انیمیشن ناروتو؛ قلعه گمشده

انیمیشن ناروتو؛ قلعه گمشده
Naruto : The Lost Tower

مردم در ناامیدی تسلیم می شوند.

کارگردان: Masahiko Murata
نویسنده: Masashi Kishimoto , Junki Takegami
تهیه کننده: Atsuho Matsumoto
سال تولید: 2010
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

مأموریت خود را برای دستگیری یک فرد گمشده به نام های موکاده ، ناروتو اوزوماکی ، ساکورا هارونو ، یاماتو و سای با چاقوهای چاکرا تعیین کرد. در ویرانه های یک هزار ساله شهر بیابانی لوران ، آنها با موکده که سعی در سلطه بر جهان نینجا دارد با قدرت Ryūmyaku (خط لی به انگلیسی) ، یک چاکرای باستانی که در اعماق زیر زمین جریان دارد ، مقابله می کنند. او مهر و موم ایجاد شده توسط میناتو نامیکازه را برای از بین بردن قدرت Ryūmyaku می شکند ، چراغی ایجاد می کند که ناروتو و یاماتو را در خود فرو می برد ، قبل از اینکه سای و ساکورا سوار بر پرنده جوهر شوند و سعی کنند فرار کنند.

ناروتو و یاماتو بیست سال به گذشته فرستاده شده اند. وقتی ناروتو از این لغزش زمانی بیدار می شود ، با ملکه لوران ، سورا ملاقات می کند. بعداً مشخص شد كه موكاده قبل از ناروتو به شش سال گذشته سفر كرده و نام خود را به آنروكوزان ، وزير لوران كه مادر سورا سورامو را كشته بود ، تغيير داد. ناروتو موافقت می کند تا از Sāra محافظت کند ، پس از آنروكوزان در مورد شهروندان ربوده شده اعلام كرد و برای احضار “نیروهای نینجا عروسكی” ایجاد كرد. میناتو ، شیبی ابورامه ، چوزا آکیمیچی و کاکاشی هاتاکه ، با مأموریت خود برای جلوگیری از آنروکوزان ، به نظر می رسد که از قهرمانان حمایت می کنند. در حالی که آنها مردم سارا را نجات می دهند و ناروتو کونای میناتو را در دست دارد ، سیرا خاطرات خود را در مورد لالایی سورامو به یاد می آورد. آنروکوزان با استفاده از قسمت های برج به یک عروسک عروس دفاعی غول پیکر تبدیل می شود. میناتو و ناروتو از چاکرای احیاگر خود به اندازه کافی استفاده می کنند تا Super Rasengan افسانه ای را ایجاد کنند. بعد از اینکه Sāra روش Anrokuzan را غیرفعال کرد ، میناتو نقطه ضعف Anrokuzan را در معرض دید قرار می دهد و Naruto آن را از بین می برد. در حالی که یاماتو و کاکاشی ناروتو و سورا را نجات می دهند ، میناتو از کونای برای قطع کامل برق استفاده می کند. همانطور که قهرمانان از گذشته ناپدید می شوند ، میناتو از ناروتو می خواهد با پاک کردن تمام خاطرات خود تاریخ را تغییر ندهد.

با رفتن موکده ، ساکورا و سای در حال حاضر با ناروتو و یاماتو متحد می شوند. در حالی که می خواهند ویرانه ها را ترک کنند ، به دختر ملکه سرا برخورد می کنند که تیغ قدیمی چاکرای متعلق به ناروتو را نگه داشته است. او خبر می دهد که آن را یک قهرمان در خواب به مادرش داده است. ناروتو تیغه خود را تشخیص می دهد ، تا جایی که معمولاً تیغه خود را نگه می دارد به پشت خود می رسد اما آنجا نیست. او مبهوت مانده است ، اما ساکورا گوش او را نیشگون می گیرد و او را به داشتن یک رویای منحرف متهم می کند.

بیشتر کمتر