انیمیشن لگو؛ لیگ عدالت؛ حمله ارتش نابودی

انیمیشن لگو؛ لیگ عدالت؛ حمله ارتش نابودی
Lego DC Super Heroes: Justice League - Attack of the Legion of Doom!

همیشه به آنچه می‌بینی اعتماد نکن، شاید نکته‌ای در پس آن نهفته باشد.

کارگردان: Rick Morales
نویسنده: James Krieg , Bob Kane
تهیه کننده: Leslie Barker , Jason Cosler
سال تولید: 2015
نوع: مجموعه
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

پس از زمان متوقف کردن مجرمان در لیگ عدالت ، سه ابرشرور ، لکس لوتر ، سینسترو و بلک مانتا (در حالی که خرابکاری می کردند) درباره آنچه در مورد این تیم قهرمانان آموخته اند بحث می کنند. سپس ، لکس پیشنهاد می کند که آنها باید با هم متحد شوند و تیمی را برای خود تشکیل دهند (که او آن را “The Legion of Doom” لقب می دهد). در همین حال ، Darkseid نشان داد که لیگ عدالت را شکست داده و Cyborg تنها استثنا است. سایبورگ موفق می شود دارک سید را شکست داده و لیگ را نجات دهد. متأسفانه ، به نظر می رسد این رویایی است که سایبورگ داشته است. سایبورگ درست در زمان انتخابات رهبر حزب عدالت (که توسط سوپرمن اعلام شده است) از خواب بیدار می شود. بتمن در انتخابات پیروز شد ، 3–1 ، سایبورگ. بتمن و سوپرمن به او رأی داد. سوپرمن از Wonder Woman یک رأی می گیرد – Green Lantern و Flash در حال نوشتن او هستند.

جایی در یک باتلاق ، Lex Luthor ، Sinestro و Black Manta با استفاده از یک دوره مانع برای تعیین اینکه چه کسی می تواند به لژیون Doom بپیوندد ، یک تست بازی را برگزار می کند. این شرکت کنندگان متشکل از جوکر ، من بت ، پنگوئن ، یوزپلنگ ، کاپیتان سرما ، گوریل گرود ، دث استروک و گیگانتا هستند. گیگانتا به دلیل بزرگی او رد می شود. Deathstroke به دلیل از بین بردن معنای واقعی این دوره و همچنین شنیدن نظرات Lex در مورد Sinestro و Black Manta که اظهار داشتند Deathstroke باید لژیون Doom را رهبری کند ، رد می شود. و Joker ، Penguin و Man-Bat رد می شوند زیرا ملکی که Hall of Doom در آن است فضای پارک کافی ندارد.

سایبورگ پس از ایجاد بمب متعفن در نبرد اخیر با تریکستر ، در مورد ارزش خود در لیگ عدالت شک می کند ، که در نتیجه منفجر شدن بمب مجبور به پوشیدن لباس های جدید می شود. به سرعت ، Justice League از Legion of Doom و برنامه های آنها برای سرقت از منطقه 52 آگاه می شود (که توسط Luthor به عنوان New 52 ایجاد شده برای جایگزینی منطقه 51 قدیمی). لیگ عدالت با لژیون رستاخیز می جنگد. دارکزید موفق می شود با استفاده از یک پدر باکس ، لکس را از طاق که شامل آنچه که دنبالش بود ، دور کند. لژیون رستاخیز با یک سلول که شامل یک زندانی بیگانه خاص است فرار می کند. پس از باز کردن آن ، مشخص شد که زندانی بیگانه یک مریخی به نام J’onn J’onnz است که لکس قصد دارد از او علیه لیگ عدالت استفاده کند. او به جون می گوید که لژیون رستاخیز قهرمان هستند و لیگ عدالت شیطانی است.

در تالار دادگستری ، سایبورگ شروع به س questionال می کند که برای عضویت بهتر چه کاری باید انجام دهد. سایبورگ پس از تصور اشتباهی از Wonder Woman ، سلاح های بیش از حد به خود می دهد. هنگامی که او در حال عبور از سالن عدالت است ، به نظر می رسد متوجه دو بتمن شده است. همانطور که مشخص شد ، یکی از آنها J’onn بود که کامپیوتر Hall of Justice را برای ایجاد هشدار مأموریت غلط در مورد نیروگاه Metropolis که هسته اولیه راکتور Nuketron آن برای نابودی آماده می کند ، هک می کند.

