انیمیشن لگو؛ اسکوبی دوو؛ هالیوود متروکه

انیمیشن لگو؛ اسکوبی دوو؛ هالیوود متروکه
Lego Scooby-Doo! Haunted Hollywood

"به پیش برای حل معمای جدید"

کارگردان: Rick Morales
نویسنده: Heath corson , Duane Capizzi
تهیه کننده: Rick Morales
سال تولید: 2016
نوع: مجموعه
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

Shaggy در حالی که سعی در حل رمز و راز موجود دریایی داشت که فانوس دریایی را تحت تعقیب خود قرار می دهد ، از Scooby شکایت می کند که چگونه فرد ، دافنه و ولما همیشه آنها را به عنوان طعمه هیولا با اسنک های اسکوبی رشوه می دهند. در نتیجه ، Shaggy و Scooby تصمیم می گیرند که دیگر Scooby Snacks را نخورند. پس از حل رمز و راز ، این باند به فروشگاه مالت می روند که در آن Shaggy و Scooby در یک مسابقه خوردن همبرگر برنده می شوند و کل باند را به یک سفر به هالیوود برنده می کنند.

پس از ورود آنها ، ابتدا از استودیوی Brickton Studios ، استودیوی قدیمی فیلم ترسناک که در آستانه تعطیلی است بازدید می کنند. کارمند این استودیو ، جونیور ، یکی از طرفداران پر و پا قرص فیلم های ترسناک ، از آنها استقبال می کند و پیشنهاد می دهد یک تور به آنها بدهد. Atticus Fink ، سازنده ای که می خواهد استودیو را بخرد و سطح آن را بگیرد ، در تور به آنها ملحق می شوید. در طول تور ، آنها کامیون خود را از طریق یک انبار تاریکی هدایت می کنند ، و باعث می شود فینک ترک کند. پس از رفتن فینک ، یک سوار بی سر ظاهر می شود و باند را تعقیب می کند.

پس از فرار ، آنها می روند تا از مدیر ، چت بریكتون ، در مورد مواجهه خود بپرسند. بریكتون به آنها می گوید كه قبلاً همه هیولاها توسط بازیگری به نام بوریس كارناك بازی می شدند كه سالها پیش درگذشت و احتمالاً شبح او از طریق لباسهای مختلف هیولاهایی كه بازی كرده است دوباره به استودیوها رفته است. علاوه بر اسب بی سر ، مومیایی و زامبی نیز مشاهده شده است ، به همین دلیل برای جلوگیری از ورشکستگی او باید استودیو را به فینک بفروشد. این باند پیشنهاد می دهد تا به بریكتون در حل این معما كمك كند.

ابتدا باند به محل استقرار یک فیلم کمدی رمانتیک می رود که این استودیو در حال حاضر روی آن کار می کند و باعث نارضایتی جونیور می شود. ناگهان سوار بی سر حمله می کند و مجموعه را خراب می کند ، و باعث می شود که بریکتون منفجر شود. باند پیشنهاد می کند تا به او کمک کند تا فیلم را تمام کند. بریكتون فرد را به عنوان كارگردان منصوب می كند و Shaggy را بر عهده دارد. بریكتون سپس میزبان برنامه گفتگوی تلویزیونی درلا دیابلویك (Drella Diabolique) را به عنوان سرپرست زن انتخاب كرد تا باعث دلخوری دافنه شود. پس از طی مراحل طولانی ساخت فیلم ، مومیایی به صحنه حمله می كند و آن را از بین می برد.

بعداً فرد و ولما به دنبال سرنخ می روند ، در حالی که درلا دافنه را به عنوان ستاره سینما مربیگری می کند. فرد در حالی که فیلم های خود را بدون آسیب دید ، تصمیم می گیرد فیلمبرداری فیلم خود را ادامه دهد. هنگام فیلمبرداری یک صحنه به ویژه ولخرج که مربوط به هواپیما است ، هر دو سوار بی سر و زامبی ظاهر می شوند. بعد از اینکه Scooby سوار وحشیانه هواپیما شد و هیولاها ناپدید شدند ، Brickton با نارضایتی جونیور ، با اکراه استودیو را به Fink امضا می کند. ولما اشاره می کند که اسب بی سر و زامبی همزمان ظاهر شدند ، به این معنی که شبح بوریس کارناک نمی تواند همزمان در دو مکان باشد. این باند تصمیم می گیرد هیولاها را دستگیر کند و رمز و راز را حل کند.

باند به استودیو برمی گردد و با کمک درلا و دام پیچیده فرد ، زامبی و سوار بی سر را می گیرند. مشخص می شود که اسب بی سر فینک است که از این لباس برای بدست آوردن مالکیت ارزان استودیو استفاده کرده است. دافنه به فینک می گوید که شواهد کلاهبرداری شرایط قرارداد وی را نقض کرده و آن را فاقد اعتبار می کند. مشخص شده است که این زامبی جونیور است که مومیایی نیز بوده است. جونیور به آنها می گوید که او در واقع بوریس کارناک جونیور است و می خواست میراث پدرش را ادامه دهد. بریكتون به پلیس دستور می دهد كه فینك را با خود ببرد و اجازه می دهد جونیور آزاد شود اما می گوید كه به دلیل نداشتن فیلم هنوز استودیو باید تعطیل شود. آنها سپس متوجه می شوند که دوربین های امنیتی باند تحت تعقیب هیولاها را ضبط کرده و تصمیم به ساخت فیلم فیلم پیدا شده گرفته اند. با نجات استودیو ، فیلم با پایان باند در نمایش برتر “Security Cam Monsters: The Adventure Begins” آغاز می شود و تصمیم Scooby و Shaggy برای خوردن یک بار دیگر اسنوب های Scooby تصمیم می گیرد.

بیشتر کمتر