انیمیشن شعبده‌باز

انیمیشن شعبده‌باز
The Illusionist

در سال 1959 پاریس، یک شعبده باز خارج از کار وسایل خود را از جمله یک خرگوش بدخلق بسته بندی می‌کند و به لندن نقل مکان می‌کند. او که نمی‌توانست با سرگرمی های مدرن مانند راک اند رول رقابت کند، تجارت خود را در اجتماعات کوچکتر در بارها، کافه‌ها و مهمانی‌ها انجام می‌دهد....

کارگردان: Sylvain Chomet
نویسنده: Henri Marquet , Sylvain Chomet
تهیه کننده: Sally Chomet , Bob Last
سال تولید: 2011
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

در سال 1959 پاریس ، یک شعبده باز خارج از کار وسایل خود را از جمله یک خرگوش بدخلق بسته بندی می کند و به لندن نقل مکان می کند. او که نمی توانست با سرگرمی های مدرن مانند راک اند رول رقابت کند ، تجارت خود را در اجتماعات کوچکتر در بارها ، کافه ها و مهمانی ها انجام می دهد. او دعوت یک حامی مهمانی مست را برای بازدید از یک جزیره دور افتاده اسکاتلند ، جایی که مردم محلی را سرگرم می کند ، می پذیرد. او که در اتاقی در بالای میخانه اقامت دارد ، با دختری به نام آلیس آشنا می شود که مجذوب توهمات و مهربانی او ، از جمله هدیه کفش قرمز است.

آلیس معتقد است که مجری مستضعف قدرت جادویی واقعی دارد و او را به ادینبورگ می رساند ، جایی که در یک تئاتر متوسط ​​اجرا می کند. آنها در یک مهمانسرای فرسوده دارای اتاق مشترکی هستند که مورد علاقه سایر مجریان محو است. خیال پرداز روی کاناپه می خوابد و دختر با تمیز کردن و پختن غذایی که با همسایگانش شریک می شود ، مشغول کار خود می شود. محبت های دختر حتی خرگوش را اهلی می کند ، اما دستمزدهای ناچیز فریبنده این توهم ، که صرف هدیه دادن به آلیس می شود ، او را به پیاده روی جادوی جادوی خود سوق می دهد و مخفیانه کارهای تحقیرآمیز را بر عهده می گیرد.

آلیس عشق یک جوان خوش تیپ را به خود جلب می کند. بعد از اینکه توهمی گر آنها را در حال راه رفتن دید ، او را با پول و یادداشتی با عنوان “شعبده بازها واقعی نیستند” ترک می کند. او همچنین خرگوش را بر روی صندلی آرتور آزاد می کند که به زودی خرگوش های دیگر را ملاقات می کند. وقتی آلیس با دوست پسر خود زندگی می کند ، اوهام با یک قطار عزیمت می کند ، جایی که او فرصتی را برای انجام یک ترفند جادویی برای کودک رد می کند.

بیشتر کمتر