انیمیشن فرار مرغی

انیمیشن فرار مرغی
Chicken Run

تلاش برای فرار و رهایی یا ماندن و مردن

کارگردان: Peter Lord , Nick Park
نویسنده: Karey Kirkpatrick
تهیه کننده: Peter Lord , Nick Park , David Sproxton
سال تولید: 2000
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

گروهی از مرغ‌ها در مزرعه تخم مرغ‌هایی که توسط تویدیس اداره می‌شود زندگی می‌کنند. آنها مرتباً سعی در فرار دارند، اما همیشه گرفتار می‌شوند. خانم تودی با ناامیدی از کمترین میزان و کاهش سود حاصل از مزرعه، ایده تبدیل مزرعه به تولید خودکار و داشتن دستگاه پای برای تبدیل مرغ ها به گوشت خوک را در ذهن می‌پروراند.

یک روز ، رهبر مرغ ها ، زنجبیل ، شاهد خروس خروسی به نام Rocky Rhodes در مزرعه بود. مرغها روی بال آسیب دیده او گچ انداخته و او را از شر تویدیز پنهان می کنند. علاقه مند به توانایی های آشکار پرواز راکی ​​، جینجر از او التماس می کند که به او و آموزش مرغ پرواز کمک کند. راکی به آنها درس می دهد در حالی که آقای تودی دستگاه پای را می سازد.

بعداً ، راکی ​​با بهبودی بال خود مهمانی برگزار می کند و جینجر اصرار دارد که پرواز روز بعد را نشان دهد ، اما آقای تودی ساخت دستگاه پای را به پایان رساند و زنجبیل را برای یک آزمایش در آن قرار داد. راکی او را نجات می دهد و ناخواسته دستگاه را خراب می کند و به آنها مهلت می دهد تا به دیگران درباره برنامه های تویدی هشدار دهند و فقط مدت کوتاهی برای فرار از آن هشدار می دهند.

روز بعد ، جینجر متوجه شد که راکی ​​فرار کرده است ، و پشت سر خود بخشی از پوستر را نشان می دهد که او خروس شیرین کاری است ، از توپ شلیک کرده و قادر به پرواز نیست و او و دیگران را افسرده می کند. خروس سالخورده فاولر با گفتن داستانهایی از دوران حضور خود به عنوان یک طلسم در نیروی هوایی سلطنتی سعی در دلگرم کردن آنها دارد و به جینجر ایده ایجاد هواپیمایی برای فرار از مزرعه را می دهد.

همانطور که آقای تودی دستگاه را تعمیر می کند ، مرغ ها قطعات هواپیما را جمع می کنند. خانم تویدی اصرار دارد که آقای تویدی همه مرغ ها را برای ماشین جمع می کند ، اما وقتی او وارد می شود ، جوجه ها به او حمله می کنند ، در حالی که هواپیما را به پایان می رسانند ، او را بسته و لگن می گذارند. راکی برمی گردد و به آنها می پیوندد ، اما در حالی که آنها پرواز می کنند ، خانم تودی آنها را تعقیب می کند و از رشته ای از چراغ های کریسمس که در هواپیما گرفتار شده است بالا می رود. زنجبیل برای قطع آن مسابقه می دهد. او موفق می شود ، خانم تودی را به دستگاه پای می فرستد و باعث انفجار آب گوشت می شود.

مرغ ها پرواز خود را ادامه می دهند تا زمانی که جزیره ای پیدا کنند ، جایی که از آزادی خود لذت می برند و زنجبیل و راکی ​​رابطه برقرار می کنند.

بیشتر کمتر