انیمیشن لیگ عدالت؛ خدایان و هیولاها

انیمیشن لیگ عدالت؛ خدایان و هیولاها
Justice League: Gods and Monsters

آن که از دشمن داشتن می‌ترسد، هرگز دوست واقعی نخواهد داشت.

کارگردان: Sam Liu
نویسنده: Alan Burnett
تهیه کننده: Sam Register , Bruce Timm
سال تولید: 2015
نوع: مجموعه

داستان کامل

در یک جهان جایگزین ، لیگ عدالت – بتمن (دکتر کرک لنگستروم) ، زن شگفت انگیز (بکا) و سوپرمن (هرنان گوئرا ، پسر ژنرال زود) – یک نیروی وحشیانه خودمختار است که نظم را بر روی زمین حفظ می کند. بنابراین افکار عمومی با هیبت و نفرت آمیخته شده است. دانشمندان ویکتور فرایز ، ری پالمر و سیلاس استون به همراه پسر کوچک وی ویکتور با روشهایی مشابه لیگ عدالت کشته می شوند. رئیس جمهور آماندا والر از آنها می خواهد تا با تحقیقات دولت همکاری کنند. Wonder Woman با استیو ترور صحبت می کند تا آنچه را دولت می داند بیاموزد. در همین زمان ، سوپرمن لوئیز لین را به برج عدالت دعوت می کند ، جایی که او اهداف خود را برای کمک به بشریت برای او تعریف می کند و نشان می دهد که چقدر اطلاعات کمی در مورد کریپتون یا میراثش دارد.

بتمن ایمیلی را که برای دکتر استون و چندین دانشمند ارسال شده است ، از جمله دکتر ویل مگنوس ، بهترین دوست کرک که در تحول او کمک کرده است ، کشف می کند. او از مگنوس و همسرش تینا در مورد “Project Fair Play” که دانشمندان زیر نظر لکس لوتر را درگیر می کند ، می پرسد. مگنوس پیشنهاد می کند آنچه دیگران می دانند را بپرسد. مگنوس دانشمندان باقیمانده (جان هنری آیرونز ، T.O مورو ، مایکل هولت ، پت دوگان ، امیل همیلتون ، کارن بیچر ، تادئوس سیوانا ، کیمیو هوشی و استفان شین) را برای پاسخگویی جمع می کند. با این حال ، آنها توسط سه آدمکش رباتیک که از طریق لوله بوم سفر می کنند ، مورد حمله قرار می گیرند. علیرغم تلاشهایشان ، قاتلان مگنوس را به عنوان تنها بازمانده حمله ترک می کنند.

لیگ لیگ مگنوس را به برج می برد تا بهبود یابد ، در حالی که سوپرمن به سمت ماهواره لکس لوتر در حال چرخش ماه پرواز می کند. لوتر نشان می دهد پروژه راهی برای از بین بردن لیگ در صورت لزوم است. او همچنین واقعیت Zod را برای سوپرمن فاش می کند. با رفتن سوپرمن ، یک قاتل رباتیک ماهواره را بوم کرده و آن را نابود می کند و ظاهراً لوتر را می کشد. استیو ترور تصاویر ماهواره ای از انفجار و حضور سوپرمن را به والر نشان می دهد. او با پروژه Fair Play که متشکل از نیروها و وسایل نقلیه مسلح به سلاح های انرژی مجهز به تابش خورشید قرمز مانند خورشید کریپتون است تلافی می کند.

سوپرمن و زن شگفت انگیز در حالی که بتمن در داخل برج می ماند ، با ارتش روبرو می شود ، جایی که او میدان نیرو را فعال می کند ، فکر می کند مگنوس می تواند لیگ را پاک کند. تینا ناگهان ظاهر می شود و قبل از تغییر شکل دادن به یک ربات فلزی مایع ، بتمن را مطیع خود می کند و مگنوس را با یک سرم نانیت آلی احیا می کند که قدرت و بهبود او را افزایش می دهد. مگنوس نشان می دهد که با استفاده از افراد متال خود همه چیز را تنظیم کرده است. او قصد دارد یک بمب نانیتی را منفجر کند ، تا بشریت را به زور به یک ذهن کندو وصل کند. او اعتراف می کند که تینا واقعی را با عصبانیت کشت و یک نسخه رباتیک به نام Platinum را جایگزین او کرد و برای تأمین منابع مالی پروژه مخفی خود Nanite Bomb به Fair Play پیوست.

هنگامی که مگنوس سلاح خود را آماده می کند ، لوتر ، که از انفجار نجات پیدا کرد ، در وسط نبرد خارج از خانه دور می شود و به همه می گوید که نقشه مگنوس را کشف کرده است. بتمن خود را آزاد کرده و از فرصت استفاده می کند تا میدان نیرو را رها کند. با جنگیدن بتمن با مگنوس ، زن شگفت انگیز با پلاتینوم روبرو می شود و سوپرمن مردان فلزی را به عهده می گیرد ، که به سرعت در یک موجود قدرتمند و واحد قرار می گیرد که در ابتدا برتری سوپرمن را دارد به دلیل کمین مکرر از طریق teleportation سریع با استفاده از سه جعبه مادر درون خودش Wonder Woman از لوله بوم شمشیر خود برای فرستادن پلاتینوم به خورشید استفاده می کند. به طور همزمان ، سوپرمن سرانجام موفق می شود جعبه های مادر را در داخل مرد منسجم متال نابود کند تا قبل از بردن آن در زیر زمین و ذوب شدن آن در داخل سنگ مذاب ، حمله مبتنی بر teleport را متوقف کند. لیگ بمب را نابود می کند (به قیمت کشتی فرار کریپتونیان سوپرمن) و پس از شکست توسط بتمن ، یک مگنوس پشیمان با تجزیه خود با نانیت ها خودکشی می کند.

یک هفته بعد ، لیگ عدالت از شر همه تخلفات پاکسازی شد و دنیا ، به همراه لوییس لین ، متفاوت به آنها نگاه می کنند. بکا تصمیم می گیرد لیگ عدالت را ترک کند تا در کنار لکس لوتر ، که می خواهد پس از کسالت از جهان جهانی دیگر جهان را کشف کند ، با گذشته خود روبرو شود. قبل از عزیمت ، لکس لوتر تمام داده های مربوط به کریپتون را به سوپرمن می دهد و به او می گوید “یک قهرمان واقعی” باشد. فیلم با تصمیم سوپرمن و بتمن برای استفاده از داده ها برای کمک به بشریت به پایان می رسد.آن که از دشمن داشتن می‌ترسد، هرگز دوست واقعی نخواهد داشت.

بیشتر کمتر