انیمیشن سه قلوهای بلویل

انیمیشن سه قلوهای بلویل
The Triplets of Belleville

پسر بچه‌ای در یکی از مناطق روستایی فرانسه با مادر بزرگش، «مادام سوزا» زندگی می‌کند. «مادام سوزا» برای او دوچرخه‌ای می‌خرد و تشویقش می‌کند در مسابقات دوچرخه سواری دور فرانسه شرکت کند و برنده شود. اما گروهی گنگستر مافیایی پسر جوان را می‌ربایند و به شهر بزرگ بل ویل می‌برند تا از او به خاطر مهارت‌هایش در دوچرخه سواری، در یک قماربازی پیچیده استفاده شود.

کارگردان: Sylvain Chomet
نویسنده: Sylvain Chomet
تهیه کننده: Didier Brunner , Paul Cadieux , Regis Ghezelbash , Viviane Vanfleteren , Colin Rose
سال تولید: 2004
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

در فرانسه ، مادام سوزا نوه خود را قهرمان ، یتیمی سوداوی بزرگ می کند. هر دو یک نمایش متنوع قدیمی را در تلویزیون با حضور یک سه خواننده ، Triplets of Belleville (رز ، ویولت و بلانچ) تماشا می کنند. وقتی برنامه قطع می شود ، سوزا از قهرمان می پرسد که آیا “فیلم” تمام شده است؟ قهرمان بی حال پاسخ نمی دهد و در عوض کانال را به کنسرت پیانو تغییر می دهد. سوزا ، با مشاهده علاقه قهرمان به موسیقی ، پیانوی قدیمی را بیرون می کشد و سعی می کند با نواختن ترازو توجه قهرمان را به خود جلب کند ، اما قهرمان بی تفاوت باقی می ماند. سوزا استنباط می کند که قهرمان تنهاست و به او یک سگ ، برونو می خرد. نه برونو و نه مجموعه قطار برقی در بالا بردن روحیه قهرمان موفق نیستند.

سوزا هنگام مرتب کردن اتاق قهرمان ، کتابی را کشف می کند که پر از عکس دوچرخه سواران است. او تصمیم می گیرد سه چرخه ای برای قهرمان خریداری کند ، که در نهایت به قهرمان اجازه می دهد تا علاقه و علاقه خود را تجربه کند. بعد از چند سال آموزش ، قهرمان در تور دوفرانس شرکت می کند ، اما خود را در خستگی رها می کند و توسط یک جفت اوباش ربوده می شود ، که او و دو شرکت کننده دیگر را از آن طرف اقیانوس اطلس می برند. سوزا قهرمان را با پدالو به بلویل تعقیب می کند.

سوزا که وارد ایالات متحده می شود ، خود را بی پول می بیند ، اما با پیرمردهای سه گانه بلویل ملاقات می کند. Triplets سوزا را به آپارتمان خود می برند و پس از صرف یک شام عجیب ، به او اجازه می دهند تا به عنوان نوازنده در یکی از نمایش های خود شرکت کند. در طول نمایش ، سوزا به اوباشی که قهرمان را ربوده اند ، توجه می کند. سوزا با کمک Triplets مردان را تعقیب می کند و نوه خود را پس از تعقیب و گریز هومری نجات می دهد. در یک اقدام سریع ، یک قهرمان مسن دیگر تلویزیون را تماشا می کند که هنگام خروج از شهر ماجراجویی خود را نشان می دهد و تصور می کند که سوزا یک بار دیگر از او می پرسد که آیا فیلم تمام شده است. قهرمان به سمت صندلی خالی کاناپه کنار او برمی گردد و می گوید: “مادربزرگ تمام شد”.

بیشتر کمتر