انیمیشن لگو لیگ عدالت؛ برخورد کیهانی

انیمیشن لگو لیگ عدالت؛ برخورد کیهانی
Lego DC Comics Super Heroes: Justice League - Cosmic Clash

قهرمانان در نبود بتمن مشغول بازی هستند و با رسیدن بتمن دست از تفریح می‌کشند در همین زمان بوق هشدار به صدا درآمده و اطلاع می‌دهد که تهدیدی در کمین زمین است و...

کارگردان: Rick Morales
نویسنده: James Krieg , Bob Kane
تهیه کننده: Brandon Vietti
سال تولید: 2016
نوع: مجموعه
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

Brainiac بیگانه سایبورگ به زمین می رود ، قصد دارد آن را کوچک کرده و به مجموعه سیارات مینیاتوری خود اضافه کند. با این حال ، وقتی او می رسد ، لیگ عدالت او را به راحتی از سیاره دور می کند. Brainiac سپس برنامه جدیدی را برای به دست آوردن زمین تنظیم می کند ، که اندکی بعد آن را عملی می کند: هنگامی که اعضای Wonder Woman ، Green Lantern و Superman اعضای Justice League می خواهند او را دوباره متوقف کنند ، او هر یک را به یک دوره زمانی متفاوت می فرستد. بتمن و فلش سپس یک ماشین زمان به نام Cosmic Treadmill می سازند ، به این دو اجازه می دهد در طول زمان سفر کنند و هم تیمی های خود را نجات دهند. پس از رفتن هر دو ، Brainiac شروع به حمله به سیاره می کند. سایبورگ سپس Supergirl را صدا می کند تا به او در دفاع از شهر کمک کند.

بتمن و فلش ابتدا به عصر حجر سفر می کنند ، جایی که Wonder Woman در آنجا قرار گرفته است. در حالی که Flash برای تأمین انرژی ماشین و نگه داشتن آن در بازه زمانی که در آن قرار دارد ، باقی می ماند ، زیرا دستگاه از طریق Flash در حال کار روی دستگاه است ، بتمن برای نجات Wonder Woman می رود. اندکی پس از آن ، بتمن با Vandal Savage روبرو می شود و هر دو دستگیر و به قبیله ای از ساکنان غارها منتقل می شوند ، که مشخص می شود Wonder Woman مسئول آنها است. بتمن در می یابد که Wonder Woman در اثر سفر در زمان خود خاطرات خود را از دست داده است ، به طوری که اکنون خود را ملکه ساکنان غار می داند. سپس بتمن او را به مبارزه دعوت می کند. در این مبارزه ، او موفق می شود لاسوی حقیقت Wonder Woman را بدست آورد ، که از آن برای بازیابی خاطراتش استفاده می کند. پس از بازیابی خاطراتش ، برای تثبیت جریان زمان ، به زمان حال از طریق teleport منتقل می شود.

بتمن سپس به Flash دوباره پیوست و به سال 1741 سفر کرد ، جایی که Green Lantern متقاعد شد که یک کشتی دزدان دریایی است که تحت کنترل “Captain Fear” است. بتمن با حلقه قدرت خود خاطرات Green Lantern را بازیابی می کند و باعث بازگشت Green Lantern به زمان حال می شود.

بتمن و فلش برای نجات سوپرمن به آینده سفر می کنند ، اما توسط سوپرمن که توسط یک Brainiac آینده کنترل می شود ، مورد حمله قرار می گیرند. در طول حمله ، سوپرمن تردمیل را تا حدی از بین می برد و Flash را به زمان حال باز می گرداند. سپس بتمن توسط یک گروه ابرقهرمانی آینده به نام مقاومت ساخته شده است که از اعضای لژیون سوپر قهرمانان ساخته شده است ، Cosmic Boy ، Lightning Lad ، و Saturn Girl. این گروه به او کمک می کنند تا از سوپرمن فرار کند و به Batcave سفر کند ، جایی که هر دو درگیر درگیری می شوند. بتمن ، به جای استفاده از کریپتونیت ، در عوض از نور خورشید زرد متمرکز به اندازه کافی استفاده می کند تا Brainiac را ذوب کند و سوپرمن را نیرو بخشد ، ذهن او را بازگرداند و او را تا امروز از راه دور دور کند ، متاسفانه بتمن را پشت سر می گذارد.

در حال حاضر ، لیگ عدالت (منهای بتمن) با نیروهای Brainiac می جنگد تا اینکه Brainiac ، که مطالعه سیاره را به پایان رسانده است ، تصمیم به کوچک شدن سیاره می گیرد. او با موفقیت سیاره را کوچک کرده و در بطری قرار می دهد. سپس بتمن با یک فناوری که مقاومت به او داده از آینده می رسد. سایبورگ فاش می کند که او برای لیگ عدالت وسایل نقلیه هوایی ساخته است که از آنها برای برداشتن درب بطری از داخل و فرار از بطری استفاده می کنند. در حالی که بیشتر لیگ عدالت با Brainiac مبارزه می کند ، بتمن مخفیانه به درون سر Brainiac می رود و اشعه کوچک شده او را مجدداً پیکربندی می کند تا آن را به پرتوی رشد تبدیل کند. سپس Brainiac به طور تصادفی زمین و لیگ عدالت را به اندازه طبیعی خود بزرگ می کند. سپس لیگ عدالت Brainiac را صلح می دهد و زندانی می کند ، پس از آن اعضای آن پیروزی خود را جشن می گیرند.

بیشتر کمتر