انیمیشن شگفت انگیزان 2

انیمیشن شگفت انگیزان 2
Incredibles 2

شگفت انگیزان برای نجات جهان بار دیگر به سطح شهر می‌آیند و توسط یک شرکت دعوت به همکاری میشوند ولی ...

کارگردان: Brad Bird
نویسنده: Brad Bird
تهیه کننده: John Lasseter
سال تولید: 2018
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

فیلم مستقیماً بعد از اتفاقات فیلم قبلی انتخاب می شود. Incredibles و Frozone با Underminer می جنگند و مانع از تخریب تالار شهر می شوند اما قادر به جلوگیری از سرقت بانک و فرار نیستند. خسارت وثیقه دولت را خشمگین می کند و باعث توقف برنامه جابجایی ابرقهرمانان می شود و کمک های مالی پارس ها و سایر ابرقهرمانان را رد می کند. علاقه عشق ویولت به تونی ریدینگر هویت ابرقهرمانی او را کشف می کند و باعث می شود عامل ریک دیکر خاطره او را پاک کند.

تاجر ثروتمند وینستون دیور و خواهرش ایولین ، که غول رسانه و ارتباطات از راه دور DevTech را اداره می کنند ، مأموریت های سری برای ابرقهرمانان را پیشنهاد می کنند که برای جلب مجدد اعتماد عمومی ضبط و تبلیغ می شود. وینستون برای ماموریت های اولیه Elastigirl کمتر مستعد تصادف را نسبت به Mr. Incredible انتخاب می کند. باب در نقش جدید خود به عنوان یک پدر و مادر در خانه تلاش می کند: تلاش برای کمک به داش در انجام تکالیف ریاضی ، درد دل ویولت نسبت به تونی که او را برای اولین قرار ملاقات بلند کرد (به دلیل پاک کردن حافظه اش) و جک جک با او ویران شد. ابرقدرتهای در حال رشد. Edna Mode برای کمک به کنترل توانایی های جک-جک کت و شلواری را ایجاد می کند. در همین حال ، الاستیگیرل با ابرشرق “Screenslaver” روبرو می شود ، که تصاویر خواب آور را از طریق صفحه های تلویزیون ارائه می دهد. وی پس از جلوگیری از تخریب یک قطار مسافربری شلوغ ، و خنثی کردن تلاش وی برای سو an قصد به سفیری ، وی را به یک ساختمان آپارتمانی ردیابی می کند و از او به عنوان یک تحویل دهنده پیتزا که ادعا می کند هیچ خاطره ای از اقدامات او ندارد ، چهره خود را برمی دارد.

در مهمانی جشن دستگیری اسکرین اسلاور ، وینستون اجلاس سران جهان را برای قانونی کردن ابرقهرمانان ، میزبان در قایق تفریحی لوکس خود ، Everjust ، اعلام کرد. الاستیگیرل در می یابد که تحویل دهنده پیتزا دستگیر شده اسکرین اسلاور نیست بلکه توسط عینک خواب آور کنترل می شود. Evelyn عینک را به Elastigirl مجبور می کند و خود را به عنوان Screenslaver معرفی می کند. ایولین کینه خود را از ابرقهرمانان از زمانی که پدرش توسط سارقین کشته شد در حالی که به جای مخفی شدن ابرقهرمانان را برای کمک فراخوانی می کرد (برخلاف وینستون که دلیل آن را کمبود ابرقهرمان ها می دانست) و مرگ بعدی مادرش به دلیل دل درد توضیح داد. وی قصد دارد با ایجاد یک فاجعه در خلل جبران ناپذیر شهرت همه ابرقهرمانان ، در اجلاس برادرش خرابکاری کند ، اطمینان حاصل کند که آنها برای همیشه غیرقانونی خواهند بود و مردم برای مدیریت بحران ها به اعتماد به ابرقهرمانان باز نخواهند گشت. او باب را به دام می اندازد و گروهی از ابرقهرمانان هیپنوتیزم شده را می فرستد تا کودکان پار را تحت سلطه خود درآورد. Frozone سعی می کند از آنها محافظت کند اما غرق شده است.

ویولت ، داش و جک-جک در یک Incredimobile بازسازی شده ، ابرخودرویی که زمانی متعلق به پدرشان بود فرار می کنند و به قایق تفریحی وینستون می رسند. در کشتی ، آقایان Incredible ، Elastigirl و Frozone هیپنوتیزم شده یک مانیفست انتقام جویانه را روی هوا تلاوت می کنند که برای رنگ آمیزی ابرقهرمانان به عنوان یک تهدید طراحی شده است و سپس خدمه کشتی را مقهور می کند ، قایق بادبانی را به سمت شهر هدف می گیرد و کنترل ها را از بین می برد. جک جک عینک الاستیگیرل را برمی دارد. او به نوبه خود آقای Incredible و Frozone را آزاد می کند. Incredibles و Frozone دیگر ابرقهرمانان کنترل شده ذهن را آزاد می کنند و همه با هم همکاری می کنند تا قایق بادبانی را از سقوط به شهر تبدیل کنند. الاستیگیرل ، اِولین را که قصد داشت با جت فرار کند ، دستگیر می کند. ابرقهرمانان وضعیت حقوقی خود را در سراسر جهان بازیابی می کنند.

تونی ویولت را به همراه خانواده در یک فیلم همراهی می کند. هنگامی که پارس ها محموله ای از سارقین بانک را مشاهده می کنند ، ویولت تونی را در سالن تئاتر ترک می کند و قول می دهد که به زمان خود برگردد و باورنکردنی ها در Incredimobile خود تعقیب می کنند.

بیشتر کمتر