هنگامی که لیگ عدالت وارد نیروگاه می شود ، سایبورگ می بیند که ایستگاه کاملا ایمن به نظر می رسد در حالی که بقیه اعضای لیگ می توانند خطر را ببینند. این به این دلیل است که جون از تله پاتی خود برای هشدار ماموریت ساختگی تا حد ممکن واقعی به نظر می رسد ، زیرا آنها تخلیه لوئیس لین و کارگران را در کنار توقف “مشکلات” دیگر به نیروگاه انجام می دهند. پس از پرتاب لیگ توسط هسته راکتور Nuketron به فضا ، آنها بلافاصله متوجه می شوند تنها خسارتی که وارد شده است خسارتی است که آنها وارد کرده اند و مردم به دلیل تخریب نیروگاه برق علیه آنها روی می آورند. دادگاه سازمان ملل و ژنرال سم لین حکم تبعید لیگ عدالت به فضا را صادر کرد.

با این حال ، معلوم می شود که این طرح لکس در تمام مدت است و سپس Legion of Doom شروع به تقسیم بخشهایی از جهان می کند که کنترل خواهند کرد. این منجر به زیر سوال رفتن جون از وابستگی لژیون رستاخیز می شود. در حالی که در لباس سیاه مانتا مبدل شده بود ، خیلی زود متوجه شد که لکس قصد دارد پس از انقضای مفید بودن ، او را کنار بگذارد. در فضا ، سینسترو از پدر باکس استفاده می کند تا لیگ عدالت را به یک سیاهچاله بفرستد و سایبورگ در این راه نابود می شود. بتمن متوجه می شود که این Cyborg نبوده ، بلکه دستیار ربات Cyborg Cy-Bot است.

سایبورگ واقعی هنوز در تالار دادگستری است و می خواهد دریابد چرا لیگ عدالت نیروگاه را در خطر می بیند در حالی که او این کار را نکرد. او به زودی ریز تراشه ای را که J’onn برای هک کامپیوتر استفاده می کرد ، پیدا می کند ، اما Sinestro سایبورگ را پیدا می کند و با او می جنگد. درست زمانی که به نظر می رسد سینسترو برتری خود را کسب کرده است ، جون از راه می رسد و برای کنترل او از تله پاتی استفاده می کند. جون توضیح می دهد که چگونه لژیون او را فریب داده و چگونه او فریب لیگ عدالت را زده تا خود را در برابر مردم تبدیل کند و اینکه تله پاتی او در موجودات غیر آلی بی اثر است ، توضیح می دهد که چرا این کار روی سایبورگ ، که مغزش نیمه کاره بود ، کار نکرد. جون در کنار سایبورگ قرار دارد و Sinestro را به ادامه بازی های لیگ عدالت دعوت می کند.

با حمله لژیون رستاخیز به شهر ، لیگ عدالت از هم جدا شد تا یکی یکی با آنها نبرد کند. لژیون رستاخیز شکست می خورد و لیگ عدالت از کلیه اتهامات پاک می شود. جون به دلیل فریب لیگ عدالت عذرخواهی می کند ، اما به دلیل کار بزرگی که با لیگ عدالت انجام داد به سرعت بخشیده می شود و به او عضویت داده می شود. او پس از تعارف سایبورگ با کمال میل نام “مریخی شکارچی” را قبول و قبول می کند. وقتی سام لین اعتراض می کند که لیگ عدالت به خاطر کاری که برای انجام آن فریب خورده اند مورد بخشش قرار گیرد ، مریخ منهونتر ذهن لین سام سام را کنترل می کند تا با موسیقی که در حال پخش است برقصد.

در همین حال ، در زندان ، لکس سعی می کند دارکید را وادار کند تا او را از زندان بیرون کند. Darkseid به دلیل شکست لکس امتناع می کند. به محض اینکه تلفن خود را روی لکس قطع کرد ، دارکزید تصمیم می گیرد که اگر می خواهد زمین را فتح کند ، به کمک یک موجود اخروی احتیاج دارد.

بیشتر کمتر