انیمیشن لگو ابر قهرمانان؛ لیگ عدالت در مقابل لیگ بیزارو

انیمیشن لگو ابر قهرمانان؛ لیگ عدالت در مقابل لیگ بیزارو
Lego DC Comics Super Heroes: Justice League vs. Bizarro League

حتی بدترین انسانها نیز مستحق فرصت برای تغییر و بهبود هستند.

کارگردان: Brandon Vietti
نویسنده: Michael Jelenic , Jerry Siegel
تهیه کننده: Brandon Vietti
سال تولید: 2015
نوع: مجموعه
مدت زمان: 49 دقیقه

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

در Metropolis ، غیرنظامیان زندگی روزمره خود را می گذرانند تا زمانی که سوپرمن از راه می رسد تا آنها را بسیار سردرگم کند ، زیرا هیچ چیز برای نجات وجود ندارد. همانطور که مشخص شد ، در واقع این Bizarro بود که وارد شد و او یک سواره هشت پا را در یک زمین بازی به عنوان یک هشت پا غول پیکر واقعی که کودکان را شکنجه می کند ، اشتباه می گیرد. خوشبختانه سوپرمن می آید تا بی نظمی بیزارو را برطرف کند. سوپرمن به سرعت تصمیم می گیرد که Bizarro به خانه ای دور از زمین احتیاج دارد تا مشکلی ایجاد نکند و Bizarro را با یک فیزیک رو به عقب به یک سیاره مکعب می برد. بزارو بزودی می آید خانه جدید خود را بپذیرد و تصمیم می گیرد که بماند.

پس از گذشت یک سال ، Giganta در حال حمله به Metropolis دیده می شود. در حالی که لیگ عدالت با او معامله می کند ، بتمن به زودی می فهمد که بیش از آنچه که تصور می شود در هیاهو است. همانطور که به نظر می رسد ، گوریل گودد با استفاده از کلاه ایمنی تله پاتیک خود کنترل پنگوئن ، دیت استروک ، کاپیتان سرد و گیگانتا را بدست گرفت تا بتواند در حالی که گیگانتا لیگ را منحرف می کند ، فن آوری حیاتی و موز را بدزدد. Penguin ، Deathstroke و Captain Cold پس از در آوردن کلاه ایمنی Grodd ، Gorilla Grodd را روشن کرده و از فناوری دزدیده شده برای خود استفاده می کنند. لیگ عدالت سپس برای از بین بردن اشرار تقسیم می شود: فلش Captain Cold را می گیرد ، مرد پلاستیکی Deathstroke را می گیرد ، Green Arrow بازداشت پنگوئن ، بتمن گوریلا Grodd را شکست می دهد و Wonder Woman ، Superman و Green Lantern Corps Guy Gardner به مبارزه با Giganta ادامه می دهند. با وجود اینکه به لیگ عدالت پیوست ، بتمن هنوز سوپرمن را قابل اعتماد نمی داند. لیگ با پیروزی دوباره به سالن دادگستری باز می گردد ، جایی که بتمن و زن شگفت انگیز متوجه تصاویر خبری از سوپرمن می شوند که به برج LexCorp نفوذ می کند. سوپرمن اما در آن زمان در آشپزخانه بود و ساندویچ درست می کرد. اما وقتی این فیلم را می بیند ، می فهمد چه کسی است ، و به لیگ می گوید که خودش این کار را انجام خواهد داد. با این حال ، بتمن Wonder Woman ، گای گاردنر و سایبورگ را برای تحقیق می برد.

