انیمیشن عملیات انتقام جویان محرمانه؛ بیوه سیاه و مجازاتگر

انیمیشن عملیات انتقام جویان محرمانه؛ بیوه سیاه و مجازاتگر
Avengers Confidential: Black widow punisher

تفاوت تروریست و مدافع مردم فقط عدالت است.

کارگردان: kenichi shimizu
نویسنده: Stan lee , Jack Kirby
تهیه کننده: megan tomas , Stan lee
سال تولید: 2014
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

مجازات فروشنده اسلحه در بازار سیاه ، قابیل که صاحب S.H.I.E.L.D. فن آوری. او قابیل را بیهوش می کند و او را به گروگان می گیرد ، ناخواسته در ماموریت مخفی مامور بلک ویدو برای کشف یک توطئه ترور بزرگتر تحت تحقیق توسط S.H.I.E.L.D دخالت می کند. [4] بیوه سیاه تلاش می کند تا تنبیه کننده را تحت سلطه خود درآورد و قابیل در حین مشاجره فرار می کند. S.H.I.E.L.D. مجازات را بازداشت کنید کارگردان نیک فیوری با از دست دادن تنها برتری خود ، در ازای مأموریت با Black Widow برای یافتن قابیل و متوقف کردن گروه تروریستی جهانی موسوم به LEVIATHAN ، که قصد دارند فناوری دزدیده شده را به بالاترین پیشنهاد پیشنهاد حراج دهند ، آزادی خود را به مجازات کننده ارائه می دهد. [1]

آنها قابیل را به پایگاه لویاتان در اسلوونی رهنمون می شوند و آزمایشگاهی را می یابند که پر از غلافهایی است که حاوی جاسوسی است که توسط جبار به سربازانی با قدرت فوق العاده تبدیل شده است. مجازات کننده قابیل را می گیرد اما او عملکرد خاصی را بر روی تلفن همراه خود فعال می کند که نور کور کور مستقیماً به صورت پانیشر می زند و باعث از دست دادن وقت او می شود. هنگامی که مجازات کننده به کار می آید ، قابیل فرار کرده است. بیوه سیاه از معشوق سابق و همکار سابق خود S.H.I.E.L.D عبور می کند. نماینده ، الیاس استار ، که گویا مرده بود اما در لویاتان کار می کرد. او خودش را به عنوان خالق سرم ابر سرباز فاش می کند و این کار را انجام داده است تا شایسته بودن با او شود ، امیدوار است که او به او بپیوندد. بیوه کاهش می یابد و آنها می جنگند در حالی که پانیشر مواد منفجره را در اطراف پایگاه منفجر می کند. مجازاتگر بیوه را استخراج کرده و الیاس ناپدید می شود. مجازاتگر تلفن همراه دزدیده شده قابیل را فاش می کند اما به دلیل رمزگذاری سنگین آن قادر به بازیابی اطلاعات نیستند. S.H.I.E.L.D. فوق العاده نبوغ آمادئوس گوشی را رمزگشایی می کند اما ندانسته عملکرد فلش را فعال می کند. هنگامی که آنها می آیند ، یک شمارش معکوس اضطراری نشان دهنده یک انفجار قریب الوقوع فعال شده است. Punisher ناگهان به بیوه حمله می کند و چندین S.H.I.E.L.D را می کشد. عوامل آمادئوس که قادر به جلوگیری از شمارش معکوس نیست ، تلفن همراه را سوزانده و آن را کاملاً نابود می کند و پانیشر از خلسه ای که تحت آن بود خارج می شود. ویدو در مورد فناوری شستشوی مغزی الیاس به فیوری می گوید ، مظنون است که این کار کنترل کننده مجازات است و از حبس وی حمایت می کند. Fury دانش قبلی مربوط به فناوری Leviathan را نشان می دهد که بر اساس گذشته S.H.I.E.L.D ساخته شده است. پروژه هایی در مورد کنترل ذهن که هرگز به طور کامل اجرا نشده بودند ، به ویدو اطلاع دادند که ماموریت ویژه او و پانیشر را به عهده داشتند زیرا S.H.I.E.L.D. در صورت چرخش یکی یا هر دو ، حوادث غیرمترقبه ای در کار بود. به دلیل ماهیت قدرتمند فناوری نمی توان همین خطر را با انتقام جویان داشت. فیوری همچنین می داند که الیاس اطلاعات طبقه بندی شده را از S.H.I.E.L.D دزدیده است. از جمله نمونه های خون انتقام جویان برای استفاده در پروژه او. او به بیوه دستور می دهد که ماموریت را به تنهایی به اتمام برساند.

