فوتبالیست ها

انیمیشن فوتبالیست ها Captain Tsubasa

تلاش، کار تیمی و امید پل های رسیدن به اهداف بزرگ هستند.

کارگردان: Isamu Imakake , Hiroyoshi Mitsunobu
نویسنده: Yôichi Takahashi , Atsuhiro Tomioka
تهیه کننده: Hyota Ezu , Masao Kodaira , Hiromichi Shigegaki
سال تولید: 1985
نوع: سریال
مدت زمان: 22 دقیقه
گونه و ژانر:

داستان کامل انیمیشن

تسوباسا اوزورا دانش آموز 11 ساله دبستانی است که به شدت عاشق فوتبال است و آرزو دارد روزی قهرمان جام جهانی فیفا برای ژاپن شود. او در کنار مادرش در ژاپن زندگی می کند ، در حالی که پدرش یک ناخدای دریانوردی است که به دور دنیا سفر می کند. تسوباسا به عنوان Soccer no Moshigo شناخته می شود که به معنای “فرزند آسمانی فرستاده شده فوتبال” است. هنگامی که او فقط به زحمت یک سال داشت ، هنگام بازی با یک توپ ، تقریباً توسط یک اتوبوس عجول او را زیر گرفت. با این حال ، Tsubasa توپ را در مقابل خود نگه داشت که به عنوان بالشتک برای بیشتر ضربه استفاده شد. نیروی ضربه او را دور کرد اما او توانست خودش را با توپ درست کند. از این رو ، شعار Tsubasa با عنوان “توپ دوست من است”. از همان زمان کوچکی ، همیشه با توپ بیرون می رفت. مادرش نتیجه می گیرد که او واقعاً فقط برای فوتبال بازی کرده است. در سن بسیار جوانی ، تسوباسا از سرعت ، استقامت ، مهارت دریبل زنی و شوت شگفت انگیزی برخوردار بود – او هر کسی را که بازی او را می دید حیرت زده می کرد.

در ابتدای داستان ، Tsubasa و مادرش هر دو به شهر Nankatsu ، شهری خیالی در منطقه Shizuoka که برای تیم های فوتبال با استعداد مدرسه ابتدایی شهرت دارد و جایی که Tsubasa با Ryo Ishizaki ، یک دانش آموز جوان فوتبال دوست که اغلب دزدکی حرکت می کند ، آشنا می شوند ، نقل مکان می کنند. از خانه های عمومی حمام مادرش و کارهای خانه برای بازی فوتبال بیرون است. او با سانا ناکازاوا (معروف به Anego) دختری مشتاق که فوتبال را نیز دوست دارد و به تشویق تیم دبیرستان Nankatsu و Genzo Wakabayashi ، یک دروازه بان جوان بسیار با استعداد کمک می کند ، به زودی او را به یک بازی در جشنواره ورزشی سالانه Nankatsu دعوت می کند. او همچنین با روبرتو هونگو ، یکی از بهترین فوتبالیستهای برزیلی جهان که دوست پدر تسوباسا است و برای تربیت تسوباسا زندگی مشترک با تسوباسا و مادرش را آغاز می کند ، ملاقات می کند. روبرتو مربی تسوباسا می شود و به او کمک می کند تا مهارت های فوتبالی خود را به کار بگیرد و او را متقاعد می کند که به مدرسه ابتدایی نانکاتسو و تیم فوتبال نوپای مدرسه ابتدایی آن بپیوندد ، که بعداً روبرتو مربیگری می کند چون تکنیک های خود را به تسوباسا می رساند.

تسوباسا با تارو میساکی آشنا می شود که به دلیل شغل پدرش به ژاپن سفر کرده و به زودی به نانکاتسو می پیوندد. این دو با حضور در زمین و زندگی واقعی به بهترین دوستان تبدیل می شوند و به زودی مشارکتی را تشکیل می دهند که به عنوان “Duo طلایی” یا “Duo پویا” Nankatsu شناخته می شود. به زودی تسوباسا و تیم نانکاتسو بهترین بازیکنان فوتبال مدارس ابتدایی را آغاز می کنند و با بازیکنان با استعدادی مانند کوجیرو هیوگا ، کن واکاشیمازو ، جون میسوگی ، هیکارو ماتسویاما و بسیاری دیگر ملاقات می کنند. تیم نانکاتسو تسوباسا قبل از ترک کشور برای بازی در برزیل ، چندین قهرمانی ملی جوانان را به دست می آورد و در مسابقات جهانی زیر 17 سال ژاپن برنده می شود.

بیشتر
کمتر