انیمیشن لگو دی سی بتمن؛ مسائل خانوادگی

انیمیشن لگو دی سی بتمن؛ مسائل خانوادگی
Lego DC Batman: Family Matters

بتمن، رابین و سایر خانواده خفاشی یک دعوت نامه مرموز دریافت می‌کنند، که نمی‌دانند از طرف چه کسی است. همزمان با ارسال دعوت نامه‌ها، یک شخصیت شرور به نام رد هود وارد گاتهام می‌شود و قصد دارد خانواده خفاشی را به‌طور کامل نابود کند اما …

کارگردان: Matt Peters
نویسنده: Jeremy Adams
تهیه کننده: Rick Morales
سال تولید: 2019
نوع: مجموعه
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

بتمن پس از به تازگی خنثی کردن طرح های Solomon Grundy ، با هویت غیرنظامی خود به شرکت خود Wayne Enterprises می رود ، جایی که کارمندان وی در مورد سیستم جدید AI به نام Brother Eye بحث می کنند. در حالی که بروس این ایده را دارد که هواپیماهای بدون سرنشین OMAC سیستم برای دیگران کار کنند ، او بعداً هنگام رفتن به خانه سیستم را کنار می گذارد.

در طول جلسه که خسته شده بود و اعتقاد داشت که زمان هویت غیرنظامی او باعث می شود زمان هوشیاری کم شود ، بتمن تصمیم می گیرد Wayne Enterprises را بفروشد. این خبر توسط Two-Face کشف شده است ، که برای گرفتن انتقام از بتمن و بروس وین (به دلیل اینکه Two-Face از یکی بودن آنها خبر ندارد) به منظور افزایش اعتبار شرور وی و تا حدی به دلیل بروس قبل از تحول ، مرتباً او را تحت الشعاع خود قرار می داد.

در بازگشت به خانه ، بتمن پیامی را برای ملاقات در کوچه خاصی در گاتهام دریافت می کند ، پیامی که توسط نایتوینگ ، بات گرل و بتومن نیز دریافت شد. بتمن با این پیام موافقت می کند که سرانجام رابین ، علی رغم خواسته های بتمن ، به بقیه خانواده بت پیوست.

رد هود پس از کمین گرفتن و شکست دادن مأموران رباتیک رد هود فاش می کند که او از هویت های مخفی خانواده خفاش مطلع است و اعلام می کند که 5 بمب را در آن طرف گاتهام قرار داده است که تنها یک بمب در صورت خلع سلاح بقیه مشخص خواهد شد. خانواده خفاش برای خلع سلاح بمب ها از هم جدا شدند و نایت وینگ رابین را با خود برد و به بتمن گفت که اینقدر از رابین محافظت نکند.

Batwoman در حالی که در برابر Killer Croc قرار داشت ، یک بمب واقع در GCPD را خلع سلاح می کند ، Batgirl در نمایشگاه Fairgrounds که توسط مترسک محافظت می شود ، بمبی را پیدا می کند و Nightwing و Robin در حیاط راه آهن با Penguin و Riddler می جنگند. همه آنها موفق می شوند حریفان متبوع خود را شکست دهند. با انجام این کار ، آنها یکی یکی مبهوت و مبهوت می شوند.

بتمن سرانجام به مقصد خود ، تئاتر مونارک می رسد. در آنجا ، او بیلی بتسون ، یتیمی را ملاقات می کند که یتیم خانه اش دچار مشکلات مالی است و امیدوار بود که بروس در پادکست خود برای حل آنها ظاهر شود. در آن لحظه Two-Face ظاهر می شود و بمب چهارم را فاش می کند. در حالی که بتمن در حال مبارزه با Two-Face است ، بیلی با کمک یک فرد ناشناس موفق به خلع سلاح بمب می شود. دو چهره شکست خورده اما موفق به فرار می شود. سپس رد هود به بتمن می گوید که به Batcave برگردد.

