انیمیشن لگو؛ آکوآمن

انیمیشن لگو؛ آکوآمن
Lego DC Comics Super Heroes: Aquaman: Rage of Atlantis

بدون مشکلات و چالش‌ها هیچ انسانی آبدیده و کارآزموده نمی‌شود.

کارگردان: Matt Peters
نویسنده: James Krieg , Jeremy Adams
تهیه کننده: Jason Cosler , Robert Fewkes
سال تولید: 2018
نوع: مجموعه
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

در تالار دادگستری ، جسیکا کروز ، تازه وارد لیگ عدالت مشغول بررسی فعالیت مشکوک هنگام خاموش شدن هشدار مشکل است و به بتمن ، سوپرمن ، زن شگفت انگیز و سایبورگ در مورد حمله لوبو به یک انبار در دریاچه ترس به ذخیره سازی فن آوری بیگانه هشدار می دهد. وقتی آکوامن خبر این موضوع را دریافت کرد ، سعی در پیوستن دارد. او به زودی متوجه می شود که دریاچه ترس در واقع یک بستر خشک دریاچه است و توانایی های آکوامن را بیهوده می کند زیرا او مکرراً توسط لوبو مورد ضرب و شتم قرار می گیرد تا زمان آمدن لیگ عدالت. اگرچه لوبو با وجود تلاش هایشان موفق به فرار با گوی آبی درخشان می شود.

آکوامن که می خواهد روحیه را سبک کند ، لیگ عدالت را به جشنی دعوت می کند که آتلانتیس به افتخار سالگرد سلطنت وی برگزار می کند. هنگام حضور در جشن (با استفاده از اسپری بتمن که به آنها کمک می کند تا در زیر آب تنفس کنند) ، برادر Aquaman Ocean Master به زودی ساکنان آتلانتیس را جمع می کند ، جایی که کل شهر درگیر یک چراغ قرمز عجیب است که شروع به فساد و خشم آنها می کند (یک میدان نیرویی ایجاد شده توسط کروز از تأثیرات لیگ عدالت جلوگیری می کند). با اقیانوس اطلس تحت تأثیر خود ، Ocean Ocean طومار آتلانتیسی را آشکار می کند که قانونی را آشکار می کند که فقط یک آتلانتیسی خون پاک می تواند پادشاه شود. از آنجا که آکوامن نیمه انسان است ، با اکراه تاج را به اوشیای مستر واگذار می کند.

اقیانوس مستر که اکنون تحت کنترل است ، افراد فاسد خود را به مشاور جدید خود آتروسیتوس ، رهبر سپاه فانوس قرمز (که مسئول فساد آتلانتی ها بود) معرفی می کند و خواستار نابودی لیگ عدالت است. Aquaman و Justice League در تلاش برای فرار از اطلسهای خراب ، از دستگاهی موسوم به Atlantean Gateway (که می تواند پورتال هایی را به دنیای دیگر مبتنی بر آب باز کند) برای فرار استفاده می کنند. با این حال ، کروز قبل از بسته شدن درگاه موفق به ورود به آن نمی شود.

لیگ عدالت سرانجام با آفتابی سرخ وارد دنیای کویری می شود (سوپرمن را ناتوان می کند) و خود را در کارخانه ای از وسایل نقلیه و روبات های Red Lantern پیدا می کنند. لیگ عدالت با مشاهده اینکه انتهای دروازه این سیاره توسط گوی دزدیده شده لوبو تأمین می شود ، اتحادیه عدالت متوجه شد که آتروسیتوس قصد دارد نیروهای خود را به زمین بفرستد و آتلانتی ها به دنیای سطح حمله کنند. پس از فرار از کارخانه ، لیگ عدالت Aquaman را (که به دلیل فیزیولوژی آتلانتین به طور طبیعی به آب جذب می شود) آنها را به جایی هدایت می کند که آنها را در یک میله معروف به سوراخ آبیاری پیدا کنند و می فهمند که آب در این سیاره کم است و از زمان خشک شدن آتروسیتوس روی این سیاره گران است. لیگ عدالت از ترس اینکه سرنوشتی مشابه زمین متحمل شود ، مصمم به بازگشت به خانه می شود. با برخورد با لوبو ، آنها می فهمند که او برای سرقت گوی توسط Ocean Master استخدام شده و در ازای بازگرداندن دلفین محبوبش فیشی (که توسط فانوس های قرمز نیز فاسد شده بود) به او کمک می کند … پیشنهادی که لوبو با اکراه قبول می کند.

