انیمیشن قهرمان راه آهن

انیمیشن قهرمان راه آهن
Hero of the Rails

توماس یک قطار قدیمی و از کار افتاده پیدا می‌کند و تلاش می‌کند او را تعمیر کند؛ اما مواظب است رئیس نفهمد، چون او قطارهای از کار افتاده را اوراق می‌کند. در این میان، اسپنسر که رقیب توماس است، سعی می‌کند به راز او پی ببرد و تلاشش را بی‌نتیجه بگذارد.

کارگردان: Greg Tiernan
نویسنده: Sharon Miller
تهیه کننده: Nicole Stinn
سال تولید: 2009
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

یک تابستان در جزیره سودور ، اسپنسر برای کمک به دوک و دوشس Boxford در ساخت خانه تابستانی جدید خود می رسد. توماس پس از ایجاد مزاحمت مطلق برای سایر موتورها با مزاحمت و سرپرستی آنها ، به چالش اسپنسر برای مسابقه قدرت ، با حمل بار سنگین در اطراف جزیره ، می پذیرد. ترمزهای توماس پس از بالا رفتن از یک تپه بلند از کار می افتند و او از طریق یک خط بزرگ و متروکه کنترل خود را از دست می دهد. در آنجا ، توماس یک موتور قدیمی رها شده ژاپنی به نام Hiro را پیدا می کند ، گفته می شود یکی از اولین موتورهای Sodor است. هیرو نمی خواهد چربی کنترل کننده این موضوع را بفهمد ، زیرا ترس دارد او را لغو کنند ، بنابراین توماس قول داد که او را مخفی نگه دارد و برای ایجاد یک بار دیگر هیرو “استاد راه آهن” کار کند. بعداً ، وی برای تعمیرات به بخارگاه سودور منتقل شد ، جایی که قطعات قدیمی هیرو را پیدا کرد. او آنها را با اجازه از ویکتور ، موتور Steamworks می گیرد تا متوجه شود که مخفیگاه هیرو به طرز خطرناکی به خانه تابستانی جدید دوک و دوشس نزدیک است.

روز بعد ، توماس در مورد هیرو به پرسی می گوید ، و در حالی که به هیرو کمک می کند از او می خواهد که کار خودش را انجام دهد. پرسی هنگام انجام کار توماس کامیون های پستی شخصی خود را جابجا می کند و خراب می شود ، بنابراین توماس او را به Steamworks می آورد. کنترل کننده چربی این موضوع را می فهمد و توماس را مجبور می کند که کار پرسی را مجبور کند. توماس و پرسی در حالی که هیچ کس دیگری درخواست کمک نمی کند ، در مورد هیرو به بقیه دوستان خود (گوردون ، جیمز ، ادوارد ، هنری ، توبی و امیلی) می گویند. همه آنها در آوردن قطعات جدید هیرو ، حواس پرتی اسپنسر و مخفی نگه داشتن عملیات از کنترل کننده چربی در حالی که توماس و پرسی تلاش می کنند کامیون های نامه گمشده را پیدا کنند ، همکاری می کنند. هیرو با تمام موتورها دوست می شود اما کم کم دلتنگ می شود. در روزی که آخرین قسمت ضروری برای هیرو تحویل داده می شود ، اسپنسر کامیون های پستی پرسی را کشف می کند و فقط توسط توماس ، جیمز و توبی وارد گوشه می شود. کنترل کننده چربی اسپنسر را به سرقت کامیون ها متهم کرده و خواستار بازگرداندن آنها به پرسی است.

بیشتر کمتر