فصل موج سواری

انیمیشن فصل موج سواری Surf's Up

داستان در مورد پنگوئن جوانیست که آرزو دارد روزی موج‌سواری حرفه‌ای شود.

کارگردان: Ash Brannon
نویسنده: Don Rhyme , Chris Buck , Ash Brannon , Chris Jenkins
تهیه کننده: Chris Jenkins
سال تولید: 2007
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت و 25 دقیقه
گونه و ژانر:

ویدئوها

تیزر

داستان کامل انیمیشن

کودی ماوریک جوان 17 ساله یک پنگوئن جوان سنگفرش شمال است که به همراه مادرش ادنا و برادر بزرگترش گلن در شیورپول قطب جنوب زندگی می کند. کودی از سالها پیش مایل به یک موج سوار حرفه ای بوده است ، از آنجا که سالها پیش ملاقات با موج سوار معروف Big Z انجام شده است ، بنابراین هنگامی که یک مرغ دریایی استعداد یابی به نام مایکل آبروموویتز برای یافتن شرکت کنندگان در مسابقه موج سواری Big Z Memorial در جزیره Pen-Gu وارد می شود ، شانس. فرصت. در مسیر مسابقه ، کودی با شرکت کننده دیگری به نام جوجه جو ، یک مرغ خروس زیبا ، اما کم روح ، از Sheboygan ، ویسکانسین ، دوست می شود.

افراد ورودی به جزیره پن-گو می رسند ، جایی که کودی ملاقات می کند و بلافاصله عاشق لانی علییکای ، یک پنگوئن جنتو زن می شود که نجات غریق است. او همچنین با قهرمان متکبر مسابقه ، تانک “The Shredder” Evans ملاقات می کند ، که از زمان برگزاری اولین مسابقه بزرگ Z پس از مرگ احتمالی Z در یک مسابقه قبلی ده سال پیش ، 9 بار برنده Big Z Memorial شده است. کودی می بیند که تانک چگونه بنای یادبود Big Z را تخریب می کند و بلافاصله او را به یک دوئل موج سواری دعوت می کند. تانک در دوئل پیروز می شود در حالی که کودی تقریبا غرق می شود و توسط جوجه تیغی دریایی به نام ایوان گزیده می شود. لانی او را نجات می دهد و به نزد دایی اش ، “گیک” می برد تا کودی از جراحاتش بهبود یابد. کودی از خواب بیدار می شود ، اما نمی تواند گردنبند سوغاتی را که در زمان کودکی توسط Big Z. به او داده شده ، پیدا کند و سپس آن را در کلبه خود پیدا می کند.

هنگام بازگشت گردنبند ، گیک کودی را پیدا می کند که روی یک تخته کوآ نشسته است و به او پیشنهاد می کند تا در ساخت تخته موج سواری کمک کند. آنها سعی می کنند چوب را به خانه گیک برگردانند ، تا کنترل آن را از دست بدهند و در نهایت به ساحلی دور از خانه برسند. وقتی کودی به ساحل می رسد ، او کلبه ای پر از غنائم قدیمی و تخته های موج سواری را کشف می کند ، که قبلا متعلق به Big Z بود. پس از مشاهده گیک که با ناراحتی به داخل کلبه می رود ، متوجه می شود که Geek در واقع Big Z است و از او می خواهد که به او بیاموزد که چگونه به گشت و گذار. Z با اکراه موافقت می کند ، اما به کودی می گوید که اول باید هیئت مدیره خودش را بسازد. با این حال ، تلاش كودك خوب پیش نمی رود ، زیرا كدی بی تاب از شنیدن توصیه های Z امتناع می ورزد و یك تخته ضعیف و ناپایدار را تهیه می كند كه با برخورد به آب خرد می شود. کودی عصبانی ، طوفانی شد و به لانی زد ، که سرانجام وی را ترغیب به بازگشت کرد. کودی شب را با حوصله در هیئت مدیره جدید سپری می کند.

Z از هیئت مدیره جدید خود به کودی تعارف می کند و کودی مشتاق شروع آموزش است. در عوض Z او را مجبور می کند کارهای سختی را که ظاهراً بی ارتباط با موج سواری است انجام دهد. سرانجام ، وقتی کودی شروع به سرگرمی کرد ، Z و لانی به او می آموزند که چگونه موج سواری کند. پس از آن ، كدی از Z می پرسد كه آیا می خواهد مسابقه را تماشا كند یا خیر ، اما Z امتناع می كند و نشان می دهد كه او مرگ خود را جعل كرده است زیرا فهمیده است كه نمی تواند با رقیب جدید خود در آن زمان Tank رقابت كند و او بیش از حد برنده شده است. Cody که تحت تأثیر قرار گرفتن Z قرار نگرفت ، گردنبند Z را که به او داده بود به دریا می اندازد ، با جو ملاقات می کند و درست همانطور که شروع می شود دوباره به مسابقه برمی گردد.

تانک و کودی و جو راهی فینال می شوند. در نیمه نهایی ، تانک با کودی می جنگد ، در حالی که تانک سعی دارد او را از صفحه خود بیاندازد ، اما تانک از روی صفحه خود می افتد و می بازد. با این حال ، در طول فینال ، تانک ظاهر می شود و سعی می کند جو را از تخته خود خارج کند. کودی در آخرین لحظه مداخله می کند و خودش و تانک را به منطقه ای از ساحل معروف به Boneyards می فرستد ، که از برآمدگی های صخره ای به طور خطرناک تیز تشکیل شده و بسیاری از موج سواران را که در آنجا جسارت کرده اند ، کشته است. تانک قبل از تصادف کودی را از صفحه او جدا می کند و توسط لانی نجات می یابد. Z ، که به طور مخفیانه تماشای اجرای کودی بود ، کودی را از یک موج غول آسا نجات می دهد و به او کمک می کند تا با خیال راحت به ساحل برگردد.

Z و Cody از زمانی که Tank و Cody رد صلاحیت شدند به طور پیش فرض برنده جو شدند. با این حال ، کودی باخت را قبول می کند ، زیرا تصمیم گرفته است که به جای آن فقط سرگرم شود. Z خود را به تماشاگران نشان می دهد و همه آنها را به گشت و گذار در ساحل خود دعوت می کند ، جایی که گیک در لوله سواری به کودی می پیوندد. کودی مصاحبه خود را با بازتاب وقایع گذشته به پایان می رساند و سپس به بقیه دوستانش در آب می پیوندد.

بیشتر
کمتر