انیمیشن لگو؛ بتمن

انیمیشن لگو؛ بتمن
The Lego Batman Movie

نیاز ما اتحاد است نه فقط یک بتمن...

کارگردان: Chris McKay
نویسنده: Seth Grahame-Smith , Chris McKenna
تهیه کننده: Roy Lee , Bradford Lewis , Dan Lin , Phil Lord
سال تولید: 2017
نوع: مجموعه
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

در بعد ابرقهرمانانه DC از تکثیر Lego ، بتمن همچنان به محافظت از شهر گاتهام و مبارزه با جرم ادامه می دهد. بتمن در آخرین مأموریت خود برای جلوگیری از نابودی شهر فوق العاده آدمهای جوکر و گاتهام ، احساسات جوکر را جریحه دار می کند و به او می گوید که او در زندگی اش به اندازه تصور خودش مهم نیست و این باعث می شود جوکر انتقام نهایی از او را بگیرد. روز بعد ، برت وین ، بدخیم بتمن در جشن زمستانی شهر شرکت می کند ، که هم زمان بازنشستگی کمیساری گوردون و هم عروج دخترش باربارا به عنوان کمیسر پلیس جدید شهر را جشن می گیرد ، اما با خشم برنامه های باربارا برای تغییر ساختار پلیس به عملکرد بدون نیاز به بتمن. جوکر مهمانی را با دیگر اشرار شهر تصادف می کند ، همه تسلیم می شوند به جز هارلی کوین که در هنگام سردرگمی ناپدید می شود.

با دانستن اینکه جوکر به هیچ وجه فایده ای ندارد ، بتمن قصد دارد پروژکتور Phantom Zone سوپرمن را بدزدد ، دستگاهی که می تواند هر کسی را به منطقه Phantom Zone که برخی از خطرناک ترین خبیث ها در مالتی ورس لگو را در خود جای داده است ، تبعید کند ، فقط برای اینکه آلفرد مداخله کند و مشاوره دهد. او را برای مراقبت از دیک گریسون ، که بروس ناخواسته او را در هنگام برگزاری مراسم جشن گرفته بود ، پذیرفت. با اکراه برای انجام این كار موافقت می كنند ، بتمن دیك را به عنوان رابین پرورش می دهد ، پس از آن زوج با موفقیت پروژكتور را از قلعه تنهایی بازیابی می كنند و به پناهندگی Arkham پناه می برند تا جوكر را به منطقه شبح بفرستند. باربارا گمان می کرد که جوکر می خواهد به آنجا اعزام شود ، بتمن و رابین را قفل می کند.

در حالی که پروژکتور به عنوان مدرک کشف و ضبط می شود ، هارلی آن را به عنوان بخشی از برنامه جوکر به سرقت می برد و او را آزاد می کند و به او اجازه می دهد با تمام شرورانی که در منطقه شبح استخدام کرده بود ، از جمله ژنرال زود ، کینگ کنگ ، Gremlins ، جادوگر شریر غرب و میمون های پروازش ، لرد ولدمورت ، سائورون ، اسکلت های جیسون و آرگونوت ها ، Tyrannosaurus rex و یک سرباز از پارک ژوراسیک ، کوسه از فک ها ، دالک ها ، لرد ومپیر ، مومیایی و موجود باتلاقی ، kraken از Clash of the Titans ، Medusa ، و Agent Smith و کلون های او. باربارا با درک اینکه شهر به او احتیاج دارد ، بتمن و رابین را آزاد کرده و برای جلوگیری از تهدید جدید با آنها و آلفرد همکاری می کند.

اگرچه بتمن خود را پس از رسیدن به جزیره وین می تواند به تیم جدید خود اعتماد کند و به او اعتماد کند ، اما او می ترسد که آنها را مانند پدر و مادرش از دست بدهد و آنها را از آنجا دور کند. جوکر با روبرو شدن با او به تنهایی ، معتقد است که بتمن قادر به تغییر روش خود نیست و او را به منطقه Phantom Zap می رساند قبل از اینکه بمب های ضبط شده Batcave را بدزدد. با ورود به منطقه شبح ، بتمن شاهد آسیبی است که استکبار ستیزی اش به همه وارد کرده و آرام آرام بزرگترین ترس او را می پذیرد: عضویت در یک خانواده جدید. با انجام معامله ای با دروازه بان منطقه ، فیلیس ، آجری حساس لگو ، برای بازگرداندن زندانیان فرار شده منطقه ، باید به گاتهام بازگردیم ، بتمن به موقع می رسد تا هم تیمی های خود را نجات دهد ، از آنها بخاطر ترک آنها عذرخواهی می کند و برای جلوگیری از جوکر درخواست کمک می کند.

با کمک دیگر شرورهای گاتهام ، که از جانب جوکر احساس غفلت می شوند ، بتمن و تیمش شرورهای فراری را شکست داده و به منطقه Phantom Zone می فرستند. با این حال ، این گروه به طور تصادفی قادر به جلوگیری از خاموش شدن بمب های جوکر نیستند ، و انفجار شروع به پاره شدن شهر در صفحات زیر آن می کند. دانستن این که تقصیر او بود ، بتمن با اکراه جوکر را متقاعد می کند که او دلیل واقعی قهرمان بودن است ، به طوری که همه (قهرمانان ، اشرار و شهروندان) برای نجات گاتهام با هم کار می کنند ، خود را به هم متصل می کنند و صفحات را عقب می کشند با یکدیگر.

با نجات شهر ، بتمن آماده می شود تا به منطقه Phantom منتقل شود تا با عواقب رفتارش روبرو شود ، اما پس از آن توسط فیلیس رد می شود ، که پس از فهمیدن اینکه یک قهرمان است و می بیند که چقدر تغییر کرده است ، اجازه می دهد او را بماند. همه را نجات دهید پس از آن ، بتمن برای جلوگیری از دستگیری ، به جوکر و دیگر شرور شروع می کند ، زیرا می داند که هیچ تفاوتی برای خانواده جدید خفاش نخواهد داشت.

فیلم با گذراندن زندگی جدید بتمن در کنار خانواده جدیدش به پایان می رسد.

بیشتر کمتر