انیمیشن مرگ سوپرمن

انیمیشن مرگ سوپرمن
The Death of Superman

نبرد تا پایان جان برای نجات مردم

کارگردان: Sam Liu , Jake Castorena
نویسنده: Peter J. Tomasi
تهیه کننده: Sam Liu , Amy McKenna
سال تولید: 2018
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

سوپرمن به یک ابرقهرمان محبوب در کلانشهرها و جهان تبدیل شده است. وی پس از خنثی کردن اقدام به آدم ربایی شهردار توسط اینترگانگ ، او بخشی از فناوری آنها را به S.T.A.R می برد. آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل. به دنبال این ، لوئیز لین ، خبرنگار Daily Planet ، در مورد میراث خانوادگی و ریشه نحوه آمدن او به زمین ، با سوپرمن مصاحبه کرد. بعداً همان شب ، لوئیس با والدین فرزندخوانده با کلارک کنت (هویت انسانی سوپرمن که لویس از آن نمی داند) ملاقات می کند. به دلیل دانش کمی که در مورد زندگی شخصی کلارک دارد ، لوییس ناراحت می شود و او را ترک می کند و در رابطه با آنها تجدید نظر می کند.

در S.T.A.R. آزمایشگاه ها ، دکتر سیلاس استون و دکتر جان آیرونز این فناوری را از حمله اینترگانگ بررسی کرده و تأیید می کنند که آن از نوع آپوکولیپتیان [N 1] و از زمین است ، و سوپرمن را به این سوem ظن می ورزد که لکس لوتر (Luthor) ، دشمن سلطنتی وی در تأمین تأمین اینترگانگ نقش داشته است. لوتر ، که در حال حاضر در بازداشت دولت است ، اما از درگیری وی امتناع می ورزد ، اما سوپرمن همچنان مشکوک است. در همین حال ، در فضا ، فضانوردان هنک هنشاو ، همسرش تری و خدمه آنها ناگهان تحت تأثیر یک شهاب سنگ قرار می گیرند که از هیچ جا عبور نمی کند. شهاب سنگ به کشتی آنها آسیب می رساند و تری و خدمه آن را می کشد و سرنوشت هنک را ناشناخته می گذارد. با فرود سقوط در اقیانوس ، لکس لوتر خدمه زیردریایی را برای تحقیق می فرستد در حالی که آتلانتی ها همین کار را می کنند. بدون هشدار ، آتلانتی ها و خدمه فرعی توسط یک موجود بزرگ در لباس مهار حمله می کنند و کشته می شوند ، که در سراسر کشور بیداد می کند.

کلارک در یک رستوران متعلق به طرفدار سوپرمن ، Bibbo Bibbowski ، به لوئیس اعتراف می کند که او سوپرمن است و او را دوست دارد. در همین حال ، افراد ناشناخته به سمت متروپولیس می روند و تا زمان ورود لیگ عدالت برای مقابله با آن ، به همه و همه کسانی که می بینند حمله می کنند. این موجود چندین عضو لیگ را مجروح می کند و تقریباً Wonder Woman را در یک مبارزه می کشد تا زمانی که سوپرمن برای مقابله با آن می آید. این موجود از کت و شلوار خود بیرون می آید و مشخص می شود که او یک هیولای پوست سفید پوست مو با قدرت باور نکردنی ، استقامت و آسیب ناپذیری است. این موجود که توسط لوئیس “روز رستاخیز” لقب گرفته ، به سوپرمن حمله می کند که با آن دست و پنجه نرم می کند. سوپرمن و رستاخیز در نبردی سخت در سراسر شهر متروپولیس شرکت می کنند که در نهایت سوپرمن را مجروح و خسته از درد می کند. وقتی هیولا لوئیس را می بیند و خود را برای کشتن آماده می کند ، سوپرمن با تمام سرعت به سمت آن پرواز می کند و ضربه ای می زند که گردن روز رستاخیز را می گیرد و به عصبانیت هیولا پایان می دهد. سوپرمن پیروز است اما به سینه او چاقو خورده و در آغوش لوئیس می میرد در حالی که جیمی اولسن صحنه دلخراش را ضبط می کند.

پس از آن ، مراسم تشییع جنازه ای برای سوپرمن برگزار می شود و كنت ها از لوئیس در خانواده خود استقبال می كنند. مدتی بعد ، جیمی لوئیس را به یادبود سوپرمن بازمی گرداند ، جایی که تابوت او خالی است ، در حالی که جهان پرواز می کند که یک شخصیت شبیه سوپرمن دور است. در یک سری از صحنه های اواسط و پس از اعتبار [N 2] ، یک کلون از سوپرمن از آزمایش های ناموفق متعدد LexCorp جان سالم به در برد ، دکتر ایرونز جعل کت و شلوار سوپرمن خود را از فولاد مشاهده می کند ، موشک سوپرمن خود را در قطب شمال دفن می کند و در نتیجه ایجاد قلعه تنهایی و سایبورگ سوپرمن مانند در حال پرواز در فضا ، به سمت زمین ، در حال ذوب شدن سپر S سوپرمن است.

بیشتر کمتر