انیمیشن لگو؛ اسکوبی دوو؛ انفجار ساحل دریا

انیمیشن لگو؛ اسکوبی دوو؛ انفجار ساحل دریا
Lego Scooby-Doo! Blowout Beach Bash

ماه زیر ابر نمی‌ماند.

کارگردان: Ethan Spaulding
نویسنده: Emily Brundige , Aaron Preacher
تهیه کننده: Rick Morales , Jason Cosler , Robert Fewkes
سال تولید: 2017
نوع: مجموعه
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

پس از حل یک رمز و راز که شامل دکتر نجیب به عنوان یک مومیایی است ، Scooby-Doo ، Shaggy ، Fred ، Daphne و Velma احساس می کنند کمی استراحت کنند و کمی سرگرم شوند. نگهبان موزه پیشنهاد می کند که آنها باید به Bingout Beach Bingo Bash که تازه شروع شده است ، بروند. باند موافقت می کند ، و آنها در ماشین رمز و راز به سمت باش. در طول سفر ، شاگی ، Scooby و Daphne فرد و ولما را مسخره می کنند که آنها با رمز و رازها وسواس دارند و هیچ سرگرم کننده ای نیستند. فرد و ولما گفتند که آنها مصمم هستند که با تاجگذاری به عنوان “ناخدایان باش” اثبات کنند که بسیار سرگرم کننده هستند.

با این حال ، وقتی آنها می رسند ، ساحل و پیاده رو را می بینند که خالی از سکنه است. آنها به مسافرخانه هولدوت می روند و از صاحبان مسافرخانه – راب و لورا هولدوت – می فهمند كه در طول صبح ، دو دزد دریایی شبح به ساحل رسیدند و همه نوجوانان آنجا را مهمانی كردند را ترساندند. آنها همچنین کلاه های دزدان دریایی را از “کاپیتان های باش” – چاد و کریسی هولدوت – که فرزندان صاحبان هانداو مسافرخانه بودند نیز به سرقت بردند. راب هولدوت با اشاره به اولین Blowout Beach Bingo Bash ، اتفاقاتی که با کاپیتان Brutamore Bash و Pirate Queen Bingo Bell و گنج گمشده رخ داد ، داستان دزدان دریایی شبح را برای این باند تعریف می کند. درست بعد از آن ، یک تاجر حریص – دویت مونک فیش به همراه کلانتر ، معاون و دستیارش – میتزی کاپالتو به مسافرخانه می رسد. او هولدوز را به حمله دزدان دریایی در اوایل آن روز متهم کرد ، اما آنها آن را انکار می کنند. چاد و کریسی ظاهر می شوند ، و نسبت به این باند بدخواه هستند ، و مأیوس کننده فرد را مسخره می کنند و به Scoobby-Do توهین می کنند. این باند به پلیس می گوید که آنها حل کننده رمز و راز هستند و می توانند در تحقیقات خود به آنها کمک کنند.

فرد تصمیم می گیرد که باند چگونه باید سرنخ هایی را برای بررسی پرونده جمع کند: دافنه می رود تا اسکله را تحقیق کند تا بفهمد از Monkfish و Shaggy و Scooby چه چیزی می تواند برای بررسی آن به کشتی دزدان دریایی شبح ، آجر نمکی می رود. با این حال ، ولما به آنها گفت که یک میان وعده غذایی وجود دارد تا آنها را ترغیب به رفتن کند ، اما در واقع آنجا نبود. در عوض ، یک تور خسته کننده از کشتی ، با هدایت راهنمای تور وجود داشت. آنها تصمیم گرفتند به گالی کشتی بروند تا ببینند آیا چیزی برای خوردن پیدا می کنند یا نه.

در همین حین ، فرد و ولما به بررسی اتاق Octo Rock Lounge می پردازند. آنها با چاد و کریسی روبرو می شوند ، اما یک بار دیگر نسبت به آنها بدخواه هستند و آنها را از بین می برند. در اسکله ، دافنه در حال گفتگو با دویت مونک فیش است ، و او به وی در مورد برنامه خود برای تبدیل شهر با تبدیل ساحل و پیاده رو به اسکله می گوید. بعد از رفتن به یک عکاسی ، دافنه از میتزی س questionsالاتی در مورد حمله دزدان دریایی ، راب هولدوت ، خود دزدان دریایی و شعری درباره گنج گمشده می پرسد. در بازگشت به سالن راکت Octo ، Velma به طور تصادفی یک حرکت رقص جدید به نام ‘Jinky’ را اختراع کرد. فرد و ولما تصمیم می گیرند رقص “جینکی” را به دوستان جدیدشان تامی و برندا آموزش دهند ، که این امر بر روحیه دیگر نوجوانان آنجا تأثیر می گذارد و آنها را وادار به رقصیدن با هم می کند. همه در آنجا مدت طولانی به رقص ادامه دادند. در آجر نمکی ، Shaggy و Scooby با دزدان دریایی شبح روبرو می شوند که منجر به تعقیب و گریز در اطراف کشتی می شود. آنها با پرت کردن حواس دزدان دریایی با موفقیت فرار می کنند و به سمت ساحل فرار می کنند ، زیرا دزدان دریایی کنترل کشتی را به دست می گیرند و می فروشند.

