انیمیشن میمون های فضایی

انیمیشن میمون های فضایی
Space Chimps

در فضای بیرونی، یک کاوشگر فضایی بدون سرنشین و هوشمند در جستجوی زندگی ناسا، Infinity، به درون یک کرم بین کهکشانی کشیده میشود و در آن طرف کهکشان سقوط می کند. این سیاره مانند کره زمین مانند مالگور، که توسط موجودات بیگانه رنگارنگ آباد است، فرود می آید...

کارگردان: Kirk DeMicco
نویسنده: Kirk DeMicco , Robert Moreland
تهیه کننده: Barry Sonnenfeld , John H. Williams
سال تولید: 2008
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

در فضای بیرونی ، یک کاوشگر فضایی بدون سرنشین و هوشمند در جستجوی زندگی ناسا ، Infinity ، به درون یک کرم بین کهکشانی کشیده می شود و در آن طرف کهکشان سقوط می کند. این سیاره مانند کره زمین مانند مالگور ، که توسط موجودات بیگانه رنگارنگ آباد است ، فرود می آید. زارتوگ ، یک ساکن بدخیم ، به طور تصادفی کشف می کند که چگونه می توان ماشین دستی آن را کنترل دستی کرد و از آن برای بردگی مردم استفاده می کند. دانشمندان در مواجهه با از دست دادن احتمالی Infinity و بودجه آنها ، شامپانزه های متعددی را به عنوان فضانورد استخدام می کنند تا دوباره با کاوشگر تماس بگیرند و آن را بازیابی کنند: نابغه فنی دنباله دار ، ستوان لونا و فرمانده تایتان. برای توجه رسانه ها ، سناتور به تیم Ham III ، نوه اولین شامپانزه در فضا ، که به عنوان گلوله توپ در سیرک کار می کند ، به تیم اضافه می کند. هام نسبت به این مأموریت بی علاقه است ، اما علی رغم تمام تلاش خود برای فرار از مرکز آموزش دانشمند ، به فضا پرتاب می شود.

ژامبون ، لونا و تایتان وارد سوراخ کرم می شوند ، جایی که دو نفر اخیر از فشار خارج می شوند و وظیفه هام را دارد که کشتی را بیرون بیاورد و آن را به زمین بنشاند. کشتی و تیتان توسط گوزن های زارتوگ گرفته می شود و زارتوگ در مورد ویژگی های کاوشگر به تیتان آموزش می دهد. هام و لونا با دریافت راهنمایی از کیلووات ساکن به کاخ زارتوگ سفر می کنند. کیلووات سپس با خوردن یک هیولا در یک غار خود را فدا می کند تا هام و لونا آن را دور بزنند. آنها پس از حضور در قصر ، تایتان را نجات داده و قصد عزیمت دارند. با این حال ، هام و تیتان پس از مشاهده شکنجه زارتوگ برای ساکنان ، اقدام خود را تغییر می دهند ، احساس می کنند که برای نجات کره زمین به کیلووات مدیون هستند.

سپس زارتوگ با کاوشگر به شمپانزه ها حمله می کند. درست زمانی که قصد نابودی آنها را دارند ، تایتان با ترفند زارتوگ آنچه را که فکر می کرد می تواند باعث تسلط وی بر جهان شود ، ایجاد می کند و مکانیزم دفع را در کاوشگر آغاز می کند ، که به نوبه خود منجر به شکست وی می شود. سپس شامپانزه ها متوجه می شوند که کیلووات جان سالم به در برده است و آنها از طریق یک مخابره ترانزیستوری با کامت و هیوستون ، دوست پدربزرگ هام تماس می گیرند. از آنجایی که کشتی سوار آنها روی مالگور نیست زیرا در هنگام پرتاب شامپانزه ها از آن بیرون پریدند ، دنباله دار ، لونا و تیتان از روش دیگری برای خروج از سیاره استفاده می کنند. آنها با کمک ساکنان این سیاره ، کاوشگر را دوباره طراحی کرده و از یک آتشفشان در حال فوران استفاده می کنند تا آن را از گرانش سیاره خارج کنند.

شامپانزه ها به فضا می روند و درست زمانی که قصد ورود مجدد به سوراخ کرم را دارند ، تایتان کنترل ها را به هام تحویل می دهد ، کسی که می تواند فشار را تحمل کند و بنابراین کشتی را هدایت می کند. هام ، اگرچه در ابتدا تردید دارد ، اما انگیزه او مکالمه ذهنی با روح پدربزرگش است. وی کشتی را به زمین برگردانده و با کمک لونا آن را فرود می آورد و سناتور تحت فشار مطبوعات تصمیم می گیرد بودجه برنامه فضایی را به طرز چشمگیری افزایش دهد. دانشمندان بازگشت شامپانزه ها را جشن می گیرند.

بیشتر کمتر