که با مخفی کاری تمام شده است. دکتر بیلینگزلی در حالی که کارورزش سعی می کند او را وادار به امضا کردن مقاله داوطلبانه خود کند ، از لاشه خارج می شود.

Bigfoot به خانه برمی گردد و حیوانات مجبور به زندگی با خانواده می شوند. جلد یک مجله نشان می دهد که والاس ایستمن به دلیل فعالیت های غیرقانونی خود دستگیر شده است. در راه رفتن به مدرسه ، قلدرهای آدم سعی می کنند او را دوباره مبهم کنند. آدام که به سفر خود رفته بود ، با خونسردی به آنها می گوید که سرانجام به اندازه کافی کافی است و با مهربانی می خواهد تنها بماند. هنگامی که آنها از انجام این کار امتناع می ورزند ، آدم دوستان حیوان خود را احضار می کند که آنها را می ترساند تا او را تنها بگذارند در حالی که مخفیانه دوچرخه ها و اسکیت بورد آنها را از بین می برد تا آنها را تصادف کند تا آنها را به خاطر آزار قبلی نسبت به آدم که دومی می بیند و می خندد ، مجازات کند. آدام دوستان حیوانات خود را کنار می زند اما اما صحنه را جلب می کند و در مورد آن س asksال می کند. آدام می پرسد که آیا با او به مدرسه می روید یا نه و او موافقت می کند در حالی که او شروع به توضیح زندگی خود برای او می کند.

بیشتر کمتر