انیمیشن لگو؛ لیگ عدالت؛ فروپاشی گاتهام

انیمیشن لگو؛ لیگ عدالت؛ فروپاشی گاتهام
Lego DC Comics Superheroes: Justice League - Gotham City Breakout

شجاعت یعنی برای چیزی که می‌دونی، میخوای بجنگی، حتی وقتی که ترسیدی...

کارگردان: Matt Peters , Melchior Zwyer
نویسنده: James Krieg , Bob Kane
تهیه کننده: Leslie Barker , Jason Cosler
سال تولید: 2016
نوع: مجموعه
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

بتمن و رابین پنگوئن و هارلی کوین را تعقیب می کنند. پس از شکست هارلی و پویزن آیوی ، بتمن رابین را با مجرمان شکست خورده ترک می کند و به دنبال جنایتکاری که شبیه یک نینجا است ، تعقیب می کند. بعد از چرخاندن مجرم در کوچه ، بتمن می تواند نتیجه گیری کند که این جنایتکار نایت وینگ است که با استفاده از لباس نینجا بتمن را به یک جشن تولد غافلگیرانه دعوت کرده است که نایت وینگ را به همراه سایر شرکت کنندگان در مهمانی بتمن ناامید می کند (متشکل از رابین ، بات گرل ، اعضای لیگ عدالت Superman ، Wonder Woman و Cyborg و اعضای Teen Titans اعضای Beast Boy و Starfire). Batgirl ، Robin و Nightwing فاش می کنند که به عنوان هدیه برای بتمن ، آنها تصمیم گرفتند که او را به تعطیلات ببرند. سوپرمن مایل است به عنوان جانشین موقت بتمن عمل کند ، معتقد است که شکست دادن جنایتکاران گاتهام کار سختی نخواهد بود زیرا بسیاری از آنها فاقد ابرقدرت هستند. Justice League و Teen Titans می توانند بتمن را متقاعد کنند که تعطیلات را بپذیرد و بتمن ، نایتوینگ و بات گرل به برنامه های تعطیلات خود رها شوند. رابین پشت سر می ماند تا طناب ها را به سوپرمن نشان دهد و در مورد اشرار گاتهام به او مشاوره دهد.

در همین حال ، در پناهندگی Arkham ، جوکر با استفاده از قاشق (که صورتش را روی آن کشید و “Spoony” را صدا می کند) خودش را از سلولش بیرون می کشد. در جای دیگر ، بتمن به راحتی برنامه های تعطیلات Nightwing و Batgirl را برای او رقم می زند تا با بازدید از دوجو مادام مانتیس ، سنسوی سابق ورزش های رزمی ، او را به Memory Lane برساند. پس از یک نبرد کوتاه برای دیدار مجدد با سنسی سابق خود ، بتمن درمی یابد که این در واقع یک مینیون مبدل از Deathstroke بوده است. سپس بتمن ، بات گرل و نایت وینگ Deathstroke را پیدا کرده و به دنبال او به یک غار می روند.

در همین حال ، در شهر گاتهام ، سوپرمن متوجه فرار جوکر می شود و هشدار رابین در مورد او را نادیده می گیرد. متأسفانه ، این به جوکر اجازه می دهد تا سوپرمن را فریب دهد تا هارلی کوین ، پنگوئن ، Poison Ivy و مترسک را از آرکام آزاد کند. سوپرمن به امید دریافت کمک برای جلوگیری از اشرار فراری با سایبورگ تماس می گیرد.

بتمن ، نایت وینگ و بت گرل سرانجام در آبشار غار سقوط می کنند. بتمن گذشته خود را با Deathstroke توضیح می دهد. در پایین آبشار ، بتمن ، نایت وینگ و باتگرل پادشاهی زیرزمینی Trogowogs (یک نژاد مخفی زیرزمینی از انسان نماهای کوتاه و سبز) را کشف می کنند. ساکنان بدوی (در عین حال خوش بین ، ابتدایی و مناسب) بلافاصله به بتمن حمله می کنند که در نهایت وقتی تهدید به مرگ نایت وینگ و بات گرل می شود ، خود را به دث استروک تسلیم می کند. سپس آنها به رهبر تروگووگ معرفی می شوند که معلوم می شود بن است ، که با استفاده از یک کریستال صورتی معروف به سنگ روان ، موقعیت خود را بدست آورد.

