انیمیشن فرار از سیاره زمین

انیمیشن فرار از سیاره زمین
Escape from Planet Earth

داستان فیلم در خصوص موجود فضایی‌ای است که به سیاره زمین آمده و توسط انسان‌ها دستگیر می‌شود تا روی آنها آزمایش‌هایی صورت گیرد. برادر وی برای نجات او به زمین می‌آید و ...

کارگردان: Cal Brunker
نویسنده: Bob Barlen , Cal Brunker
تهیه کننده: Donna Gigliotti , Catherine Winder , Luke Carroll , Tony Leech
سال تولید: 2013
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

Scorch Supernova (برندان فریزر) در Planet Baab با برادر بزرگترش گری (Rob Corddry) و کامپیوتر کنترل ماموریتش ، James Bing (Ricky Gervais) در BASA کار می کند. یک روز ، گری پیغامی از لنا تاکلمن (جسیکا آلبا) ، رئیس BASA دریافت می کند که اسکورچ به دلیل تماس SOS به “سیاره تاریک” (نام بابیان برای زمین) فرستاده می شود.

اسکورچ تصمیم می گیرد که به سیاره تاریک برود ، زیرا در مورد مأموریت یک نشست مطبوعاتی برای غیرنظامیان بعب برگزار می کند. با این حال ، گری با این ایده مخالف است زیرا Scorch در این باره جدی نیست ، زیرا هیچ بیگانه ای هرگز از سیاره تاریك برنگشته است. پس از بحث و جدال بیشتر ، گری سرانجام قبل از اینکه خود اسکورچ او را اخراج کند ، BASA را ترک می کند. گری به خانه خود نزد همسرش ، کیرا (سارا جسیکا پارکر) و پسر تشنه ماجراجویی خود ، کیپ (جاناتان مورگان هیت) ، که یکی از طرفداران بسیار زیاد Scorch است ، می رود و می فهمد که Scorch قبلاً به سیاره تاریک رفته است ، در حالی که Kip آن را از طریق تلویزیون زنده تماشا می کند.

Scorch به زمین می رسد ، در بیابان فرود می آید و فروشگاه راحتی 7-Eleven را پیدا می کند اما یک هوادار را به عنوان موجود در حال مرگ اشتباه می کند. سپس اسكورچ توسط ژنرال شنكر ساندرسون (ویلیام شاتنر) ، ژنرال خودخواه و بدخواه ارتش آمریكا ، آرام و اسیر شده و به “منطقه 51” منتقل می شود و در آنجا بیگانگان سیارات دیگر در آن نگهداری می شوند. کیپ که شاهد این موضوع است ، می خواهد Scorch را نجات دهد ، اما گری او را دلسرد می کند و Kip را عصبانی می کند. در آن شب ، گری به اتاق کیپ می رود تا عذرخواهی کند و فقط متوجه می شود که کیپ فرار کرده است. او با کیرا که نمونه اولیه بوت راکت خود را پوشیده به BASA می شتابد و به موقع می رسد تا سکانس پرتاب را در آخرین لحظه لغو کند و کیپ را نجات دهد.

گری ، با تغییر دادن قلب ، سکانس را دوباره فعال می کند تا خودش بتواند Scorch را نجات دهد. به محض ورود وی ، کشتی او بلافاصله یک سکانس خود تخریب را فعال می کند ، اما او موفق به فرار می شود. گری به همان 7-Eleven می رسد که اسکورچ زودتر به آنجا رسیده است و در آنجا توسط دو کارمند بیگانه دوست عجیب و غریب هوک (استیو زان) و هامر (کریس پارنل) مشاهده می شود. اگرچه هر دو از گری ترس داشتند ، اما این دو متوجه شدند كه گری خصمانه نیست و به او پیشنهاد یك اسلورپی می دهد و به این ترتیب یك مغز به گری ایجاد می شود. پس از آن ، مردان شانکر به مغازه حمله می کنند ، هاوک و چکش را آرام می کنند و گری را اسیر می کنند و او را به منطقه 51 نیز می برند.

