انیمیشن مرد آهنی؛ شورش تکنوور

انیمیشن مرد آهنی؛ شورش تکنوور
Iron Man: Rise of Technovore

باید جلوی سوء استفاده افراد ناباب از فناوری پیشرفته را گرفت.

کارگردان: Hiroshi Hamazaki
نویسنده: Stan lee , Don Heck
تهیه کننده: Megan Thomas Bradner , Dan Buckley
سال تولید: 2013
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

مرد آهنین در حالی که در کویر یوتا با ماشین جنگ (جیمز “رودی رودز” مسابقه می داد) در کمین دشمن جدید و مرموزی قرار می گیرد که می خواهد ماهواره امنیتی جدید تونی استارک “هوارد” را نابود کند. War Machine به ظاهر در این مبارزه کشته می شود و مرد آهنی برای انتقام راهی می شود. وی توسط S.H.I.E.L.D رهگیری می شود. و نیک فیوری که باید با او صحبت کند. او فرار می کند و خود را به Pepper Potts که در تعطیلات است منتقل می کند.

آنها کشف می کنند که A.I.M. (Advanced Idea Mechanics) مدتی است تحقیق در مورد تسلیحات تکنو ارگانیک را انجام داده و یکی از انبارهای آنها را در کراچی مشخص کرده است. S.H.I.E.L.D. آنها را پیدا می کند و تونی از جلو می آید تا توسط Mandroids محاصره شود. او زره چمدان خود را فعال می کند ، تمام ماندرویدها را نابود می کند و به سمت کراچی می رود. سپس صحنه به یکی از اعضای A.I.M کاهش می یابد. تلاش برای فروش اسلحه به یک خریدار. مجازات کننده وارد می شود و آن را می شکند. درست همانطور که Punisher در شرف کشتن A.I.M است. عضو ، مرد آهنی او را نجات می دهد تا به برخی از پاسخ ها برسد. Iron Man و Punisher سپس با هم همکاری می کنند و هویت دشمن جدید بودن Ezekiel Stane ، پسر Obadiah Stane را کشف می کنند. به Hawkeye و Black Widow دستورهایی برای بازیابی Iron Man داده می شود. مرد آهنی با کمک مجازات کننده فرار می کند و به سمت شانگهای ادامه می دهد و در آنجا با حزقیال ملاقات می کند.

Ezekiel با تکنوور فلج مرد آهنین را نشان می دهد و جزئیات برنامه خود را برای جایگزینی بشریت با فن آوری جدید خود با استفاده از فن آوری ماهواره “هوارد” برای هک کردن همه رایانه ها و ماهواره ها. Hawkeye و Black Widow هر دو حاضر شده و دستگیر می شوند. بعداً در Helicarrier ، Iron Man در می یابد که ماشین جنگی به سختی زنده مانده است. سپس Technovore این صنعت را رها می کند که از Iron Man استفاده می کند تا از راکتور قوسی خود برای تثبیت Helicarrier و بیرون راندن Technovore از سیستم استفاده کند. در حال حاضر توسط Technovore به Ezekiel خیانت می شود و توسط او تسخیر می شود و باعث درگیری بزرگی با Iron Man و در نتیجه سقوط Helicarrier به شانگهای می شود. وقتی همه امید از دست رفته به نظر می رسد ، War Machine به طور معجزه آسایی از خواب بیدار می شود و به مرد آهنی کمک می کند تا با تکنوور مبارزه کند.

در آخرین تلاش خندق ، مرد آهنی قادر است از درب پشتی که در سیستم هوارد تعبیه کرده استفاده کند تا به طور موقت به آن حمله کند. او عمداً توسط تکنوور اسیر می شود و قبل از اینکه تکنوور بتواند از ماهواره های دیگر برای نابودی جهان استفاده کند ، به War Machine دستور می دهد که لیزر دفاعی ماهواره را به راکتور قوس تونی شلیک کند. ماشین جنگی آتش سوزی می کند و تکنوور با آهنی که ظاهراً خود را فدا می کند شکست می خورد. به طرز معجزه آسایی ، Iron Man توسط War Machine نجات یافته و زندگی می کند. Ezekiel Stane در حضانت S.H.I.E.L.D دیده می شود.

بیشتر کمتر