انیمیشن غارنشینان ۲

انیمیشن غارنشینان ۲
The Croods: A New Age

خانواده باید کنار هم باشن

کارگردان: Joel Crawford
نویسنده: Kevin Hageman , Dan Hageman
تهیه کننده: Mark Swift , Rachel Zusser
سال تولید: 2020
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

فلش بک مرگ والدین گای را در زمان کودکی نشان می دهد. همانطور که در تار غرق می شوند ، به او می گویند جایی را به نام “فردا” پیدا کند. او یک سفر طولانی می رود و قبل از سوار شدن با او با کمربند جوانی آشنا می شود.

Croods به همراه گای و حیوانات خانگی شان چونکی و داگلاس هنوز در حال جستجوی مکانی برای اسکان هستند و در عین حال از موجودات خطرناک زیادی در این راه جان سالم بدر برده اند. گروگ بارها و بارها از شکوفایی عاشقانه ایپ و گای آزرده می شود ، زیرا می ترسد از بقیه بسته جدا شود. این ترس بعد از اینکه گای به ایپ پیشنهاد می کند که “فردا” خودشان را بدون بقیه Croods پیدا کنند ، این ترس را درک می کند. در حالی که گروگ با عصبانیت دور می شود ، به زودی با دیواری غول پیکر روبرو می شود و کل بسته را به سمت آن سوق می دهد. آنها به زودی در یک شبکه گیر افتادند و توسط صاحبان زمین آزاد شدند ، زوجی به نام Bettermans ، Phil و Hope ، که مشخص شد قبل از مرگ و ناپدید شدن گای با والدین گای دوست بوده اند. Bettermans از Croods به عنوان مهمان خانه در خانه غول پیکر خود استقبال می کنند ، در آنجا با دختر و دوست قدیمی گای ، داون ، که بلافاصله دوست Eep است ، ملاقات می کنند. زندگی با Bettermans برای Grug تحقیرآمیز می شود زیرا Bettermans به زودی نشان می دهد که از نظر فنی پیشرفته تر ، خوش اخلاق تر است و به طور آشکار نسبت به Croods تسلیم می شود ، زیرا معتقد است که گای با آنها بهتر است و طرحی را برای جلب گای از Croods طراحی می کند. فیل سرانجام گرگ را به غار مخفی مخفی خود می برد ، مکانی شبیه سونا در پشت برخی آبشارها ، جایی که او را دستکاری می کند و معتقد است که گای باید در ازای ماندن Eep با Croods ، بسته خود را ترک کند. در همین حین ، هوپ با توهین به سبک زندگی خانواده اش اوگا را عصبانی می کند و سعی می کند مانند فیل او را دستکاری کند ، اما موفق نمی شود ، بنابراین منجر به تصمیم اوگا و گروگ برای رفتن می شود.

مدتی بعد از این ، Eep درمی یابد که Dawn هرگز از داخل دیوار خارج نشده است. با ارتباط این موضوع با خلوتی که در غار خود روبرو بود ، داون داون را متقاعد کرد که از Chunky برای فرار از زمین استفاده کند و دیوار آنها را برای یک تیراندازی بپراند که با یک زنبور عسل سحر و تورم دست او پایان می یابد. هنگامی که ایپ او را به خانه بازگرداند ، گای ، پس از فهمیدن ، او را به خاطر بی احتیاطی خود غافل می کند و پایان می یابد که او بی احساس او را “یک دختر غار” صدا می کند. هنگام شام ، تنش بین والدین و همچنین گای و ایپ افزایش می یابد ، به ویژه هنگامی که تورم سحر آشکار می شود ، و در اوج معاملات گروگ معامله خود و فیل را به اوج می رساند. Croods که به اندازه کافی سیر می کند ، تصمیم می گیرد صبح را ترک کند ، اما گای تصمیم می گیرد بعد از اینکه او و Eep دچار مشکل شدند ، بماند. به زودی ، این سرزمین به دلیل خوردن یک دسته موز که Bettermans در اطراف سرزمین خود احتکار کرده اند ، توسط “Punch Monkeys” (به اندازه میمون اما با قدرت انسان مانند) مورد حمله قرار گرفت و Grug را از خوردن منع کرده است. فیل نشان می دهد که هر روز موزها را به میمون های پانچ می فرستد تا آنها Bettermans را تنها بگذارند و از آنجا که گروگ و اوگا آنها را خوردند ، میمونهای پانچ ناراحت شده و گروگ ، فیل و گای را ربودند و آنها را به سرزمین مادری خود بردند.

با بردن مردان ، Croods و Bettermans باقی مانده برای نجات مردان ترک می کنند ، اما سرانجام در یک جزیره پر از Wolf-Spiders ، گرگهایی با ویژگی های مروارید ، مارون می شوند. در طول مدت حضور در کنار هم ، هاوپ سرانجام ضربه محکم و ناگهانی می خورد و به Croods ضربه می زند و فرار می کند. با این حال ، هنگام برخورد با Wolf-Spiders ، او خطای راه خود را می آموزد و Croods را می پذیرد. هنگامی که آنها محل زندگی این مردان را می آموزند ، نام خود را “خواهران تندر” می گذارند ، زیرا گران در جوان تر از یک قبیله انحصاری زن بود. در خانه پانچ میمون ، گروگ ، گای و فیل خیلی زود متوجه شدند كه انحراف فیل از رودخانه برای آبیاری مزرعه خود ناآگاهانه از تأمین آب میمون های پانچ محروم شده و میمون های پانچ نه تنها برای خوردن ، بلکه برای تهیه آنها به موز احتیاج دارند. هیولای بزرگ و بزرگ به نام Spiny Mandrilla به امید دلجویی از آن. میمون های پانچ باعث می شوند که گروگ و فیل به سبک گلادیاتور مبارزه کنند تا ببینند چه کسی فدا خواهد شد و وقتی یکدیگر را فرسوده می کنند ، احساسات تلخ خود را با یکدیگر رد و بدل می کنند ، و باعث می شود گای از سخنان خود در هنگام سقوط خود و ایپ پشیمان شود.

به زودی ، میمون های پانچ هر سه مرد را به عنوان موز پوشانده تا قربانی Spiny Mandrilla غول پیکر شوند. گروگ و فیل به دلیل رفتار ناشایست خود و فشار آوردن به گای عذرخواهی می کنند ، اما درست زمانی که قصد خوردن آنها را دارند ، خواهران تندر برای نجات آنها حاضر می شوند. نبردی طولانی و خطرناک با گای و ایپ روی لوستر غول جمجمه به پایان می رسد و آنها آشتی می کنند و از آن برای شکست دادن Spiny Mandrilla با استفاده از آتش برای قطع طناب ها و ارسال جمجمه به ورطه زیر استفاده می کنند. ماندریلا خاردار از اعماق آن بالا رفته و “انگشت انگشت بادام زمینی” خود را که از آن به عنوان فالانژ مصنوعی استفاده می کند ، Eep را گرفته و آنرا بیرون می کشد ، تا حد زیادی سقوط می کند و اجازه می دهد تا خانواده ها فرار کنند. با پایان یافتن اختلافات ، Bettermans اجازه می دهد Croods در سرزمین خود به عنوان همسایه زندگی کنند ، با گای فهمید که Eep “فردا” او است و او و Eep به زودی به یکی از اتاق های خواب Bettermans با هم می روند که Grug آنها را تأیید می کند و Punch میمون ها همسایه همسایه بعدی آنها می شوند.

بیشتر کمتر