انیمیشن ماجراجویی لوک خوش شانس در غرب

انیمیشن ماجراجویی لوک خوش شانس در غرب
Go West: A Lucky Luke Adventure

اگر همیشه مثبت فکر کنی، در آخر همه چیز به نفع تو تمام می‌شود.

کارگردان: Olivier Jean Marie
نویسنده: Jean-François Henry , Olivier Jean Marie
تهیه کننده: Marc Du Pontavice , Aziza Ghalila , Katell Lardeux
سال تولید: 2007
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

در شهر نیویورک 1880 ، برادران دالتون (جو ، جک ، ویلیام و آرول) از دادرسی در مورد پسر عموی فروشنده بانک دالتون که نام آنها را رسوا کرده و چندین بانک در سراسر نیویورک را غارت می کنند ، فرار می کنند ، در حالی که لوک خوش شانس آنها را شکار می کند. با قرار دادن غنایم وجوه نقد دزدیده شده خود در یک واگن خالی در پارک مرکزی ، نیویورک ، که در حال حاضر در حال ساخت بود ، و تلاش برای مخلوط کردن با جمعیت برای جلوگیری از شناسایی پلیس ، آرول ناخواسته جلوی آنها را باد می کند از پلیس ، و در نتیجه یک تعقیب و گریز پلیس در سراسر نیویورک.

پس از تعقیب و گریز ، دالتون ها برای بازیابی غارت خود به مرکز پارک برمی گردند تا فقط واگن های بیشتری را با مهاجران به کالیفرنیا پیدا کنند. لوک خوش شانس وقتی اسیر دالتون می شود که پیوتر ، رهبر مهاجران از واگن قطار ، از لوک خوش شانس استقبال می کند و بعداً مشکل آنها را در معرض دید آنها قرار می دهد: آنها 80 روز فرصت دارند تا به کالیفرنیا بروند و اگر نه توسعه دهنده ، فردی به نام کروک ، 12 کاروان را در معرض خطر قرار داده است تا آنها با شریک زندگی خود بارتلبی به کالیفرنیا نرسند ، پول پیش پرداخت را بدون فروش انجام می دهد. با در نظر داشتن این موضوع ، همراه با جو متقاعد کردن او برای کمک به آنها فقط برای ماندن و یافتن غنیمت ها ، لوک خوش شانس می خواهد مسیر امن را به کالیفرنیا طی کند ، اما از آنجا که مهاجران 80 روز فرصت داشتند به آنجا بروند و مسیر امن حدود 6 سال طول می کشد. ماه ها ، در عوض تصمیم می گیرد آنها را از مسیر ناامن عبور دهد ، و آنها را از طریق یک شهر کوچک به نام Hole Gutch عبور می دهد و از صحرای مرگبار مرگ عبور می کنند و از قبیله هندی گرگ های دیوانه عبور می کنند.

از دیگر مهاجران عازم کالیفرنیا می توان به یک زوج آشپز چینی ، یک معلم با فرزندان بی قاعده به نام میس لیتلتاون ، یک راننده زباله سوز برای یک بسته قاطر اشاره کرد که دالتون ها و یک آرایشگر را در میان دیگران حمل می کند. در طول مسیر ، کروک و بارتلبی برای جلوگیری از رفتن کاروان ها به کالیفرنیا ، تله هایی را می کارند ، اما نتیجه ای نداشت. بعداً کروک تلاش می کند تا دالتون ها را فراری دهد اما جو تا وقتی که غنیمت موجود در واگن ها را پیدا نمی کند ، امتناع می کند. بعداً ، لاکی خوش شانس و کاروان ها در هول گاتچ متوقف می شوند ، جایی که آنها تعدادی مهاجر جدید را که می خواهند از جمله Rantanplan نیز به کالیفرنیا بروند ، سوار می کنند. در طی این کار ، کروک پس از ناکامی در تلاش دیگری برای آزادسازی دالتون ، آب را برای شهرک نشینانی که در کویر مرگبار مرگ وار بودند تخلیه کرد. جو سعی می کند مهاجران را در برابر Lucky Luke اتحادیه قرار دهد اما Averell به طور اتفاقی رقص باران دیوانه ای را رقم می زند ، همه اینها به دلیل سوسک بودن در کفش او بود ، حتی به سه خروار گفت که چقدر در کفش Averell بود.

وقتی آنها ظرف 24 ساعت به كالیفرنیا نزدیك می شوند ، كروك یك ترفند آخر را برای منفجر كردن پل قدیمی بین دره با استفاده از یك توپ از سیرك انجام می دهد ، همان كلی كه گاتورها را هنگام تلاش برای متوقف كردن لوك خوش شانس در نزدیكی رودخانه میسوری از آنجا آورد. نتوانست گیتورها را به لوازم جانبی تبدیل کند. با توجه به اینکه پل بعدی برای سفر 6 روز دور است ، خانم لیتل تاون پیشنهاد کرد واگن ها را به بالون هوای گرم تبدیل کرده و از بالای دره پرواز کنند. با وجود برخی واگن ها در هوا ، تقریباً برای واگن کوره ، واگن آب و واگن سرآشپز چینی که از لباس زیر خانمها ساخته شده است ، لاکی لوک و مهاجران خود را به کالیفرنیا رسانده و فقط برای کشف زمین های خود را تصاحب می کنند. که آنها طرف بد کالیفرنیا را بدست می آورند ، نشان می دهد که این یک معدن طلای قدیمی است فهمید که کروک آنها را فریب داده و گفته است که وی ده ها مهاجر نتوانسته است به کالیفرنیا برود ، شهرک نشینان قصد دارند او را به دار آویخته کنند اما قبل از این کار ، جو به آنها قول داد مقداری پول که در واگن هایشان پنهان کرده بودند ، بگیرد. با این حال ، آورل پس از آنکه سایر مهاجران را در هول گولچ برداشت و آنها را پنهان کرد که در توپ و زنجیرهایشان پنهان شده بود ، آنها را قبلا پیدا کرد. این نظر جو را تغییر می دهد اما مهاجران را تغییر نمی دهد.

دالتون ها با سهام خود در یک معدن طلای متروکه فرار می کنند ، در نتیجه یک تعقیب و گریز به شکل سوار غلتکی بین شهرک نشینان ، لوک لاکی ، رانتانپلان و کروک انجام می شود. سرانجام ، پس از اینکه همه آنها از معدن خارج شدند ، در حالی که لوک خوش شانس خانم لیتل تاون و شاگردانش را نجات داد ، دالتون ها توسط لوک شکست می خورند اما کروک با یک چوب دینامیت وارد آنجا شد ، و خواستار آن بود که به آنها غنیمت های دالتون در توپها را بدهد. ناگهان ، در حالی که کروک فرار می کرد ، یک انفجار بزرگ توسط دینامیتی ایجاد شد که اکنون توسط رانتانپلان آورده شده و به غنایمی که دالتون دزدیده بود ، آسیب رساند و به شهرک نشینان امکان کشف طلا در زیر زمین های فروخته شده را داد. فیلم با بسته شدن دالتون ، کروک و بارتلبی و ارسال لوک لوک به غروب آفتاب به دادگستری پایان می یابد.

بیشتر کمتر