انیمیشن صخره مرجانی 2

انیمیشن صخره مرجانی 2
the Reef 2: High Tide

با مدیریت صحیح و تلاش و همکاری می‌توان بر دشمنان پیروز شد.

کارگردان: Taedong Park , Mark A.Z. Dippé
نویسنده: Chris Denk , Johnny Hartmann
تهیه کننده: Daniel Chuba , Youngki Lee , Ash Shah , Mark A.Z. Dippé
سال تولید: 2012
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

Troy فاش شده است که هنوز زنده است و توسط انسانها اسیر می شود ، در قفس حبس شده و گهگاه واکسن های دردناکی از آنها می گیرد. با این حال ، با کمک یک کوسه کوتوله همکار ، بنام رونی ، موفق به فرار می شود و تصمیم می گیرد از پی انتقام بگیرد.

در صخره ، پی پدر است و از زندگی در صخره بدون کوسه لذت می برد. اما تروی و گروه گون هایش به دیواره صخره می رسند و ماهی ها را تهدید می کنند که ظرف چهار روز آب به اندازه کافی بالا می رود تا کوسه ها از دیواره صخره شنا کنند. نریسا به پی می گوید که باید اما سعی می کند ماهی های دیگر را برای شکست دادن تروی این بار آموزش دهد. در همین حال ، تروی رونی را تهدید می کند که با خرابکاری در آموزش پی ، دستورات او را دنبال می کند و در عوض به او می گوید ، او رونی را رها خواهد کرد. رونی خود را با یک تکه جلبک دریایی به صورت کلاه گیس و پروتزهای مصنوعی روی دندان مبدل می کند. رونی که شاهد تمرینات فاجعه بار پی است ، ایده ای پیدا می کند. او اعلام کرد که ماهی “ولخرجی زیر آب” قرار می دهد و می گوید هر ماهی مهارت خاصی دارد و با این کار انسان ها را جذب می کند تا از آنها در برابر کوسه ها محافظت کند. همه به جز پی با طرح رونی روشن می شوند. وقتی پی در این مورد با نریسا روبرو می شود ، نریسا پیشنهاد می کند که رونی شاید “چیزی را ارائه می دهد که دوست ندارید خود را ثابت کنید.” پی اظهار تلافی کرد که سعی کرد آنها را آموزش دهد که نریسا پاسخ می دهد: “من به شما پیشنهاد کردم به آنها بیاموزید که بهترین باشند – نه اینکه شما باشید.” سپس وی تصویری از اژدهای دریایی افسانه ای را به Pi نشان می دهد که کسانی که آن را کنترل می کنند باید شایستگی فرماندهی آن را داشته باشند. وقتی پی از او می پرسد که آیا تا به حال سعی کرده است اژدهای دریایی را احضار کند ، نریسا “بارها پاسخ می دهد”.

پی ایده ای برای ایجاد یک تله کوسه برای منجنیق کشیدن تروی از دریا پیدا می کند و به این دو نفر دستور می دهد تا وسایل مورد نیاز خود را به او بدهند. هنگامی که پی و پسرش جونیور دام را برپا کردند ، پی به بارت و ادی دستور می دهد تا از غارها محافظت کنند. با این حال ، رونی دام پی را می شنود و تروی به او دستور می دهد تا آن را نابود کند. بنابراین رونی ماهی ریف را فریب می دهد که برای استعدادیابی خود به یک گیره احتیاج دارد و ماهی ریف به زودی ناگهان به سمت غار مسابقه می رود و دام کوسه را نابود می کند. بارت و ادی فاجعه را به پی گزارش می دهند. وقتی پی با خشم با رونی روبرو می شود ، کوردلیا از او دفاع می کند و می گوید که رونی به آنها همانطور که هستند اعتقاد دارد و پی نه. پی با ناراحتی می رود.