آنها به زودی کشف کردند که این بیزارو بود که وارد شد و این به یک دلیل بود: سرقت پرتوی تکثیر LexCorp که او را ایجاد کرد. سپس Bizarro بتمن ، Wonder Woman ، Cyborg و Guy را با پرتوی منفجر می کند که نسخه های Bizarro از خود را ایجاد می کند ، لقب Batzarro ، Bizarra ، Cyzarro و Greenzarro. Bizarro “لیگ Bizarro” تازه تاسیس خود را به Bizarro World برمی گرداند ، اما نه قبل از استفاده از یک بمب ، و لیگ را با دید یخی خود منجمد می کند. بعد از اینکه سوپرمن با دید گرم خود لیگ را آب کرد ، قهرمانان آنها را دنبال می کنند. هنگام ترک آنها ، لکس لوتور در می یابد که بمبی که بیزارو گرفت بمبی کریپتونیتی بود که قصد داشت از آن برای سوپرمن استفاده کند.

با ورود لیگ عدالت به جو Bizarro World ، وسایل نقلیه آنها از بین می رود. همانطور که مشخص شد ، این سیاره پر از سنگهای طلای عجیب و غریب بود که تابشی (که توسط سایبورگ “عجیب و غریب” نامیده می شود) ساطع می کند که قدرت و فن آوری هر کسی را که کریپتونیان یا موجود بیزار نبود ، بهم ریخت. تابش باعث می شود Wonder Woman ناتوان باشد و مرتباً او را لگدمال می کند ، ساختارهای گای را به مرغ محدود می کند و باعث می شود سایبورگ از هم بپاشد و سوپرمن و بتمن را به عنوان تنها دادگستری تحت تأثیر قرار ندهد. آنها به زودی متوجه جنگ Bizarro League با نیروهای Darkseid می شوند که به این سیاره حمله کرده اند. پس از نجات لیگ Bizarro از خرد شدن توسط تسلیحات Desaad ، لیگ عدالت می فهمد که Darkseid برای سرقت سنگ های طلا حمله کرده و “عجیب” را برای سلاحی که برای دفاع جهانی (و از جمله قهرمانان آن) استفاده می شود ، کاملاً بی فایده است ، به کار می گیرد. لیگ عدالت برای به دست گرفتن نیروهای دارک ساید با لیگ Bizarro همکاری کرد.

در حالی که سوپرمن با دارک ساید می جنگد ، بیزارو از بمب کریپتونیت استفاده می کند ، اعتقاد دارد که به سوپرمن کمک خواهد کرد. متأسفانه ، سوپرمن بلافاصله آسیب دیده و به کما می رود. داركسید از بیزارو برای ‘كمك’ خود تشكر می كند و از سنگهای Weirdiation برای حمله به زمین استفاده می كند و موفق می شود ماه را به یك مكعب تبدیل كند. با این حال ، هاوکمن موفق می شود زمین را در برابر اشعه عجیب و غریب محافظت کند. به دنیای Bizarro بازگردیم ، یک سوپرمن در حال مرگ به دو لیگ می گوید که از Gold Rocks برای بارگذاری بیش از حد سلاح Darkseids استفاده کنند ، که مفید است. داركسید و مأموران باقیمانده اش از طریق Boom-Tube فرار می كنند. با این حال ، هر دو تیم به خاطر از دست دادن سوپرمن عزادار می شوند و بتمن سرانجام خوبی ها را در سوپرمن می بیند. با این حال ، بیزارو اظهار داشت که سوپرمن زنده خواهد ماند و از نفس گرداب خود برای جذب اشعه کریپتونیت و نجات سوپرمن استفاده می کند. سوپرمن که از کما بیدار می شود سرانجام بیزارو را در آغوش می کشد و حالا او را برادر دوقلوی خود می داند. سپس لیگ Bizarro به لیگ عدالت کمک می کند تا به خانه برگردد ، اما نه قبل از اینکه آنها آنچه را که می توانند از Bizarro World بازسازی کنند.

به زمین برگشته ، لکس دیده می شود که به یک سلول نگاه می کند که در آن بیگانه تغییر شکل داده است. وی اظهار داشت که حتی اگر لیگ عدالت از Bizarro World جان سالم به در برد ، آنها نمی توانند امیدوار به زنده ماندن در “عملیات رستاخیز” باشند.

بیشتر کمتر