در شهر گاتهام ، سوپرمن و سایبورگ به راحتی توسط Poison Ivy شکست می خورند. سوپرمن با بی میلی Wonder Woman را احضار می کند ، اما Poison Ivy قادر است هر سه نفر را در فرمون های خود بپوشاند تا آنها را بی حس کند. با از بین رفتن اثر ، آنها به قصرخانه جوکر منتقل شده اند ، جایی که همه شرورهای فراری در آنجا حضور دارند و مترسک می تواند با گاز ترس ، دادخواهان عدالت را خسته کند ، و آنها را به اندازه کافی ترسو کند تا شرور آنها را به اندازه کافی عذاب دهند تا آنها را تحمیل کنند در کریپتونیت ذوب شده و فرومونهای بیشتر برای جوشاندن آنها در سوپ. رابین متوجه این موضوع می شود و می رود تا لیگ عدالت را نجات دهد.

به پادشاهی تروگووگ ، بتمن ، نایت وینگ و بات گرل در زندان زندانی می شوند ، کمربندهای کمربند خود را می گیرند و به زندان انداختن مادام مانتیس و شاهزاده ترسو گرونگل (تنها تروگووگ که قربانی سنگ روان نمی شود) زندانی می شوند. پرنس گرونگل فاش می کند که تروگووگ ها زمانی نژادی صلح آمیز و دوستانه بودند تا اینکه بن از پادشاهی آنها مطلع شد و از سنگ روان برای یادگیری نفرت و خشونت به آنها استفاده کرد. علاوه بر این ، او پدر گرونگل را کشت و گرونگل را قفل کرد. از شانس زندانیان ، بتمن جداکننده آجر را دور زد و از آن برای آزادی آنها استفاده کرد. متأسفانه ، آنها پس از تهدید Bane به كشتن آنها و بتمن با اكراه تسلیم قدرت روان روان (كه در عین حال مكرر گفتن “رقص”) دوباره دستگیر می شوند و نحوه استفاده از “حركت ممنوع” را كه شامل مهار كردن چی برای ایجاد پرتابه قدرت مخرب

با بازگشت به شهر گاتهام ، رابین قادر است اعضای اسیر لیگ عدالت را نجات دهد و آنها فرمون ها را متزلزل کنند. سپس رابین و لیگ عدالت شهربازی را ترک می کنند و باعث می شوند خائنانی باور کنند که شهر گاتهام اکنون بی دفاع است و مال آنها برای گرفتن است. سوپرمن به دلیل نادیده گرفتن هشدارهای رابین عذرخواهی می کند و رابین مهارت های لازم برای شکست شرور را به لیگ عدالت می آموزد.

در شهر گاتهام ، مترسک ، پنگوئن و Poison Ivy از رابین و لیگ عدالت شکست می خورند و به پناهندگی Arkham بازگردانده می شوند. جوکر و هارلی کوین موفق شده اند که کمیسر جیمز گوردون را تا رسیدن لیگ عدالت به کمیته Bat-Signal گره بزنند ، کمیساریای آزاد گوردون را آزاد کنند و جوکر و هارلی را به آرکام بفرستند و همچنین “Spoony” را توقیف کنند تا جوکر نتواند راه خود را بگیرد دوباره بیرون در نهایت جوکر مجبور است غذای پناهندگی را با دستان خود بخورد. در پادشاهی تروگووو ، بانه در سیاه چال حبس شده است ، شاهزاده گرونگل به عنوان پادشاه جدید شناخته می شود و تروک دث وداع با بتمن (هرچند او اظهار داشت که این همکاری به معنای دوست بودن آنها نبود). بتمن ، نایت وینگ و بت گرل از سنگ روان استفاده می کنند تا حرکت ممنوع را از خاطرات Trogowogs پاک کنند و آنها را به حالت عادی ، صلح آمیز و دوستانه خود برگردانند. آنها سپس دوباره به گاتهام می روند و خداحافظی می کنند.

در Batcave ، Justice League و Teen Titans بحث می کنند که هیچ یک از وقایع رخ داده در زمان رفتن بتمن را ذکر نکنند. وقتی بتمن ، بات گرل و نایت وینگ بازگشتند ، سوپرمن اعتراف می کند. در کمال تعجب ، بتمن در واقع به او ، Wonder Woman ، Cyborg و Robin که آنها را دوباره در Arkham قرار داده است ، تبریک می گوید. سپس Justice League و Teen Titans به مهمانی خود ادامه می دهند.

بیشتر کمتر