انیمیشن فیلم لگو ۲

انیمیشن فیلم لگو ۲
The Lego Movie 2: The Second Part

موضوع این فیلم این است که بیگانگان ((دوپلوها)) به شهر لگو حمله کرده و سازه ها را خراب میکنند و مردمی که سرسخت ترند یک شهر میسازند به نام سرزمین آخرالزمان ولی اِمِت هنوز نتوانسته خودش را با دنیای جدید وفق دهد همزمان یک فرد مرموز به نام { رکس دنجروست } به کمک اِمِت می‌آید و بخاطر کارهای اِمِت جنگ آرمامانگدون رخ می‌دهد و ..........

کارگردان: Mike Mitchell
نویسنده: Phil Lord , Christopher Miller
تهیه کننده: Dan Lin , Phil Lord , Christopher Miller , Roy Lee , Jinko Gotoh
سال تولید: 2019
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

اندکی پس از حمله به رهبری لرد بیزینس که در آن امگ با استفاده از قطعه مقاومت ، کراگل را نابود می کند ، بیگانگان دوپلو به جهان لگو می رسند و تهدید به نابودی می شوند. [N 1] امت به نشانه نشانه دوستی ، قلب بیگانگان را می سازد ، اما یکی می خورد آن و مطالبات بیشتر است. لوسی و استاد سازندگان اعتقاد دارند که این یک حمله و تلافی جویانه است و نبرد پس از آن بریکسبورگ را خراب می کند. در طی جنون ، پرزیدنت بیزینس یک گلف گلف می سازد و گروه را به بازی گلف رها می کند.

پنج سال بعد ، فنلاندی نوجوان Bricksburg را به عنوان “آخرالزمان” دوباره ساخت. در جهان لگو ، آنها توسط حملات مکرر دوپلو ویران شده اند ، و چندین نفر از دوستانشان در جستجوی سیاره خانه دوپلو ناپدید شده اند. امت در تضاد کامل با لوسی و دوستانش خوشبخت باقی مانده است ، هرچند که وی از بینش یک فاجعه قریب الوقوع که “مسلح شدن” نامیده می شود ، نگران است. یک عروسک کوچک به نام General Sweet Mayhem از راه می رسد و همه دوستان Emmet را می رباید و آنها را به ملکه تغییر شکل دهنده “سیستم Systar” ، ملکه Watevera Wa’Nabi می برد. Wa’Nabi به ظاهر می تواند دوستان اِمِت را بپذیرد تا لذت دنیای او را بپذیرند ، و بتمن را متقاعد می کند که به عنوان راهی برای اتحاد دنیای لگو و دوپلو با او ازدواج کند ، اما لوسی به تنهایی نسبت به بازی آخر خود بسیار بدبین است.

در بازگشت به آخرالزمان ، امت سعی دارد استادان سازنده را متقاعد کند تا به او کمک کنند تا لوسی و بقیه دوستانش را نجات دهد ، اما آنها اعتقاد دارند که او برای گذراندن سیستم Systar سخت نیست و از آنها کمک نمی کند. متعاقباً Emmet یک سفینه فضایی را برای پیگیری میهام با عبور از “Stairgate” ساخت. کشتی به شدت آسیب دیده و تقریباً با یک میدان سیارک برخورد می کند ، اما توسط ماجراجوی ناهموار رکس Dangervest در زمان نجات می یابد. پس از شنیدن داستان امت ، رکس پیشنهاد کمک می کند و آنها را به سیستم Systar می برد و در طول مسیر ، امت سعی می کند برخی از شیوه های رکس را تقلید کند تا تلاش کند سخت باشد. هنگامی که آنها می رسند ، آنها به سرعت با لوسی متحد می شوند و از برنامه های ازدواج مطلع می شوند ، که رکس اصرار دارد که باید یک جبهه برای “armamageddon” باشد.