روز بعد ، تروی و همسایگانش در کمین Pi قرار گرفتند و کوسه شیطانی ماهی را تهدید می کند که او فردا صخره را از بین می برد و “شرم آور است که شما آن را از دست خواهید داد”. تروی دندان های خود را خسته می کند ، اما نریسا از پشت تروی می رسد و با استفاده از طوفان شن باعث می شود پی به معنای واقعی کلمه از کوسه ها ناپدید شود. تروی ، ناامید و ناامید ، دستور می دهد که افرادش بیرون بروند.

بعداً ، تروی به رونی دستور داد تا هنگام غروب آفتاب ، کوردلیا را به خارج از صخره بیاورد. وقتی رونی موفق می شود ، تروی لباس مبدل رونی را در معرض دید کوردلیا قرار می دهد ، وحشت او را بسیار تهدید می کند. اما رونی ، که عاشق صخره و ساکنان شده است ، سعی می کند خودش را توضیح دهد ، اما تروی کوردلیا را می رباید. تروی تصمیم گرفت که رونی از عمر مفیدش گذشته است ، تصمیم می گیرد او را رها کند.

پی با شنیدن صدایی در غرق کشتی نریسا از درد دروغ می گوید. آنها بارت و ادی را می بینند که رونی را هنگامی که در معرض کوسه قرار گرفته اسیر کرده و او را به پی می رسانند. اما رونی با پشیمانی به پی می گوید تروی او را مجبور می کند و او به پی کمک می کند تا کوردلیا را از تروی برگرداند. پی ، نریسا ، بارت و ادی تصمیم می گیرند که یک کوسه کوتوله پشیمان کننده یک فرصت دیگر به دست آورند. در حالی که پی کوردلیا را آزاد می کند ، رونی مسیر کوسه مرغ ها را مسدود می کند و به آنها می گوید در برابر تروی بایستند. متأسفانه ، تروی از خیانت رونی بسیار شنیده و خشمگین شده بود ، تروی کوسه کوتوله کوچک را در یک لقمه لرزاند.

در همین حال ، در حالی که ماهی های دیگر سعی می کنند خود را برای جنگ کوسه آماده کنند ، نریسا برای احضار اژدهای دریا وارد یک آتشفشان مرموز می شود و هنگام احضار اژدهای مرموز ، قدرت های مرموزی در اطراف لاک پشت جریان دارد.

تروی و کوسه هایش به صخره حمله می کنند ، زیرا بسیاری از ماهی ها از آنها بزرگتر هستند. تروی پی را گاز می گیرد و او را مقهور خود می کند اما قبل از اینکه بتواند او را بکشد ، نریسا با اژدهای دریایی قدرتمند خود ظاهر می شود و کوسه های دیگر را منفجر می کند. اما تروی از پشت لاک پشت دزدکی حرکت می کند و او را از اژدها بیرون می کشد و باعث حل شدن آن می شود. تروی سپس برای کشتن نریسا آماده می شود اما پی یک توپ آب به سمت او پرتاب می کند ، و تروی توجه خود را به تنها کینه اش برمی گرداند و او را تعقیب می کند. سرانجام پی ، کوردلیا و جونیور با استفاده از تله کوسه تروی را کتک می زنند و او را به بیرون از دریا و بازگشت به کشتی می فرستند. با نزدیک شدن انسان به کوسه مغلوب ، رونی از دهان تروی پرواز می کند و دوباره به دریا می رود. سپس انسان از واکسن دیگری روی Troy استفاده می کند و او از درد فریاد می کشد (که ماهی در زیر آب نمی شنود)

همانطور که همه ماهی ها جشن می گیرند ، نریسا پی را به خاطر یک رهبر واقعی تبریک می گوید. پی و این باند از نریسا تشکر می کنند که جان خود را برای همه آنها به خطر انداخته و لاک پشت به آنها پاسخ می دهد: “بازی در این قسمت بود.” نریسا سپس با ماهی های دیگر می رقصد ، درست همانطور که یک رونی که کاملاً خریداری شده به حزب می پیوندد.

بیشتر کمتر