عصبانیت از این واقعیت که فیوری هر دو آنها را فدا می کند ، بیوه سیاه از دستورات او سرپیچی می کند و پانیشر را با خود می برد. آنها به هنگ کنگ می روند تا با رن ، یک مسئول اطلاعاتی که با دنیای جنایتکار جنایتکار ارتباط دارد ، ملاقات کنند و او محل و زمان حراج را به آنها می دهد: همان شب در مادری پور. حراج آغاز می شود و الیاس از حضور بلک بیوه و Punisher در محوطه مطلع می شود. آنها بلافاصله توسط سربازان فوق العاده غرق می شوند. هالک و آمادئوس به مبارزه می پیوندند و الیاس فن آوری كنترل ذهن را فعال می كند اما پانیشر Black Widow را محافظت می كند و هالك توسط یك پوشش دستگاه نانو بر روی چشمان وی كه توسط آمادئوس ایجاد شده و سیگنال های پخش را مسدود می كند محافظت می شود. Punisher و Widow قبل از حمله توسط تعداد بیشتری از سربازان از آن استفاده می کنند. بیوه به دنبال الیاس می رود و آنها در یک راه باریک بالاتر از جایی که دسته سربازان جدید برای حراج نگهداری می شوند ، می جنگند. یک ضربه قدرتمند از طرف الیاس ، زن بیوه را از بالای نرده راه باریک می فرستد اما او موفق می شود که خودش را حفظ کند. الیاس که متوجه شد هنوز او را دوست دارد ، او را به سمت امن می کشاند و آنها بوسه می زنند. این زوج با هم متحد می شوند تا یک سوئیچ کشتن اضطراری را از Orion بدست آورند که الیاس به عنوان یک پیشگیری ایمنی در برابر سربازان فوق العاده ایجاد کرده است. Hawkeye ، Iron Man ، Thor ، War Machine و Captain Marvel می آیند و سالن حراج را زیر پا می گذارند. آنها به همراه پانیشر ، هالک و آمادئوس با نیروهای لویاتان می جنگند. Widow و Elihas با Orion که به آنها حمله می کند روبرو می شوند ، اما آنها قادر به کنترل سوئیچ و فعال کردن آن هستند و تمام سربازان فعال زیستی را از کار می اندازند. مجازاتگر الیاس را پیدا کرده و برای شلیک به او حرکت می کند و حواس وی را که هنوز با Orion می جنگد ، منحرف می کند. Orion یک انفجار مهلک به سمت او شلیک می کند اما الیاس از راه می پرد و در عوض ضربه می خورد. Punisher اوریون را می کشد و الیاس در آغوش Widow می میرد.

پس از آن ، فیوری به بیوه سیاه دستور داد پانیشر را که به جرم کشتن اوریون به حبس ابد محکوم می شود ، دستگیر کند و اطمینان حاصل کند که این بار در قفل محصور مانده است. در عوض ، پس از رفتن فیوری ، مجازات کننده را آزاد می کند و می گوید: “این به این دلیل است که شما کارها را به روش خود انجام می دهید و من هم به روش خود …” بعداً در میامی ، پانیشر قابیل را ردیابی می کند و او را می کشد.

بیشتر کمتر