انیمیشن نه ژا

انیمیشن نه ژا
Ne Zha


سال تولید: 2019
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

یک مروارید آشوب ، که از مایعات اولیه تولید می شود ، شروع به سیفون کردن انرژی ها با شکوه می کند. یوانشی تیانزون شاگردانش تایئی ژنرن و شن گونگبائو را به زیر فرمان مروارید حساس می فرستد. Taiyi و شن به دلیل توانایی جذب انرژی ، قادر به دستیابی به برتری نیستند. سرانجام تیانزون مروارید را به دو جز opposite متضاد تقسیم می کند: مروارید روح و گوی شیطان. تیانزون لعنتی آسمانی بر گوی شیطان قرار می دهد: سه سال دیگر با صاعقه ای قدرتمند نابود می شود. سپس تیانزون به تایئی دستور می دهد که روح مروارید را به عنوان پسر سوم لی جینگ دوباره تجسم کند تا Ne Zha نامیده شود.

شن برای دزدیدن روح مروارید توطئه می کند و در نبرد متعاقب آن ، گوی شیطان را بر روی محراب آیینی قرار می دهند ، و این باعث می شود که لیدی یین ، همسر باردار لی جینگ ، فرزندی به نام نزها به دنیا آورد که ماهیت اهریمنی اش آشکار است. Taiyi به آنها می گوید که سرنوشت Ne Zha مهر و موم شده است: در مدت سه سال نفرین آسمانی که بر Orb Orb خواهد شد بدون در نظر گرفتن او را می کشد. لی در تلاش برای درخواست زندگی Ne Zha با Taiyi به بهشت ​​سفر می کند ، اما به او گفته می شود که لعنت قابل جبران نیست.

در همین حال ، مشخص شد که شن روح مروارید را برای شاه اژدها به سرقت برده است تا به عنوان پسرش ، آئو بینگ ، تجسم یابد. اژدها از نقش خود به عنوان زندانبان دربار بهشتی و محصور شدن در یک موجود جهنمی در کف اقیانوس ، ناراحت هستند. آنها امیدوارند که به واسطه ذات مبارک پسری که از روح مروارید متولد شده است ، این نوع اژدها توسط بهشت ​​لایق شناخته شود و به اژدها صعود کند. پادشاه اژدها به شن اجازه می دهد تا آئو بینگ را به عنوان دانشجو قبول کند.

پدر و مادر Ne Zha برای اهلی کردن ماهیت اهریمنی او و خوشحال کردن او ، به او دروغ می گویند و به او می گویند که او از روح مروارید متولد شده و قرار است یک شکارچی بزرگ دیو باشد. Ne Zha زیر نظر Taiyi تحصیل می کند و مهارت های زیادی کسب می کند. سرانجام بی تاب و بی حوصله ، Ne Zha بی روح از محدودیت خود برای شکار شیاطین فرار می کند. هنگام تعقیب یک دیو آب ، او یک دهکده ماهیگیری را می سوزاند. آئو بینگ نیز برای مبارزه با شیطان می آید ، اما سرانجام شکست می خورد. Ne Zha با زیرکی بر شیطان آب غلبه می کند و هر دو آئو بینگ و یک دختر کوچک را نجات می دهد ، اما با این حال توسط اهالی شهر سو تفاهم شده است. Ne Zha با عصبانیت به روستاییان ضربه شلاق می زند و به بسیاری از آنها آسیب می رساند.

خانواده لی با تولد یک جشن تولد مجلل برای پسر خود ، از یک شهر عصبی دعوت می کنند تا در آن شرکت کند. شن قبل از مهمانی از Ne Zha دیدار می کند و حقیقت ماهیت او را برای او آشکار می کند. Ne Zha عصبانی و ناراحت ، شکل اهریمنی واقعی خود را آزاد می کند و تقریباً پدرش را می کشد. ن ژا با احساس خیانت ، منتظر سرنوشت خود می رود.

شن می گوید اگر فریب وی برای تیانزون فاش شود ، نه تنها مجازات خواهد شد ، بلکه همه نوع اژدها برای همیشه محکوم خواهند شد. آئو بینگ ، که نمی خواهد به نوع خود خیانت کند ، تصمیم می گیرد تا شهر را در زیر یک ورقه یخی عظیم زنده دفن کند تا شاهدی وجود نداشته باشد. در همین حال ، ن ژا می فهمد که پدرش هنگام دیدار از بهشت ​​برای درخواست زندگی خود ، به دنبال جادویی بود که به او اجازه دهد زندگی خود را با نی زا عوض کند. Ne Zha تحت تأثیر فداکاری پدرش ، برای جلوگیری از Ao Bing به روستا برمی گردد. سرانجام Ne Zha با آزادسازی کامل شکل اهریمنی خود ، Ao Bing را شکست می دهد اما از زندگی او صرف نظر می کند و او را تنها دوست خود می نامد.

وقتی صاعقه آسمانی نزدیک می شود ، ن ژا تسلیم سرنوشت خود می شود اما به طور غیر منتظره آئو بینگ به او ملحق می شود. با اتصال دست ، آنها قدرت Chaos Pearl را که توانایی جذب انرژی را دارد ، آزاد می کنند. اجساد فانی آنها ضعیف است و نمی تواند انرژی حمله را در خود داشته باشد. گرچه بدن آنها از بین رفته است ، اما مردم شهر در مقابل روح Ao Bing و Ne Zha به زانو در می آیند.

در صحنه های میانی و بعد از تیتراژ ، اژدها پادشاه قول انتقام از شهروندان Chentangguan را برای آنچه برای Ao Bing رخ داده است ، در حالی که در مکان نامعلومی ، جیانگ زیا معرفی می شود.

بیشتر کمتر