انیمیشن شهر پرندگان

انیمیشن شهر پرندگان
Zambezia

شاهینی جوان در جستجوی حقیقت گذشته اش و به دنبال پیشرفت، آیا موفق خواهد شد؟

کارگردان: WaYne Thornley
نویسنده: Andrew Cook , Raffaella Delle Donne , Anthony Silverston , WaYne Thornley
تهیه کننده: Mike Buckland , Stuart Forrest , James Middleton , Anthony Silverston
سال تولید: 2012
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

كای (جرمی سوارز) ، شاهینی با روحیه بالا در آستانه بزرگسالی حوصله اش سر رفته و تنها در یك پاسگاه از راه دور زندگی می كند و فقط پدر سختگیرش ، تندای (ساموئل ال جكسون) ، برای شركت است. ممانعت از فعالیت در آن سوی مرز کاتونگو ، سوic ظن او در مورد وجود زندگی بیشتر تأیید می شود وقتی گوگو ، لک لک شوخی (جنیفر لوئیس) و کمک خلبانش ، بافنده ناز به نام تینی ، (تانیا گونادی) به دنیای او سقوط می کنند. از طریق آنها ، كای می آموزد كه داونیرور شهری پرندگان شلوغ است و دارای فرصت های مهیج برای یك هواپیمای با استعداد مانند خودش است. کای در معامله ای عصبانی با پدرش ، متوجه می شود که Tendai در مورد زامبزیا همه چیز را می دانسته و خودش آنجا بوده است! کای که از خیانت پدرش آسیب دیده و عصبانی است ، کاتونگو را ترک می کند و به سمت پایین حرکت می کند.

کای با رسیدن به شهر پرندگان مشهور – یک بائوباب با شکوه که در حاشیه آبشارهای ویکتوریا قرار گرفته است – از انبوه پرندگان از سراسر آفریقا که مشغول آماده سازی برای جشن های بهار هستند ، شگفت زده می شود. او به زودی با یک شب نشین سریع به نام Ezee (جمال میکسون) دوست می شود که می داند چگونه از مزایای زندگی جامعه لذت ببرد و او را در شهر راهنمایی می کند. کای وقتی ملاقات با زوئی (ابیگیل برسلین) ، بادبادکی شانه سیاه و زیبا که دخترخوانده سخورو (لئونارد نیموی) ، بنیانگذار زامبزیا و عقاب پیر فرزانه است ، متلاشی می شود.

متأسفانه برای او ، وقتی او به طور تصادفی تزئینات جشن بهار او را خراب کرد ، اولین احساس خوبی ایجاد نمی کند. اما وقتی پرواز ماهرانه او جایگاهی را در Hurricanes ، گشت دفاع نخبگان متشکل از بهترین پروازهای Zambezia ، برای او ایجاد می کند ، هیجان زده می شود.

در همین حال ، بدون اطلاع وی و بقیه زامبیزی ها ، مارابو لک لک ها ، (ریچارد ای. گرانت و دیوید شاوگیزی) که از دفع زباله های زامبزیا خسته شده اند ، با بودزو ، یک لگوئان تخم مرغ خوار بدجنس (جیم کامینگ) و طرحی را برای کنترل شهر جزیره طراحی کرد. برای بدتر کردن اوضاع ، بودزو پدر کای و همه بافندگان ، از جمله تینی را اسیر می کند. به منظور نجات زامبزیا و تندای. کای و پدرش ، گوگو ، تینی و بقیه بافندگان پس از بافتن پل توسط بافندگان ، هنگامی که مارابوس و بودزو برای خوردن تخم مرغ به موقع وارد شدند ، از دام خارج شدند. سسیل رهبر مارابوس از زمان برادر محبوبش سیریل (او پس از حمله تندای به گوگو و گوش پاک کن تینی درگذشت) و پسر عموی چهارم او هنگامی که مورتون را برکنار کرد ، متوجه نشد بودو گروه خود از لگویی است که به آنها خیانت کرده و آنها را عبور داده است. کای و تندای برای کمک آمدند اما کای متوجه شد که مارابوس پرندگان هستند قبل از اینکه بودزو به لانه های لانه برای خوردن تخم مرغ خود برسد. نجات زوئی Ajax (جف گلدبلوم) ، یک کرکس چاق ریش دار و بقیه توفان ها پس از تعقیب Marabous از دام خارج شدند. بنابراین کای ، زوئی ، تندای ، مارابوس و بقیه پرندگان به نبرد می پیوندند. توفانها سنگها را به پایین می اندازند و ارتش بودو را شکست می دهند ، آنها بودو را یک بار شکست می دهند و برای همیشه زویی تور را گرفت و کای برای نجات آمد. بودزو تا دم مرگ به آبشارها می افتد. بعد از رفتن بودزو ، کای و زوئی از آبشارها پرواز کردند و مارابوس مجاز است در شهر استقبال کند. کای باید با گذشته خود روبرو شود و یاد بگیرد که هر چقدر هم یک پرواز سریع و با استعداد باشد ، هیچ پرنده ای جزیره نیست.

بیشتر کمتر