انیمیشن فصل موج سواری

انیمیشن فصل موج سواری
Surf's Up

داستان در مورد پنگوئن جوانی است که آرزو دارد روزی موج‌سواری حرفه‌ای شود.

کارگردان: Ash Brannon
نویسنده: Don Rhyme , Chris Buck , Ash Brannon , Chris Jenkins
تهیه کننده: Chris Jenkins
سال تولید: 2007
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

کودی ماوریک جوان 17 ساله یک پنگوئن جوان سنگفرش شمال است که به همراه مادرش ادنا و برادر بزرگترش گلن در شیورپول قطب جنوب زندگی می‌کند. کودی از سالها پیش مایل به یک موج سوار حرفه ای بوده است، از آنجا که سالها پیش ملاقات با موج سوار معروف Big Z انجام شده است، بنابراین هنگامی که یک مرغ دریایی استعداد یابی به نام مایکل آبروموویتز برای یافتن شرکت کنندگان در مسابقه موج سواری Big Z Memorial در جزیره Pen-Gu وارد می‌شود ، شانس. فرصت. در مسیر مسابقه، کودی با شرکت کننده دیگری به نام جوجه جو، یک مرغ خروس زیبا، اما کم روح، از Sheboygan، ویسکانسین، دوست می‌شود.

افراد ورودی به جزیره پن-گو می رسند ، جایی که کودی ملاقات می کند و بلافاصله عاشق لانی علییکای ، یک پنگوئن جنتو زن می شود که نجات غریق است. او همچنین با قهرمان متکبر مسابقه ، تانک “The Shredder” Evans ملاقات می کند ، که از زمان برگزاری اولین مسابقه بزرگ Z پس از مرگ احتمالی Z در یک مسابقه قبلی ده سال پیش ، 9 بار برنده Big Z Memorial شده است. کودی می بیند که تانک چگونه بنای یادبود Big Z را تخریب می کند و بلافاصله او را به یک دوئل موج سواری دعوت می کند. تانک در دوئل پیروز می شود در حالی که کودی تقریبا غرق می شود و توسط جوجه تیغی دریایی به نام ایوان گزیده می شود. لانی او را نجات می دهد و به نزد دایی اش ، “گیک” می برد تا کودی از جراحاتش بهبود یابد. کودی از خواب بیدار می شود ، اما نمی تواند گردنبند سوغاتی را که در زمان کودکی توسط Big Z. به او داده شده ، پیدا کند و سپس آن را در کلبه خود پیدا می کند.

هنگام بازگشت گردنبند ، گیک کودی را پیدا می کند که روی یک تخته کوآ نشسته است و به او پیشنهاد می کند تا در ساخت تخته موج سواری کمک کند. آنها سعی می کنند چوب را به خانه گیک برگردانند ، تا کنترل آن را از دست بدهند و در نهایت به ساحلی دور از خانه برسند. وقتی کودی به ساحل می رسد ، او کلبه ای پر از غنائم قدیمی و تخته های موج سواری را کشف می کند ، که قبلا متعلق به Big Z بود. پس از مشاهده گیک که با ناراحتی به داخل کلبه می رود ، متوجه می شود که Geek در واقع Big Z است و از او می خواهد که به او بیاموزد که چگونه به گشت و گذار. Z با اکراه موافقت می کند ، اما به کودی می گوید که اول باید هیئت مدیره خودش را بسازد. با این حال ، تلاش كودك خوب پیش نمی رود ، زیرا كدی بی تاب از شنیدن توصیه های Z امتناع می ورزد و یك تخته ضعیف و ناپایدار را تهیه می كند كه با برخورد به آب خرد می شود. کودی عصبانی ، طوفانی شد و به لانی زد ، که سرانجام وی را ترغیب به بازگشت کرد. کودی شب را با حوصله در هیئت مدیره جدید سپری می کند.

Z از هیئت مدیره جدید خود به کودی تعارف می کند و کودی مشتاق شروع آموزش است. در عوض Z او را مجبور می کند کارهای سختی را که ظاهراً بی ارتباط با موج سواری است انجام دهد. سرانجام ، وقتی کودی شروع به سرگرمی کرد ، Z و لانی به او می آموزند که چگونه موج سواری کند. پس از آن ، كدی از Z می پرسد كه آیا می خواهد مسابقه را تماشا كند یا خیر ، اما Z امتناع می كند و نشان می دهد كه او مرگ خود را جعل كرده است زیرا فهمیده است كه نمی تواند با رقیب جدید خود در آن زمان Tank رقابت كند و او بیش از حد برنده شده است. Cody که تحت تأثیر قرار گرفتن Z قرار نگرفت ، گردنبند Z را که به او داده بود به دریا می اندازد ، با جو ملاقات می کند و درست همانطور که شروع می شود دوباره به مسابقه برمی گردد.

تانک و کودی و جو راهی فینال می شوند. در نیمه نهایی ، تانک با کودی می جنگد ، در حالی که تانک سعی دارد او را از صفحه خود بیاندازد ، اما تانک از روی صفحه خود می افتد و می بازد. با این حال ، در طول فینال ، تانک ظاهر می شود و سعی می کند جو را از تخته خود خارج کند. کودی در آخرین لحظه مداخله می کند و خودش و تانک را به منطقه ای از ساحل معروف به Boneyards می فرستد ، که از برآمدگی های صخره ای به طور خطرناک تیز تشکیل شده و بسیاری از موج سواران را که در آنجا جسارت کرده اند ، کشته است. تانک قبل از تصادف کودی را از صفحه او جدا می کند و توسط لانی نجات می یابد. Z ، که به طور مخفیانه تماشای اجرای کودی بود ، کودی را از یک موج غول آسا نجات می دهد و به او کمک می کند تا با خیال راحت به ساحل برگردد.

Z و Cody از زمانی که Tank و Cody رد صلاحیت شدند به طور پیش فرض برنده جو شدند. با این حال ، کودی باخت را قبول می کند ، زیرا تصمیم گرفته است که به جای آن فقط سرگرم شود. Z خود را به تماشاگران نشان می دهد و همه آنها را به گشت و گذار در ساحل خود دعوت می کند ، جایی که گیک در لوله سواری به کودی می پیوندد. کودی مصاحبه خود را با بازتاب وقایع گذشته به پایان می رساند و سپس به بقیه دوستانش در آب می پیوندد.

بیشتر کمتر