انیمیشن هرج و مرج فضایی

انیمیشن هرج و مرج فضایی
Space Jam

هیچوقت برای رسیدن به آرزوها دیر نیست.

کارگردان: Joe Pytka
نویسنده: Leo Benvenuti , Steve Rudnick , Timothy Harris , Herschel Weingrod
تهیه کننده: Joe Medjuck , Daniel Goldberg , Ivan Reitman
سال تولید: 1996
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

در سال 1973 ، مایکل جوردن جوان به پدرش گفت که می خواهد برای بازی در تیم قهرمانی به دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل برود و سپس به NBA برود.

مجموعه ای از نکات برجسته از دوران بسکتبال اردن ، که شامل نکات برجسته دبیرستان ، دانشگاه ، المپیک 1984 و 1992 و شیکاگو بولز است.

به دنبال آن گزیده ای از کنفرانس مطبوعاتی سال 1993 که در آن جردن اعلام کرد که از بسکتبال حرفه ای بازنشسته شده و برای کار در بیس بال ، که در آن جردن محبوب است ، اما مهارت کمتری دارد ، بازنشسته شد.

در همین حال ، در فضای بیرونی ، پارک تفریحی کوه مورون رو به زوال است. صاحب آن آقای Swackhammer عوامل کوچک خود را به منظور توسعه جاذبه های جدید ، Nerdlucks را برای ربودن Looney Tunes به زمین می فرستد. با ورود نردلاکس ها ، باگ بانی و دیگر لونی تونز از قد و قامت کوچک نردلاک ها استفاده می کنند و آنها را به یک بازی بسکتبال دعوت می کنند. از طریق مستندی از بسکتبال ، نردلاک ها می فهمند که بهترین بازیکنان این رشته در NBA استخدام شده اند و این پیشنهاد را می پذیرند. Nerdlucks بازی های مختلف بسکتبال را در ایالات متحده انجام می دهند و استعدادهای بازیکنان NBA چارلز بارکلی ، شاون بردلی ، پاتریک یوینگ ، لری جانسون و Muggsy Bogues را می دزدند و به زودی خود را به Monstars بزرگ ، عضلانی و با استعداد تبدیل می کنند ، و آهنگ ها را به راحتی می ترسانند. ، و باعث می شود اشکالات به دنبال کمک حرفه ای بروند.

جردن در حالی که با بیل موری ، لری برد و دستیار شخصی اش استن پودولاک گلف بازی می کرد ، ناگهان از سوراخ و در دنیای Looney Tunes استفاده می شود. باگس این وضعیت را برای اردن توضیح می دهد ، که امیدوار است به عنوان یکی از بهترین بازیکنان بسکتبال در جهان شناخته شود. جوردن اگرچه تمایلی ندارد ، اما پس از رویارویی با Monstars به ​​غرور او توهین می کند که بازی کند و آهنگ ها را در تیمی به نام “جوخه لحن” سازمان می دهد. یک اسم حیوان دست اموز زن به نام لولا ، که باگ عاشق او می شود ، به لطف استعدادهایش به تیم اضافه می شود. جردن باگ ها و دافی داک را برای تهیه وسایل بسکتبال به خانه اش می فرستد.

وقتی آنها می رسند ، باگ ها و دافی با سگ و بچه های جردن ملاقات می کنند و بعدا توسط استن دیده می شود که آنها را به دنیای کارتون دنبال می کند و به تیم نیز می پیوندد.

در همین حال ، ناتوانی ناگهانی پنج بازیکن NBA منجر به وحشت جهانی می شود که نتیجه آن پایان زودرس فصل است. بازیکنان سعی می کنند مهارت های خود را از طریق تمرین ، بستری شدن در بیمارستان ، درمان و دعا برگردانند اما فایده ای ندارد.

بازی بین Tune Squad و Monstars سرانجام آغاز می شود ، اما Monstars بر نیمه اول حاکم است و روحیه Tune Squad را فرو می برد. استن می شنود که چگونه Monstars استعداد خود را کسب کرده و به اردن اطلاع می دهد. باگس و اردن با استفاده از لباسهای قدیمی و سلاحهای Acme ، Tune Squad را جمع کرده و بر سه ماهه سوم تسلط دارند. در طی یک تایم اوت ، جوردن با Swackhammer سهم خود را افزایش می دهد: پیروزی توسط Tune Squad مستلزم بازگشت Monstars به ​​استعدادهای دزدیده شده خود است ، در حالی که یک پیروزی توسط Monstars به ​​Swackhammer اجازه می دهد تا اردن جاذبه ای جدید برای کوه مورون برای باقی عمر خود باشد. .

در حالی که ده ثانیه به پایان بازی باقی مانده است ، Tune Squad با یک امتیاز و یک بازیکن پایین می آید ، زیرا بیشتر آنها از بازی خشن Monstars آسیب دیده اند و فقط جوردن ، باگ ها ، لولا و دافی باقی مانده اند. موری به طور غیر منتظره از راه می رسد و برای پر کردن محل استخدام می شود. در ثانیه های پایانی ، جوردن با کمک موری توپ را بدست می آورد اما توسط Monstars به ​​عقب کشیده می شود. او با یادآوری توصیه های باگس ، با استفاده از فیزیک کارتون بازوی خود را دراز کرده و توپ را غوطه ور می کند و در این مسابقه با کوبنده زنگ برنده می شود. جردن با دیدن اینکه Monstars توسط Swackhammer مورد مواخذه قرار می گیرد ، به آنها کمک می کند تا دریابند که آنها فقط به دلیل کوچکتر بودن به او گوش می دادند. Monstars Swackhammer را در یک موشک محصور کرده و او را به پارک تفریحی خود می فرستند. Nerdlucks با کنار گذاشتن استعداد دزدی شده خود ، در گروه Looney Tunes استخدام می شوند و اردن را در بازی بعدی بیس بال خود رها می کنند.

بعداً ، جردن از بسکتبالیست های ناتوان دیدار می کند و استعداد خود را برمی گرداند ، که بازیکنان اردنی را که اکراه می کند را برای شرکت در یک مسابقه سه بر سه متقاعد می کنند. دو سال بعد ، در سال 1995 ، جوردن به شیکاگو بولز بازگشت تا کار بسکتبال خود را از سر بگیرد.

بیشتر کمتر