انیمیشن شرک ۳

انیمیشن شرک ۳
Shrek the Third

وقتی پدر فیونا در حال مرگ است از شرک درخواست می‌کند تا پادشاه شود اما شرک نمی‌خواهد که چنین مسئولیتی را قبول کند؛ و دوست دارد که آزاد باشد و آزاد زندگی کند. برای همین شرک به همراه فیونا، دانکی (الاغ) و پوس (گربه) به دنبال یک پادشاه مناسب می‌گردند و شاه آرتور بهترین کسی است که می‌تواند این مسئولیت را قبول کند. والبته آرتور را بادردسرهای عظیم به شهر خیلی خیلی دور می آورند و در آنجا پرنس چارمینگ در نبود شرک سلطنت را در دست گرفته بود و پرنسس فیونا و راپونزل و ملکه و سفید برفی وزیبای خفته و سیندرلا در چاهی به دنبال راه فرار می‌گردند بدون اینکه بدانند راپونزل جاسوس چارمینگ است وشرک بالاخره به قلعه نفوذ می‌کند و…

کارگردان: Chris Miller
نویسنده: Jeffrey Price , Peter S. Seaman , Chris Miller , Aron Warner
تهیه کننده: Aron Warner
سال تولید: 2007
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

شرک و پرنسس فیونا قرار است جانشین پادشاه در حال مرگ هارولد شوند ، اما تلاش های شرک برای خدمت به عنوان پادشاه در طول مرخصی پزشکی پادشاه ، فاجعه ختم می شود. او اصرار دارد که یک غول به عنوان پادشاه ایده آل نیست و باید شخص دیگری باشد. قبل از مرگ ، هارولد برای شرك از وراث دیگری می گوید: برادرزاده اش ، آرتور “آرتی” پندراگون. در همین حین ، شاهزاده جذاب نذر می کند که پادشاه Far Far Away شود و انتقام مرگ مادرش ، Fairy Godmother را بگیرد. جذاب به میخانه Thison Apple می رود و شرورهای افسانه ای را ترغیب می کند تا برای “همیشه خوشبخت” خود بجنگند.

شرک ، الاغ و گربه در چکمه برای بازیابی Artie در حرکت بودند. همانطور که آنها دور می شوند ، فیونا برای شرک فاش می کند که او باردار است ، وحشت شرک را باور نمی کند که باور نمی کند توانایی تربیت فرزندان را دارد. سفر سه گانه به آکادمی Worcestershire ، یک مدرسه شبانه روزی جادویی نخبه ، که در آن آنها Artie را به عنوان یک کم سن و سال 16 ساله و کم سن و سال کشف می کنند. در تظاهرات مردم در مدرسه ، شرک به آرتی می گوید که او به عنوان پادشاه Far Far Away انتخاب شده است. آرتی هیجان زده است تا اینکه خر و پوس ناخواسته با بحث در مورد مسئولیت های پادشاه او را ترساندند. بلافاصله اعتماد به نفس خود را از دست داد ، آرتی سعی می کند کنترل کشتی را بدست بگیرد و آن را به سمت وسترشایر سوق دهد. به دنبال یک درگیری با شرک ، کشتی در یک جزیره دور افتاده سقوط می کند جایی که آنها با مربی جادوگر بازنشسته آرتی مواجه می شوند.

افراد شرور جذاب و شریر به قلعه حمله می کنند ، اما ولفی ، پینوکیو ، جینگی و دیگران آنها را به اندازه کافی دزدیدند تا سرنشینان قلعه از جمله فیونا و مادرش ملکه لیلیان فرار کنند. یکی از خوک ها به طور تصادفی فاش می کند که شرک برای بازیابی آرتور رفته است و پرنس جذاب باعث واکنش او می شود و كاپیتان هوك و دزدان دریایی اش را برای ردیابی آنها می فرستد. خانمها پس از اینکه راپونزل به آنها خیانت کرد ، در یک برج قفل شده اند ، زیرا عاشق جذابیت شده اند.

کاپیتان هوک و دزدان دریایی اش به شرک در جزیره مرلین می رسند. شرک از دستگیری جلوگیری می کند و هوک تصاحب جذابیت Far Far Away را نشان می دهد. شرک آرتی را ترغیب می کند که به وسترشایر بازگردد. در عوض ، آرتی با استفاده از جادوی خود مرلین را برای فرستادن آنها به Far Far away منفی می کند. طلسم باعث می شود که گربه و الاغ به طور تصادفی بدن عوض شوند. آنها پینوکیو را پیدا می کنند و می فهمند که جذاب قصد دارد شرک را به عنوان بخشی از یک نمایشنامه بکشد. مردان جذاب می آیند ، اما آرتای شوالیه ها را فریب می دهد ، و آنها از دستگیری اجتناب می کنند. بعداً ، آنها هنگام تمرین برای نمایش به قلعه می شکنند. چهار نفر در رختکن جذاب دستگیر شدند ، به اسارت گرفته می شوند.

جذاب آماده می شود تا Artie را برای حفظ تاج نگه دارد. برای نجات جان آرتی ، شرک به جذاب می گوید که آرتی پیاده ای بود که جای او را گرفت. جذاب شرک را باور می کند و به آرتی اجازه می دهد تا آنجا را ترک کند. الاغ و گربه با فیونا و خانمها زندانی می شوند ، جایی که فیونا از عدم ابتکار عمل ناامید می شود. ملکه لیلیان دهانه ای از دیوار سنگی زندان را با ضربه سر شکسته است. در حالی که شاهزاده خانم ها به همراه فرزندان اژدها و الاغ ، یک مأموریت نجات برای شرک ، دانکی و گربه آزاد ، جینگی ، پینوکیو و دیگران را شروع می کنند. گربه و الاغ با توضیح اینکه شرک برای نجات جان آرتی دروغ گفته است ، آرتی را بزرگ می کند.

صحنه های جذاب یک نمایش موزیکال در مقابل پادشاهی است. درست همانطور که جذاب در شرف کشتن شرک ، فیونا ، گربه و الاغ است ، شاهزاده خانم ها و دیگر شخصیت های افسانه ای با شرور مقابله می کنند ، اما به سرعت در یک مسابقه شکست می خورند. آریتی حاضر می شود و برای افراد شرور سخنرانی می کند و آنها را متقاعد می کند که می توانند به جای طرد شدن در جامعه پذیرفته شوند. شرور موافقت می کنند که از راه های شرورانه خود دست بکشند ، در حالی که جذاب از گوش دادن امتناع می ورزد و با شمشیر خود را به آرتی می رساند. شرک جلوی ضربه را می گیرد و در ابتدا به نظر می رسد که او چاقو خورده است. جذاب خود را به عنوان پادشاه جدید فرمان می دهد ، اما شرک نشان می دهد که شمشیر در واقع بین بازو و تنه او قرار گرفته و جذاب را به کنار می زند ، در حالی که اژدها جذاب را از برج به پایین پرتاپ می کند.

آرتی پادشاه می شود. در حالی که پادشاهی جشن می گیرد ، مرلین بدن گربه و الاغ را برمی گرداند. شرک و فیونا به باتلاق خود بازمی گردند و در آنجا پدر و مادر سه قلو می شوند و با کمک پدر ، لیلیان ، الاغ و اژدها با والدین کنار می آیند.

بیشتر کمتر