در Batcave ، بتمن قادر است استنباط کند که Red Hood محافظ سابق او جیسون تاد است ، که پس از اعتقاد به اینكه بتمن از او مراقبت نكرده است ، آنجا را ترك كرد ، این از نظر فنی درست است زیرا بتمن بیشتر از افرادی كه دوست دارد به مبارزه با جرم اهمیت می دهد . بتمن عذرخواهی می کند و سپس فاش می کند که پس از رفتن جیسون ، او به دنبال او می گشت تا اینکه بات کامپیتر رد شد. رد هود با پذیرش عذرخواهی بتمن ، بقیه اعضای خانواده خفاش را آزاد می کند ، از عملکرد خود عذرخواهی می کند و فاش می کند که بمب ها فقط به شیرینی ها منفجر شده اند و هیچ بمبی پنجم وجود نداشته است. با این حال ، هنگامی که Two-Face از طریق ویدئو مطلع شد که وی Wayne Enterprises را خریداری کرده و باعث ایجاد ویرانی و آزادسازی هواپیماهای بدون سرنشین OMAC از طریق Gotham می شود ، دیدار مجدد آنها قطع می شود. وی سپس خواستار دیدن بتمن و بروس وین برای دیدن انتقام خود شد و تهدید كرد كه در صورت عدم حضور از برادر چشم برای تخریب شهر استفاده خواهد كرد. در حالی که بقیه خانواده Bat-Family (منهای Red Hood) از هواپیماهای بدون سرنشین OMAC دور می شوند ، بتمن به صورت Two-Face حرکت می کند.

در صنایع وین ، بتمن تلاش می کند تا هویت دوگانه خود را مخفی نگه دارد تا اینکه Red Hood با لباس مبدل به او برسد. در حالی که رد هود در داخل کارخانه OMAC حبس شده و در برابر Brother Eye قرار دارد ، بتمن (با هویت غیرنظامی خود) موفق می شود در مقابل Two-Face قرار بگیرد و ضمن عذرخواهی از تحت الشعاع قرار دادن او ، او را شکست دهد.

در همین حال ، بقیه اعضای خانواده خفاش در ابتدا توسط هواپیماهای بدون سرنشین OMAC غرق می شوند تا اینکه رابین ایده ترکیب وسایل نقلیه خود را بدست آورد و به آنها امکان می دهد تا یک مزیت کسب کنند. رد هود موفق می شود با برادر بودن چشم برادر چشم را فریب دهد و او را فریب دهد تا منبع تغذیه خود را قطع کند ، OMAC ها را خاموش کند و باعث شود ماهواره Brother Eye از مدار خارج شود تا فقط توسط خانواده خفاش نابود شود.

با برخورد با دو چهره ، بتمن در کارخانه OMAC به رد هود می پیوندد و هر دو آشتی می کنند تا اینکه Brother Eye شروع به گرفتن نیرو از هسته برق Wayne Enterprises می کند و سعی در منفجر کردن آن دارد. هنگامی که Brother Eye درخواست بتمن برای متوقف کردن را رد می کند ، و باعث برکناری قبلی بروس از او می شود ، بتمن عذرخواهی می کند و اعتراف می کند که نتوانسته کاری را که وین اینترپرایز به گاتهام انجام داده ندیده است. بتمن اظهار داشت که باید بیشتر از این که دیگران را تحت فشار خود قرار دهد ، در برابر دیگران بازتر باشد ، زیرا متوجه می شود که این کار باعث سرکشی جیسون شده است. تحت تأثیر سخنان بتمن ، Brother Eye خاموش می شود و تلاش برای منفجر کردن هسته قدرت را متوقف می کند.

به دنبال این ، بتمن تصمیم می گیرد با احترام بیشتری نسبت به محافظ خود رفتار کند. Red Hood دوباره به Batcave برمی گردد و خانواده Bat ، پیروزی خود را جشن می گیرند زیرا بتمن و Red Hood بر سر بازی های ویدیویی پیوند می خورند.

در یک صحنه اعتباری متوسط ​​که بروس صاحب مالکیت Wayne Enterprises شد ، پرورشگاه بیلی از بحران مالی نجات یافت. همانطور که بیلی آگهی های پخش می کند ، یکی از آنها باد می شود. بیلی آن را دنبال می کند و به یک ایستگاه مترو می رسد ، جایی که متوجه می شود یک قطار با ظاهری عجیب وارد آن شده است. همان فرد قبلی از بیلی می گوید برای سفر یک عمر خود سوار قطار شود ، که بیلی موافقت می کند.

بیشتر کمتر