در بازگشت به زمین ، کروز توسط مرا نجات می یابد که در ابتدا تلاش می کند تا علیه اطلسهای فاسد کمک کند تا خودش خراب شود. فرار از یک وسیله نقلیه قرمز فانوس ، کروز خود را به یک نمایشگاه ساحلی می رساند که در آنجا حمله آتلانتیک آغاز می شود. کروز ، رابین و بات گرل تمام تلاش خود را می کنند تا از آتلانتیایی مهاجم به رهبری یک عصبانیت مرآ جلوگیری کنند. کروز با فهمیدن اینکه همه دنیا او را در جریان اخبار می بینند ، از جنگ فرار می کند ، اما وقتی می بیند که Mera در تلاش برای فاسد کردن Batgirl و Robin است ، جرات بازگشت و جنگیدن را پیدا می کند. با استفاده از حلقه قدرت خود ، کروز قادر است مارا را شکست داده و اثرات نور فانوس قرمز را نفی کند و مرآ را به خود خیرخواه خود بازگرداند.

در جای دیگر ، لیگ عدالت سعی در بازگشت به زمین دارد. آنها موفق به تعطیل کردن کارخانه فانوس قرمز و دروازه می شوند ، اما نه قبل از اینکه فیشی ، عضو سپاه رد فانوس ، دکس-استار و تعداد کمی از هواپیماهای بدون سرنشین فانوس قرمز ، از آن عبور کنند. ناراحت از شکست خود ، Lobo طوفان خاموش. لیگ عدالت موفق شد با استفاده از مقداری قدرت ذخیره شده و وسایل نقلیه جدید به طور موقت دروازه را دوباره باز کند و به زمین بازگردد ، اما توسط Ocean Master و Atrocitus شکست خورده و در یک قفس طلا حبس می شوند.

در این لحظه ، آتروسیتوس به استاد اقیانوس خیانت می کند و اهداف واقعی او را فاش می کند. آتروسیتوس با استفاده از سلاحی که به آن پمپ سریع زیر آب بدون آب (S.L.U.R.P) معروف است ، قصد دارد منبع آب زمین را تخلیه کرده و آن را به فضا اسپری کند تا زمین به اندازه خشک شدن بیابان باشد. اوشن مستر با دیدن خطای راه خود به لیگ عدالت کمک می کند تا فرار کند و از جادوی خود برای محافظت از آنها در برابر نور فانوس قرمز استفاده می کند. آکوامن با استفاده از Trident of Poseidon (که فقط توسط پادشاه حقوقی آتلانتیس قابل استفاده است) قادر است آتروسیتوس را شکست داده و باتری برق فانوس قرمز (منبع قدرت خود) را از بین ببرد و اثرات نور آن را خنثی کند. Surfacing ، Justice League ، Batgirl ، Robin و Mera سعی در از بین بردن S.L.U.R.P. اما تلاش آنها بی فایده است لوبو (که با فیشی پیوند داده شده است) برای کمک به لیگ عدالت می آید. با توصیه آکوامن برای همکاری مشترک ، تلاش های مشترک لیگ عدالت و لوبو S.L.U.R.P را از بین می برد. در حالی که سوپرمن آبی را که از قبل تخلیه شده بود هل می دهد (که در یک آجر یخ منجمد شده بود) دوباره به جو زمین بر می گردد و در آنجا باران می شود و در اقیانوس های زمین بازیابی می شود.

با آتلانتیس ، پادشاهی مسالمت آمیز و خوشبختی که یک بار دیگر بود ، استاد اقیانوس برای اقدامات خود عذرخواهی می کند و حتی اعتراف می کند که قانونی را که در وهله اول آکوامن را از سلطنت تقلب کرد ، جعل کرد. این ، همراه با این واقعیت که آکوامن توانست Trident of Poseidon را در اختیار داشته باشد ، اجازه می دهد تا آکوامن به عنوان پادشاه آتلانتیس سلطنت کند. آتروسیتوس و دکس استار با دستبند بسته شده و توسط لوبو بدست می آیند که قصد دارد برای جمع آوری فیوضاتی که به آنها داده شده به Oa برود. هنگام رفتن با فیشی ، لوبو اظهار داشت که هنگام بازگشت “ممکن است بهترین رفتار خود را نداشته باشد”.

در حالی که لیگ عدالت پیروزی خود را جشن می گیرد ، سایبورگ این خبر را دریافت می كند كه گوریل گودد و نیروهایش به كاتماندو حمله می كنند و لیگ عدالت را مجبور به عمل می كنند.

بیشتر کمتر