انیمیشن پارک عجایب

انیمیشن پارک عجایب
Wonder Park

هیچ وقت امید توی دلتو از دست نده.

کارگردان: Dylan Brown
نویسنده: Josh Appelbaum , André Nemec
تهیه کننده: Josh Appelbaum , André Nemec , Kendra Halland
سال تولید: 2019
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

جون بیلی ، دختری با تخیل درخشان و مادرش داستان سرزمین عجایب ، یک شهربازی جادویی را که توسط گروهی از حیوانات اداره می شود ، ارائه می دهند: بومر ، یک خرس بزرگ آبی که به مهمانان خوش آمد می گوید. گرتا ، گراز وحشی ؛ گاس و کوپر ، برادران بیور ؛ استیو ، خوکچه ای که مدیر ایمنی پارک است و عاشق گرتا است. و بادام زمینی ، رهبر پارک و یک شامپانزه که توانایی ایجاد اسب سواری با گوش دادن به صدای مادر جون را دارد. با گذشت زمان ، مادر ژوئن بیمار می شود و برای بهبودی فرستاده می شود. در نتیجه ، ژوئن از سرزمین عجایب شروع به بیگانگی می کند و از سرخوردگی نقشه های پارک را می سوزاند.

مدتی بعد ، پدر جون او را به اردوی ریاضیات می فرستد. پس از سو mis تفسیر یادداشت پدرش به عنوان فریاد کمک ، جون با استفاده از دوست خود بانکی باعث ایجاد حواس پرتی در اتوبوس برای فرار و بازگشت به خانه می شود ، اما در عوض ، او یک سرزمین عجایب شکسته را در جنگل پیدا می کند. پارک در حال حاضر توسط ابری به نام تاریکی احاطه شده است. ژوئن و حیوانات تلاش می کنند تا Clockwork Swings ، مکانیسم پارک را برطرف کنند ، اما توسط Chimpanzombies ، اسباب بازی های مخمل خواب دار سابق پارک که اکنون تاریکی را تقویت می کند ، مورد حمله قرار می گیرند. در هرج و مرج ، ژوئن از حیوانات جدا می شود و خود را در یک اتاق شناور می بیند که به Zero-G Land معروف است. در آنجا ، ژوئن Peanut را پیدا می کند که از تاریکی پنهان شده و در آنجا اعتراف می کند که پس از توقف شنیدن صدا در سر خود احساس گم شدن کرده است. این باعث می شود که ژوئن متوجه شود که تاریکی توسط خودش به دلیل بدبینی ناشی از بیماری مادرش ایجاد شده است. شامپان زامبی ها وارد می شوند و بادام زمینی را به عنوان اسیر خود می گیرند ، اما جون موفق به فرار می شود.

جون دوباره به سمت حیوانات فرار می کند تا به آنها بگوید که بادام زمینی را پیدا کرده است اما همچنین اعتراف می کند که او مسئول تاریکی است. با احساس ناراحتی از این مکاشفه ، آنها خودخواهانه او را رها می کنند. پس از آنکه متوجه قطعه نقشه شد و فهمید که او توانسته است ایده های خود را برای پارک ایجاد کند ، جون موفق شد یکی از جاذبه ها را برای رسیدن به دام ها درست کند و آن را به Clockwork Swings برساند. او همچنین دلیل ایجاد تاریکی را توضیح داد و حیوانات با دیدن اینکه می خواهد کمک کند ، تیم را برای نجات بادام زمینی و سرزمین عجایب اصلاح می کنند.

این باند Chimpanzombies را پیدا می کند که بادام زمینی را می گیرد تا به تاریکی بخورد. حیوانات در حالی که جون هجوم می آورد برای نجات بادام زمینی با پریدن به جای خالی ، به مبارزه می پردازند. او به او قول می دهد که صدای تخیل او را فراهم می کند و اجازه نمی دهد تاریکی او را تسخیر کند ، به او ایده می دهد تا برای فرار از میان نی های خم شو اسلاید بسازد. در حالی که باند و بادام زمینی برای جلوگیری از Chimpanzombies در حال سر خوردن هستند ، ژوئن پس از آن متوجه می شود که Clockwork Swings به نام او متصل است که به صورت خط برش نوشته شده است ، دقیقاً مانند قطعه طرح. با کمک Peanut ، آنها Clockwork Swings را با استفاده از نام او برای حرکت دنده ها پشتیبان می گیرند و سرزمین عجایب را از تاریکی پاک می کنند. ابر در بالای پارک باقی مانده است ، که ژوئن از آن به عنوان یادآوری برای ادامه خیال پردازی تعبیر می کند.

جون به خانه برمی گردد و با این کار مادرش اکنون درمان شده است و آنها سرزمین عجایبی را در حیاط خانه خود تاسیس کردند. ژوئن سپس داستان سرزمین عجایب را با بچه های دیگر به اشتراک می گذارد.

بیشتر کمتر