انیمیشن خیلی فریب‌خورده! هود علیه شیطان ( شنل قرمزی ۲ )

انیمیشن خیلی فریب‌خورده! هود علیه شیطان ( شنل قرمزی ۲ )
Hoodwinked Too! Hood vs. Evil

دستورات شیرینی‌پزی، دزدیده شده... کار چه کسی می‌تواند باشد؟؟؟؟؟!!!!!

کارگردان: Mike Disa
نویسنده: Cory Edwards , Todd Edwards , Tony Leech
تهیه کننده: Maurice Kanbar , David K. Lovegren , Joan Collins Carey
سال تولید: 2011
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

گرگ ، مادربزرگ و توئیچی برای نجات هانسل و گرتل از دست یک جادوگر شرور به نام وروشکا در یک مأموریت نجات هستند. با این وجود این طرح اشتباه پیش می رود و مادربزرگ نیز ربوده می شود. در همین حال ، رد در حال آموزش با یک گروه مرموز به نام Sisters of the Hood است که در آنجا می فهمد که یک دستور مخفی تمام مواد مخدر سرقت شده است. او توسط کارآگاه نیکی فلیپرز به همراه ولف و توئیچی مامور می شود تا دستور العمل ها را پیدا کند و مادربزرگش را نجات دهد.

در حالی که اطلاعات در کلوپ شبانه Giant دریافت می کرد و از چنگ او بازجویی می کرد ، Red و شرکت مطلع شدند که یک Boingo the Bunny زندانی دارای مواد خاصی برای Verushka (که او نیز در زندان بود و به سختی از تیم فرار می کند) بوده است. ) سرخ و گرگ بر سر اینکه چه کسی به او اجازه داده است دور شود و تیم از هم جدا شود با هم بحث می کنند. در همین حال ، وروشکا ، که دستور ترافل را دزدیده است ، سعی می کند مادربزرگ را مجبور کند تا برای او درست کند. مادربزرگ فرار می کند و هانسل و گرتل را پیدا می کند ، اما می فهمد که آنها در واقع مغز متفکر این طرح هستند. مادربزرگ دوباره دستگیر می شود و می فهمد که وروشکا یک همکلاسی قدیمی او بود وقتی که هر دو در آموزش با خواهران هود بودند. وروشکا همیشه در پشت دستاوردهای مادربزرگ بهترین نفر دوم بود و نسبت به او حسادت می کرد و برای انتقام گرفتن با هانسل و گرتل همکاری کرد.

پس از چند متقاعد کردن توسط Twitchy ، گرگ تصمیم می گیرد که از Red عذرخواهی کند ، اما سه خوک با او روبرو می شوند ، که اکنون بخشی از یک گروه مزدور خوک هستند که توسط هانسل و گرتل استخدام شده اند و به سختی مدیریت می کنند برای فرار. آنها آن را به مقر اصلی برگردانند تا آن را رها کرده و توسط دژخیمان خوک هانسل و گرتل آسیب ببینند. در راه رسیدن به لانه جادوگر ، ولف و توئیچی رد را نجات دادند ، که پس از تلاش برای مخفی کردن در ابتدا گرفتار شد. این دو با کمک کرک وودزمن و گروه یودلینگ وی پایگاه هانسل و گرتل را تشکیل داده و به آن نفوذ می کنند. قرمز به طور تصادفی ماده نهایی دستور تهیه ترافل ، آجیل ماکادمیا و ترافل ها را نشان می دهد.

هانسل و گرتل ترافل ها را می خورند ، تبدیل به غول می شوند و در شهر جنجال می کنند. آنها به وروشکا خیانت می کنند و او را ترک می کنند تا یک عنکبوت غول پیکر با بقیه او را بخورد و مادربزرگ او را ترغیب می کند که با او ، رد ، گرگ و توئیچی متحد شود. آنها هانسل و گرتل را فریب می دهند تا مقدار بیشتری ترافل بخورند که باعث چاقی آنها می شود تا جایی که دیگر نمی توانند دست و پاهای خود را حرکت دهند ، قبل از اینکه این دو دستگیر شوند. نیکی تیم را برای یک ماموریت دیگر جذب می کند.

بیشتر کمتر