فرار مرغی

انیمیشن فرار مرغی Chicken Run

تلاش برای فرار و رهایی یا ماندن و مردن

کارگردان: Peter Lord , Nick Park
نویسنده: Karey Kirkpatrick
تهیه کننده: Peter Lord , Nick Park , David Sproxton
سال تولید: 2000
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت و 24 دقیقه
گونه و ژانر:

ویدئوها

تیزر

داستان کامل انیمیشن

گروهی از مرغ ها در مزرعه تخم مرغ هایی که توسط تویدیس اداره می شود زندگی می کنند. آنها مرتباً سعی در فرار دارند ، اما همیشه گرفتار می شوند. خانم تودی با ناامیدی از کمترین میزان و کاهش سود حاصل از مزرعه ، ایده تبدیل مزرعه به تولید خودکار و داشتن دستگاه پای برای تبدیل مرغ ها به گوشت خوک را در ذهن می پروراند.

یک روز ، رهبر مرغ ها ، زنجبیل ، شاهد خروس خروسی به نام Rocky Rhodes در مزرعه بود. مرغها روی بال آسیب دیده او گچ انداخته و او را از شر تویدیز پنهان می کنند. علاقه مند به توانایی های آشکار پرواز راکی ​​، جینجر از او التماس می کند که به او و آموزش مرغ پرواز کمک کند. راکی به آنها درس می دهد در حالی که آقای تودی دستگاه پای را می سازد.

بعداً ، راکی ​​با بهبودی بال خود مهمانی برگزار می کند و جینجر اصرار دارد که پرواز روز بعد را نشان دهد ، اما آقای تودی ساخت دستگاه پای را به پایان رساند و زنجبیل را برای یک آزمایش در آن قرار داد. راکی او را نجات می دهد و ناخواسته دستگاه را خراب می کند و به آنها مهلت می دهد تا به دیگران درباره برنامه های تویدی هشدار دهند و فقط مدت کوتاهی برای فرار از آن هشدار می دهند.

روز بعد ، جینجر متوجه شد که راکی ​​فرار کرده است ، و پشت سر خود بخشی از پوستر را نشان می دهد که او خروس شیرین کاری است ، از توپ شلیک کرده و قادر به پرواز نیست و او و دیگران را افسرده می کند. خروس سالخورده فاولر با گفتن داستانهایی از دوران حضور خود به عنوان یک طلسم در نیروی هوایی سلطنتی سعی در دلگرم کردن آنها دارد و به جینجر ایده ایجاد هواپیمایی برای فرار از مزرعه را می دهد.

همانطور که آقای تودی دستگاه را تعمیر می کند ، مرغ ها قطعات هواپیما را جمع می کنند. خانم تویدی اصرار دارد که آقای تویدی همه مرغ ها را برای ماشین جمع می کند ، اما وقتی او وارد می شود ، جوجه ها به او حمله می کنند ، در حالی که هواپیما را به پایان می رسانند ، او را بسته و لگن می گذارند. راکی برمی گردد و به آنها می پیوندد ، اما در حالی که آنها پرواز می کنند ، خانم تودی آنها را تعقیب می کند و از رشته ای از چراغ های کریسمس که در هواپیما گرفتار شده است بالا می رود. زنجبیل برای قطع آن مسابقه می دهد. او موفق می شود ، خانم تودی را به دستگاه پای می فرستد و باعث انفجار آب گوشت می شود.

مرغ ها پرواز خود را ادامه می دهند تا زمانی که جزیره ای پیدا کنند ، جایی که از آزادی خود لذت می برند و زنجبیل و راکی ​​رابطه برقرار می کنند.

بیشتر
کمتر