انیمیشن لگو؛ فلش

انیمیشن لگو؛ فلش
Lego DC Comics Super Heroes : The Flash

گاهی باید سرعت را کم کرد...

کارگردان: Ethan Spaulding
نویسنده: James Krieg , Jeremy Adams
تهیه کننده: Robert Fewkes , Melissa Kurtz
سال تولید: 2018
نوع: مجموعه
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

دومین اتم به عنوان جوکر با گاز جوکر خود Metropolis را مسموم می کند و Daily Planet را بازسازی می کند به لیگ عدالت معرفی می شود. فلش بعد از توقف غذا و گرفتن Captain Cold و Captain Boomerang دیر می رسد. لیگ عدالت از تصمیمات تکان دهنده او ناراحت است وقتی که یک سرعتی زرد و لرزشی فلش را به خاطر سرعت پایین خود طعنه می زند. بدنبال تعقیب و گریز ، فلش روز بعد در رختخواب خود بیدار می شود. فلش پس از تشخیص وقایع روز قبل ، متوجه می شود که او به صبح به همان روز سفر کرده و قادر به جلوگیری از جوکر است. سرعت گیر زرد دوباره Flash را طعنه می زند و Flash وارد یک حلقه زمانی می شود ، و بارها Speedster را تعقیب می کند و جنایات آن روز را متوقف می کند. بتمن در مورد چگونگی متوقف کردنش به فلش توصیه می کند ، اما سرعت دهنده زرد دوباره تعقیب و گریز را به فلش می دهد. در یک دروازه ابعادی ، Flash قدرت خود را بیش از حد ممکن پیش می برد تا از سرعت گیر سبقت گرفته و حلقه را بشکند.

در شهر مرکزی ، قدرت های فلش از بین رفته و شهر علیه او روی آورده است. سوپرمن و بتمن او را از لیگ عدالت حذف می کنند پس از اینکه بخاطر شوخی در لیگ بازی می کردند سرعت گیر زرد خود را به عنوان Flash Reverse نشان می دهد – که به شهرت Flash حسادت می کند ، Reverse Flash از آینده سفر کرد تا شهرت خود (و لیگ عدالت) را بدزدد. در اندازه اتمی ، اتم همه چیز را می شنود ، هرچند که Flash Reverse فلش را مهار می کند ، اتصال کوتاه لباس او مانع از جمع نشدن او می شود. اتم برای کمک به فلش قدرت بازیابی مجدد فلش و تلفن های Doctor Fate را آزاد می کند. فلش به دکتر Fate منتقل می شود و Atom سعی می کند به سالن عدالت بازگردد تا برنامه Reverse Flash را برای لیگ توضیح دهد. Reverse Flash مرتکب اقدامات قهرمانی سریعتر از لیگ عدالت می شود و محبوبیت وی را در بین مردم به دست می آورد و لیگ عدالت را به اعلام بازنشستگی خود می رساند.

فلش به دکتر سرنوشت و دستیار او زاتانا معرفی می شود. بعد از اینکه فلش مخمصه خود را توضیح داد ، دکتر سرنوشت سرعت نیرو را توضیح داد و فاش کرد که فلش ارتباط او را با آن قطع کرده است. دکتر سرنوشت و زاتانا Flash را به Speed ​​Force می فرستند ، جایی که او آزمایش های مختلفی را برای اثبات شایستگی قدرت خود انجام می دهد. Flash آزمایشات را به پایان می رساند و Speed ​​Force Nexus ، منبع اصلی تأمین نیرو در Speed ​​Force را پیدا می کند. Reverse Flash می آید ، و برای Flash برنامه ریزی کرده است تا آزمایشات را به پایان برساند تا بتواند Nexus را بدون انجام آنها خریداری کند ، و Nexus را در لباس او قرار دهد ، به طور تصاعدی قدرت خود را افزایش می دهد. فلش در Speed ​​Force گیر افتاده است.

Reverse Flash با Speed ​​Force Nexus تالار عدالت را در مجسمه ای از خود محصور می کند ، ساخته شده از آجرهای Speed ​​Force که در برابر قدرت آنها نفوذ ندارد. Atom ، با کمک Ace the Bat-Hound ، Krypto و Green Lantern B’dg ، کت و شلوار خود را تعمیر می کند و به لیگ کمک می کند تا به Batcave فرار کند. فلش با ایجاد یک وسیله نقلیه از همان آجرهای Speed ​​Force از Speed ​​Force برمی گردد.

Reverse Flash مجسمه های بیشتری از خود می سازد و خود را فرمانروای زمین اعلام می کند. او کسانی را که از او سرپیچی می کنند تهدید می کند به سرنوشت لیگ عدالت مبتلا خواهند شد. لیگ با استفاده از آجرهایی که Flash از Speed ​​Force آورده است ، سرعت Reverse Flash را رقابتی می کند و مجسمه های او را به عنوان حواس پرتی از بین می برد تا Flash بتواند Speed ​​Force Nexus را از او بدزدد. Flash با سرعت بیشتری نسبت به Reverse Flash قدرت خود را بازیابی می کند. فلش معکوس Flash را از حداکثر توان خود عبور می دهد. افسرده ، Reverse Flash توسط اتحادیه در تالار عدالت دستگیر می شود. Flash او را به زندان می کشد و Nexus را قبل از بازگشت به لیگ عدالت به Speed ​​Force برمی گرداند.

فلش از اعاده قدرت و توصیه های لیگ عدالت سپاسگزار است. لیگ عدالت پیروزی خود را جشن می گیرند زیرا دکتر سرنوشت همه چیز را نادیده می گیرد.

بیشتر کمتر