با شروع عروسی ، امت ، رکس و لوسی از هم جدا شدند تا در این مراسم خرابکاری کنند. با این حال ، لوسی توسط میهم رهگیری می شود ، که اصرار دارد عروسی برای جلوگیری از “مسلح شدن” باشد. در این مراسم ، وانبی شکل واقعی خود را نشان می دهد: قلبی که امت سعی داشت پنج سال قبل به مهاجمان دوپلو بدهد. لوسی که متوجه حق با میهم است ، سعی می کند جلوی امت را بگیرد ، اما امت که اکنون واقعاً معتقد است که او مغز شسته شده است ، عروسی را رد می کند و از بین می برد. در حقیقت ، فین ، پس از اینکه دریافت خواهر کوچکترش بیانکا چهره های لگو خود را گرفته است ، خلاقیت های خود را خرد کرده است. امت به اشتباه خود پی می برد ، اما توسط رکس دستگیر می شود ، که نشان می دهد نسخه ای از امت از آینده است. رکس با سیارک ها برخورد کرده بود و در نهایت در زیر خشک کن ، فراموش شده توسط فین قرار گرفت. برای اطمینان از وجود آینده خود ، او ظاهر خود را تغییر داد و یک ماشین سفر در زمان ایجاد کرد تا برای کمک به امت برگردد اما اطمینان حاصل کند که “armamageddon” اتفاق می افتد. وقتی امت تلاش می کند ضد حمله کند ، رکس او را زیر همان خشک کن قرار می دهد و اطمینان می دهد که او به حیات خود ادامه می دهد.

در دنیای واقعی ، مادر فین و بیانكا از مشاجره بچه ها خسته شده اند و به آنها دستور می دهد اسباب بازی های لگو را درون سطل ذخیره كنند. لوسی این را به عنوان “armamageddon” امت می شناسد (همانطور که در “مامان ما وارد می شود”). هر دو چهره لگو و دوپلو در “سطل استوراج” قرار می گیرند و می ترسند که فرار نکنند.

در حالی که هر چهره لگو و دوپلو در مورد وضعیت وحشتناکی که اکنون دارند آواز می خوانند ، لوسی که حاضر به تسلیم شدن نبود ، آواز می خواند تا همه را ترغیب کند که بیش از حد تسلیم نشوند. فین آهنگ را از Bin می شنود و آن را باز می کند و Wa’Nabi را قطعه قطعه می بیند ، به روزی فکر می کند که وقتی جوان بودند قلب را به بیانکا داد. فین قلب را دوباره می سازد ، با او آشتی می کند و شروع به بازی با هم می کند. در جهان لگو ، لوسی و دیگران از سطل زباله فرار می کنند و به بازسازی جهان Apocalypseburg و Wa’Nabi کمک می کنند. لوسی به نجات امت از دست رکس کمک می کند و ماشین زمان او را نابود می کند. امت قول می دهد که هرگز مانند رکس سخت گیر نخواهد شد و با این خودآگاهی ، یک رکس پشیمان از هستی محو می شود و یک پارادوکس زمانی را اصلاح می کند.

مادر فین و بیانکا می بیند که آنها با هم بازی می کنند و تغییر عقیده دارد. جهان لگو به عنوان مش بزرگ از آپوکالیپسبورگ و سیستم سیستار بازسازی می شود که به “Syspocalypstar” تغییر نام داده است. پرزیدنت بیزینس برمی گردد ، اما بنی او موهایش را شعله ور می کند و باعث می شود که او به یک فروشگاه “آتش بازی” جایی که او را منفجر می کند ، برخورد کند. خانه امت دوباره ساخته می شود و فیلم با ساخت لوسی از آلبوم اصلی “Everything Is Awesome” به لوسی خاتمه می یابد و نشان می دهد که او آهنگ را با همکاری یکدیگر ساخته است و باعث می شود که امت و یونیکیتی از شوک و هیجان نفس بکشند.

بیشتر کمتر