دافنه برای یافتن فرد و ولما به سالن Octo Rock Lounge می رود ، اما می بیند که همه در آنجا مشغول رقص هستند ، از جمله این دو. نگرش آنها کاملاً تغییر کرده است ، که دافنه را آزار می دهد. Shaggy و Scooby وارد اتاق Octo Rock Lounge می شوند تا به او بگویند که با دزدان دریایی روبرو شده اند ، اما آنها حاضر شده و نوجوانان را وحشت زده می کنند. این باند از آنها پنهان می شود ، اما آنها موفق به دستگیری تامی و برندا می شوند. آنها به هتل مسافرخانه Holdout برمی گردند و درباره هر اتفاقی که افتاده است بحث می کنند و باعث می شوند با یکدیگر بحث کنند. راب و لورا و باند را به سمت اتاق های آنجا پیاده روی می کنیم ، جایی که اسکوبی به طور تصادفی تونل های مخفی قدیمی را که قاچاقچیان استفاده می کردند کشف می کند. باند اتاق Holdouts و ایستگاه پلیس را پیدا می کنند ، اما آنها در راه بازگشت به سمت اتاق خود گم می شوند. آنها به طور تصادفی بندر مخفی همراه با آجر نمکی را به همراه تامی و برندا در کشتی کشف می کنند. فرد تصمیم می گیرد تله ای برای دزدان دریایی درست کند.

هنگام بازگشت ، تعقیب و گریز بعدی اتفاق می افتد ، و باند در دام خود قرار می گیرد. آنها مجبور می شوند از روی تخته راه بروند ، اما تامی و برندا با یک قایق تندرو می رسند که به فرار باند کمک می کند. با این حال ، دزدان دریایی نیز در کشتی خود آنها را تعقیب می کنند ، و آنها از طریق تخته و ساحل خرابکاری می کنند و پس از آن خارج می شوند. شب ها ، همه در ساحل اطراف یک آتش سوزی جمع می شوند ، جایی که هولدوزها به آنها می گویند که آنها توافق کرده اند اموال خود را به مونک فیش بفروشند. او می آید و به هولدوزها توهین می کند ، که باعث می شود میتزی او را سرزنش کند ، اما تأثیری در اتفاقی که قرار است بیفتد ندارد. فرد روحیه همه را سبک می کند و برای جلوگیری از دزدان دریایی طرحی ارائه می دهد.

روز بعد ، فرد اعلام کرد که آنها قصد داشتند تاج کاپیتان های bash را تاج گذاری کنند. نقشه او فاش شد ، زیرا او می خواهد با استفاده از تامی و برندا دزدان دریایی را به دام شبکه خود بکشاند. با این حال ، با هدف قرار دادن دزدان دریایی ، فرد و ولما ، اوضاع به راحتی پیش نمی رود. تعقیب و گریز دیگری بین دزدان دریایی و باند رخ می دهد و فرد تدوین برنامه دیگری را انجام می دهد. این باند ، دزدان دریایی را گمراه می کند و به سوار غلتک می روند ، که در نهایت Shaggy و Scooby را روی چرخ و فلک می اندازد ، و دزدان دریایی را روی یک تور می اندازد ، جایی که اسیر می شوند.

سپس مشخص می شود که دزدان دریایی شبح چاد و کریسی هستند و ولما توضیح می دهد که آنها فقط نمی توانند عناوین خود را رها کنند و به دلایلی می خواهند جلوی bash را بگیرند تا انگیزه حملات آنها باشد. ولما همچنین اعلام کرد که در واقع دو مجموعه دزد دریایی ارواح وجود دارد که جفت دیگر Rob و Laura Holdout هستند. ولما به عنوان مدرک توضیح می دهد كه آقای هولدوت گفت كه بهترین راه حل پرونده كار تیمی است ، به نظر می رسید كه یك گروه از دزدان دریایی كندتر از دیگری حركت می كنند ، بل از دانشمندان چپ دستی به راست دست تغییر می دهد از شهر ، آنچه آنها از تخریب تخته پیاده رو و سایر شواهد بهره مند می شوند. راب و لورا به جرم خود اعتراف کردند و گفتند که آنها فقط می خواهند گنج مفقود شده را پیدا کنند. دافنه همچنین نشان می دهد که کلانتر و معاون گردشگری را از بین بردند ، بنابراین مجبور نبودند اینقدر کار کنند. آنها گفتند که آنها تنها قانون در این شهر هستند و نمی توان آنها را دستگیر کرد. با این حال نگهبان موزه با دکتر نجیب حاضر می شود و همه را دستگیر می کند. ولما شعر گنج گمشده را با موفقیت حل کرد و آنها از آن برای بازسازی پیاده رو استفاده می کنند. تامی و برندا باند “کاپیتان های باش” را تاج گذاری می کنند و همه آنها با برپایی یک مهمانی جشن می گیرند.

بیشتر کمتر