انیمیشن سه راهزن

انیمیشن سه راهزن
Trick or Treaters; the three robbers

دختر بچه ای به نام تیفانی که پدرو مادر خود را ازدست داده است در راه برده شدن به یتیم خانه با سه راهزن روبه رومیشود و برای این که به یتیم خانه نرود بانقشه ای سه راهزن را گول می زند تا آنها برای دریافت طلا، تیفانی را با خود همراه کنند و..

کارگردان: Hayo Freitag
نویسنده: Bettine von Borries , Achim von Borries , Hayo Freitag
تهیه کننده: Stefan Arndt , David Groenewold , Stephan Schesch , Nicola G. Wulf
سال تولید: 2007
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

سه برادر به عنوان سارقان بزرگراه بسیار موفق هستند: دومینیک با استفاده از دستگاه اشتباه خود برای ترساندن مربیان و مسافران ، فلیکس با استفاده از دمنده فلفل خود اسب ها را از حالت طبیعی خارج می کند ، در حالی که رهبر آنها ماکسیموس با تبر نبرد قرمز خود به چرخ های کالسکه آسیب می رساند. اما ، روزی دزدان درشکه ای را رهگیری می کنند ، فقط دختری تنها به نام تیفانی را پیدا می کنند که پدر و مادرش درگذشت و او را برای زندگی با یک عمه شریر که یک پرورشگاه اداره می کند ، فرستاده اند. تیفانی که نمی خواست به پرورشگاه برود ، دزدان را فریب می دهد و تصور می کند او دختر مهاراجه است و به مخفیگاه آنها منتقل می شود. در حالی که تیفانی سارقین را وادار می کند که با ثروت اندوخته شده خود قصد انجام چه کاری را دارند ، او به آنها کمک می کند هنگام نوشتن نامه باج ، خواندن و نوشتن را بیاموزند. سرقت ها سرانجام یاد گرفتند که تیفانی وقتی پوستر کودک گمشده اش را پیدا کردند ، به آنها دروغ گفت. تیفانی پشیمان است و با خجالت می رود تا به پرورشگاه برود.
تیفانی در طول مسیر رسیدن به پرورشگاه با دو یتیم فراری روبرو می شود. از آنها می فهمد که خاله کودکان را در کار اجباری کودکان قرار می دهد تا چغندر قند را برداشت کرده و قند دستگاه شیرینی سازی خود را برای تهیه دسرهایش استخراج کنند. تیفانی پس از ورود مخفیانه به یتیم خانه هنگام دستگیری باند فرودگاه ، انبار شیرینی خاله را در معرض سایر یتیمان قرار می دهد. عمه در آستانه مجازات كردن تیفانی بود كه دزدان می رسند ، مشخص شد كه یتیمان فراری هستند زیرا با تیفانی جبران می كنند. عمه قبل از افتادن در گودال شیرینی سازی خود در اثر یک جنون ، حاضر به تحویل تیفانی به سرقت ها نمی شود و به کیکی تبدیل می شود که یتیمان می خورند. سپس دزدان از ثروت خود برای خرید پرورشگاه استفاده می کنند که به مکانی برای همه کودکان بی سرپرست تبدیل می شود. سرانجام به شهری بزرگ تبدیل می شود که ساکنانش از دزدان دریایی استفاده می کنند.

بیشتر کمتر