انیمیشن قهرمانی بنام کوآلا

انیمیشن قهرمانی بنام کوآلا
OutBack

هدف قهرمان شدن نیست هدف اینه که خودت باشی...

کارگردان: Kyung Ho Lee
نویسنده: Scott Clevenger , Chris Denk
تهیه کننده: Daniel Chuba
سال تولید: 2012
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

یک کوالای سفید به نام جانی در مورد رنگش مورد تمسخر قرار می گیرد بنابراین با کمک همیش ، شیطان تاسمانی و هیگنس ، عکاس میمون ، به یک سیرک در حال سفر می پیوندد. او از این که به جای بازی های اصلی در چادر بزرگ ، بخشی از نمایش های عجیب و غریب است ناامید است. بازی برتر “بوشمن وحشی” است که تمام مخاطبان را از نمایش عجیب و غریب می گیرد. جانی این عمل را بررسی می کند و در نهایت به طور تصادفی بخشی از عمل را نجات می دهد و توسط The Wild Bushman نجات می یابد.

در حالی که به مکان جدیدی سفر می کنید ، واگن قطار واگن آنها متصل نمی شود و در صحرای “The Outback” تصادف می کند. آنها در تلاش برای رفتن به مکان بعدی سیرک در حال مسافرت ، “دریاچه Precipice Lake” ، با یک بولون مواجه می شوند. آنها از محل صخره خود شاهد هستند كه یك بسته دینگو Blacktooth ، Loki و Cutter و هم چنین یك عضو تیلاسین هگز در حال تعقیب بیلی هستند ، اما توسط یك كانگورو به نام Mac ، یك ارتش ومبد و میراندا ، یك زن تاكنده نجات می یابد کوالای استعداد پرتاب بومرنگ. یک کرکس به نام بوریس نشان می دهد که تمساح غول پیکری به نام بوگ قصد دارد بیل بنگ را تصاحب کند. هنگامی که نجات آنها اشتباه می شود و دینگوها تهدید به تصرف خود می کنند ، سنگ جانی در حال شکستن است و او از صخره سر می خورد و در نهایت بر روی تخته سنگی غلت می خورد که دینگوها را بدرقه می کند. هامیش کوالای سفید معروف به نام “Koala Kid” را معرفی می کند. میراندا تحت تأثیر قرار نمی گیرد ، اما جانی هنگام تمرین او را از روی درخت تماشا می کند. وقتی میراندا متوجه شد شاخه ای را که در آن است با بومرنگ خود می شکند و از او که مخفیانه تماشا می کند شکایت می کند. او سعی می کند راه خود را برای فرار از این اتهام دروغ بگوید اما در پایان می گوید که وی یک متخصص بومرنگ است و وقتی پیشنهاد شد که خودش محاکمه می کند اشتباه است.

برنامه هامیش این است که از جانی در حال انجام کارهای قهرمانی عکس گرفته و او را به عنوان Koala Kid مشهور کند تا وقتی به سیرک بازمی گردند ، می توانند به جای نمایش عجیب و غریب وارد عمل شوند و پول بیشتری به Hamish بدست آورند. باگ تحت تأثیر تعقیب گروه کوآلا قرار نمی گیرد ، بنابراین به آنها دستور می دهد تا بچه کوالا را بگیرند. در تعقیب و گریز ، خواهر کوچکتر میراندا ، شارلوت ، با پودر مواد آرایشی پوشانده می شود و با بچه کوالا اشتباه گرفته می شود و در نتیجه او ربوده می شود. ساکنان Billabong قصد دارند شارلوت را نجات دهند اما باید از “Bungle Bungles” خطرناک در مسیر دریاچه Precipice عبور کنند. این حامیش را متقاعد می کند که با وجدان جانی همراه شود و برای نجات شارلوت به تیم بپیوندد.

در طول سفر ، جانی به طور تصادفی چند بار روز را پس انداز می کند اما میراندا هنوز تحت تأثیر قرار نمی گیرد. جانی و میراندا در یک گودال فرو می روند و به بقیه می گویند جلوتر بروید. آنها توسط یک غول غول پیکر به نام Bull با خار در پا شکار می شوند. جانی میراندا را نجات می دهد اما خیلی زود متوجه می شود که مارمولک رنج می برد و خار را بیرون می آورد. بول با جانی دوست می شود و دو کوالا او را از غارها بیرون می کشند. درست زمانی که میراندا دوست دارد جانی را دوست داشته باشد ، بوریس کرکس فاش می کند که جانی فقط یک نمایش عجیب است و “بچه کوالا” فقط یک دروغ است. میراندا به او می گوید که برود. اما متوجه می شود که باند باید به جای کوالا بچه واقعی کوالایی به بوگ بیاورد و شارلوت مجبور به انجام آن است. میراندا پیشنهاد می کند جای او را بگیرد. شارلوت می رود تا جانی را پیدا کند در حالی که کانگورو و ارتش وومبات موفق می شوند همه باند را منحرف کرده و دستگیر کنند ، اما کرکس.

شارلوت جانی را به همراه هامیش ، هیگنس و یک پایه میخی نبوی به نام کوینت وومبات پیدا می کند و آنها تصمیم می گیرند که سرانجام به جانی کمک کنند تا به آنچه می خواهد ، میراندا برسد. جانی بول را صدا می کند و سوار می شود و میراندا را نجات می دهد. باگ ظاهر می شود و تعقیب می کند تا آنها به سیرک امیدوار شوند که بوشمن وحشی بتواند بوگ را رام کند. Bog بسیار قدرتمند به نظر می رسد تا جایی که جانی از بومرنگ استفاده می کند تا بالای بزرگ را در بالای Bog (و خودش) پایین بیاورد.

جانی ، میراندا و بول به جاذبه اصلی تبدیل می شوند و افراد بد به عنوان حیوانات خانگی فروخته می شوند. جانی از میراندا می پرسد که آیا زندگی جدیدش را دوست دارد و خیلی مطمئن نیست. برنامه B این است که آنها با هم به غروب خورشید می روند.

بیشتر کمتر