انیمیشن فوتبال دستی

انیمیشن فوتبال دستی
Underdogs‎

این انیمیشن دربارهٔ پسر جوانی به نام «آماندئو» است که از کودکی به فوتبال‌دستی علاقه دارد. در یکی از روزها او پسری که شرور محل است را در فوتبال دستی شکست می‌دهد. پسر کینه اماندئو را به دل می‌گیرد و سال‌ها بعد در حالی که فوتبالیست معروفی شده‌است به روستا بر می‌گردد…

کارگردان: Juan José Campanella
نویسنده: Juan José Campanella , Gastón Gorali , Eduardo Sacheri
تهیه کننده: Juan José Campanella , Mercedes Gamero , Gastón Gorali , Mikel Lejarza Ortiz , Jorge Estrada Mora , Victor Glynn , Manuel Polanco
سال تولید: 2013
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

پدری که پسرش ماتی را به خواب می برد، داستانی را برای او تعریف می کند، ابتدا با گفتن ماتی به استفاده از تخیل خود در هنگام گوش دادن.

سالها پیش ، جیک ، پسری ترسو و بهترین بازیکن فوتبال در اطراف ، در یک بار در یک شهر کوچک و ساکت کار می کرد. او عاشق لورا ، دختری بود که در بار با او آشنا شد ، اما او نمی دانست. در حالی که میز فوزبال را به لورا نشان می دهد ، یک قلدر به نام آس از راه می رسد و جیک را به بازی در مقابل لورا به چالش می کشد. اگرچه جیک در ابتدا از بازی امتناع می ورزد ، اما او پیروز است و همه در وکالت تحسین می کنند. در خارج از بار ، آس با یک مدیر روبرو می شود که پیشنهاد می کند او را به خدمت بگیرد.

هفت سال بعد ، روال ساده جیک با تبدیل شدن آس به بهترین بازیکن فوتبال جهان از بین می رود و برای انتقام از تنها شکست زندگی اش به شهر کوچک برمی گردد. حالا که به شهرت رسیده است ، آس اعلام کرد که کل دهکده را خریداری کرده است (در حالی که شهردار شهر با یک هلی کوپتر فرار می کند) ، و یک استادیوم فوتبال عظیم را می سازد ، اگرچه او بیشتر به داشتن میز فوتبالی که در آن به جیک باخت و تخریب علاقه دارد ، علاقه مند است. میله ای که او شکست خورد. او همچنین می خواهد محبت لورا را به دست آورد.

با فوتبال ، نوار و حتی روح او از بین رفته ، جیک چیزی جادویی را کشف می کند: در مقابل مشکلات ، بازیکنان توپ فوتبال شهر صحبت می کنند و برنامه ریزی می کنند. آنها با هم سفری پر از ماجراجویی را برای نجات لورا آغاز می کنند. در طول راه ، آنها به یک تیم واقعی تبدیل می شوند و در حالی که آس شهر را به یک استادیوم غول پیکر تبدیل می کند و یک تیم فوتبال تشکیل می دهد ، جیک اعضای تیم فوتبال فوتبال آس را به همراه اعضای خودش استخدام می کند ، و همچنین یک تیم فوتبال تشکیل می دهد تا آس را برای شهر آنها

در این بازی ، تیم آس زودتر پیش می افتد ، اما بازیکنان فوتبال به تیم جیک کمک می کنند تا بازی را مساوی کند. با این حال ، در فاصله چند ثانیه مانده به پایان ، آس به عمد جیک را مصدوم می کند ، که قادر به جلوگیری از به ثمر رساندن گل پیروزی او نیست. در حالی که آس با استقبال و پیروزی خود جشن می گیرد ، جمعیت در عوض از ورزش خوب جیك تمجید می كنند ، و آس توسط طرفداران خود به دلیل خودخواهی رد می شود و مدیر او او را رها می كند در حالی كه هم تیمی هایش نیز به جیك تبریک می گویند ، كه در آخر با لورا پیوست. جیک ، لورا و دوستانشان به احترام آنها یک شهر جدید می سازند.

پدر ، جیک ، داستان خود را تمام می کند و اتاق خواب ماتی را ترک می کند ، اما متی بیدار می ماند و صداها را به خوبی در شب می شنود. با بیرون رفتن به سوله برای تحقیق ، او جیک و بازیکنان فوز بال را پیدا می کند که در حال صحبت کردن در کنار میز فوز بال هستند. او که از این موضوع دلشوره می شود ، به آنها می پیوندد.

بیشتر کمتر