گری را به دفتر شانکر منتقل می کنند و پس از دریافت تماس دریافتی از لنا ، که به عنوان دوست دختر او شناخته می شود ، دوست دختر وی است ، زیرا او به او قدرتمندترین منبع انرژی در کهکشان معروف به “بلوبونیوم” را فرستاده است ، او را سریعاً برکنار می کنند. گری را در یک سالن سلول قرار می دهند و در آنجا با یک بیگانه موش مانند موخوره به نام Doc (کریگ رابینسون) ، بیگانه چرند مانند چرخه سواری ، Io (جین لینچ) و یک بیگانه مثل حلزون حرکت دوستانه ، تورمان (George Lopez) ملاقات می کند ، گری که فن آوری های مختلف انسانی توسط آنها ابداع شده است تا شانکر پاره شود و به تمام کره زمین بفروشد ، بنابراین آنها را از منطقه 51 آزاد خواهد کرد. با این فن آوری ها ، شانکر با شرکت هایی مانند Apple Inc. ، Facebook ، Google و پیکسار گری با اسکورچ متحد می شود ، اما دوباره از رفتار متکبرانه او آزار می یابد. پس از یک درگیری غذایی در کافه تریا ، بیگانگان راهی “سپر صلح” می شوند. در همین حال ، لنا کیرا را که در BASA اقامت داشت و سعی کرد با ماموریت نجات خود با گری تماس بگیرد ، دستگیر می کند. لنا از برنامه خود برای تأمین مادام العمر بلوبونیوم به شانکر خبر می دهد ، غافل از اینکه شانکر هیچ احساسی نسبت به او ندارد و فقط رابطه را برای بدست آوردن این منبع برقرار می کند.

پس از فاش شدن بلوکر از سوی شانکر ، گری پس از بیان قدرت خطرناک خود ، ناخواسته اسکورچ را به سرقت تحریک می کند. Scorch هنگام تعقیب ، بلوبونیوم را از بین می برد و باعث می شود كه شانكر او را یخ بزند و به گری دستور می دهد تا بلوبونیوم را تعمیر كند ، فاش كرد كه قصد دارد تمام سیارات بیگانه جهان را با لیزر با استفاده از بلوبونیوم نابود كند ، زیرا تصور می كند همه بیگانگان پس از سه گانه خصمانه هستند سفینه فضایی بیگانگان خاکستری (به طور تصادفی) پدرش را در جوانی در سال 1947 کشته است. گری با کمک دوستان جدیدش اشعه را اصلاح می کند ، اما شنکر به قول خود برمی گردد و در عوض او را مسدود می کند. سایر بیگانگان هنگامی که می خواهد Baab را با لیزر نابود کند و دژخیمان شانکر را از بین ببرد ، اهداف واقعی شانکر را کشف می کنند. مشخص شده است که گری دستگاه را از کار انداخته است ، قبل از نابودی Baab ، خودش را نابود می کند. با آزاد شدن گری و اسکورچ توسط ماشین در کنار دیگر بیگانگان منجمد شده از زندان های یخی خود ، برادران ، داک ، تورمان و آیو از منطقه 51 فرار کردند. با کمک هاوک و چکش ، گری و شرکت سفینه فضایی اسکورچ را در پارک تریلر قرار دادند.

در همین حال ، کیپ به Baab ، کیرا را آزاد می کند ، که پس از بلند شدن لنا با یک محموله بلوبونیوم ، لنا را تسلیم می کند. جت های نیروی هوایی ایالات متحده بشقاب گری را تعقیب می کنند ، اما کیپ او را راهنمایی کرده و موفق به فرار و نابودی جت ها می شود. با این حال ، شانکر با پوشیدن لباس رباتیک اسکورچ ، با استفاده از پرتو تراکتور کشتی را در هوا متوقف می کند. گری و اسکورچ بیرون می پرند و موفق می شوند کت و شلوار را از شانکر بردارند که باعث سقوط همه آنها می شود. در حالی که آزاد می شد ، اسکورچ و گری آشتی می کردند ، با اعتراف اسکورچ که همیشه به دنبال داشتن یک خانواده عالی به گری نگاه می کرد. این دو قبل از اینکه آنها را در آغوش بگیرند و یک شانکر بیهوش دوباره زندگی می کنند

بیشتر کمتر