انیمیشن میمون های فضایی ۲

انیمیشن میمون های فضایی ۲
Space Chimps 2: Zartog Strikes Back

کامت میمون فضایی امیدوار است که بتواند برای ماموریت جدید ناسا انتخاب شود تا بتواند دوستش کیوبات را در سیاره ی مالگور ملاقات کند اما...

کارگردان: John H. Williams
نویسنده: Rob Moreland
تهیه کننده: John H. Williams
سال تولید: 2010
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

دو سال پس از وقایع فیلم اول ، دنباله دار (زک شادا) ، یک شامپاین جوان جوان باتجربه ، می خواهد به عنوان یک شامپانزه فضایی تمام عیار جدی گرفته شود ، اما هام (تام کنی) ، لونا (شریل هینز) و دیگر شامپانزه ها او را جدی نمی گیرند. دنباله دار می فهمد که او به دلیل کاهش بودجه از آخرین مأموریت فضایی برکنار شده است و قصد دارد به مأموریت فضایی بعدی برود. ستاره دنباله دار با کنترلهای موجود در یک موشک تداخل می کند و ناگهان کشتی را به فضا پرتاب می کند. سرانجام ، دنباله دار در سیاره مالگور فرود می آید ، جایی که برای اولین بار با دوست بیگانه هام ، کیلووات (لورا بیلی) ملاقات می کند و از طرف ساکنان آنجا احترام می گذارد.

با این حال ، دوباره به زمین ، زارتوگ (جان دی مگیو) مخفیانه وارد مقر ناسا می شود و با استفاده از یک ریموت که اشیا را بخار می کند و سه دانشمند ، دکتر باب (پاتریک برین) ، دکتر جاگو (امید ابطحی) و دکتر پول (جین لینچ) وجود ندارد. زارتوگ می خواهد از هام بخاطر خنثی کردن برنامه هایش انتقام بگیرد و با یک تایتان فراموشی (پاتریک واربرتون) روبرو می شود که به او تور ماموریت کنترل را می دهد. دنباله دار با همراهی کیلووات به زمین برمی گردد ، در حالی که هام با سوار شدن بر جت پک از زارتوگ فرار می کند. در حالی که زارتوگ حواسش پرت است ، دنباله دار موفق می شود ریموت را بدزدد و مجدداً برنامه ریزی کند تا دانشمندان را برگرداند و زارتوگ را کوچک کند. زارتوگ در حالی که دیگران می خندند فرار می کند. فیلم با فرار زارتوگ از سگی که قبلا او را آزار داده بود پایان می یابد.

بیشتر کمتر