انیمیشن زیم مهاجم؛ ورود به فلورپوس

انیمیشن زیم مهاجم؛ ورود به فلورپوس
Invader ZIM: Enter the Florpus

زیم، از طرف بلندبالایان، درازقدان فرستاده‌شده تا به زمین بیاید، و آن را برای تهاجمشان آماده کند. او با تغییر چهره به‌صورت انسان تلاش می‌کند تا زمین را برای تهاجم درازقدان آماده کند و او با تلپورت کردن زمین به‌جایی دیگر باعث به وجود آمدن یک فلورپوس چاله می‌شود. و زمین درخطر نابودی می‌افتد...

کارگردان: Hae Young Jung , Young Kyun Park , Jhonen Vasquez
نویسنده: Jhonen Vasquez
تهیه کننده: Joann Estoesta
سال تولید: 2019
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

داستان از جزیره Birdwell آغاز می شود ، در حالی که امیلی الیزابت خواستار لابرادور رتریور بسیار قرمز خود ، کلیفورد است. او صدای خش خش در بوته ها را می شنود و کلیفورد بلند می شود و به سمت او می شتابد. امیلی الیزابت به کلیفورد می گوید که آنها برای کارناوال دیر خواهند شد. کلیفورد هیجان زده است و سپس دور مسابقه می دهد.

کلیفورد به همراه امیلی الیزابت و دوستانش ، چارلی و جتا و دوستان کلیفورد ، Cleo و T-Bone از این کارناوال دیدن می کنند. کلیفورد ، Cleo و T-Bone از یک عمل حیوانی معروف به حیوانات شگفت انگیز لری ، متشکل از Shackelford the High Flying Ferret ، Dorothy the High Wire Heifer معروف به گاو جسور ، Dirk the Extreme Dachshund و Rodrigo ، Chihuahua of Steel شگفت زده می شوند. با این وجود ، علیرغم تلاش همه جانوران ، نمایش آنها به دلیل اقدامات ناموفق آنها در حال شکست است ، اما همه آنها از واقعیت غافل مانده اند زیرا صاحب آنها و مجری برنامه ، لری گیبل گوبل ، بیانگر میزان افتخار او به تلاش های آنها است. پس از نمایش ، لری به صاحب نگران کننده کارناوال ، پیتر تیبریوس می گوید “P.T.” جونز ، تنها راه برای ادامه اجرای آنها برنده شدن در یک مسابقه استعداد حیوانات Tummy Yummies ، نویدبخش شهرت ، ثروت ، و تأمین مادام العمر Tummy Yummies است. وقتی کلیفورد و دوستانش برای جمع آوری امضای خود می روند ، شاکلفورد تلاش می کند تا آنها را متقاعد کند که به این عمل بپیوندند ، اعتقاد دارد که اندازه و ظاهر کلیفورد به آنها کمک می کند تا نمایش خود را بهبود بخشند و ذخیره کنند ، اما هیچ یک موافق نیستند زیرا نمی خواهند صاحبان خود را ترک کنند .

روز بعد ، کلیفورد مکالمه هاواردز با همسایه شان آقای بلیکمن را شنید. او به اشتباه معتقد است که یک بار مالی بر دوش خانواده است و تصمیم می گیرد با پیوستن T-Bone و Cleo به حیوانات شگفت انگیز بپیوندد. پس از فرار از شهری که از کلیفورد ترسیده بود ، گروه حیوانات گیبل گابل را پیدا می کنند. از آنجا که گیبل گوبل نمی تواند حیوانات صاحب را بپذیرد ، آنها برچسب های سگ خود را دور می اندازند و ادعا می کنند که قصد فریب دادن سگ کش ها را دارند. گیبل گابل با خوشحالی از کلیفورد و دوستانش استقبال می کند و در جریان اجرای بعدی آنها ، کلیفورد موفق می شود نمایش را نجات دهد ، با استقبال گسترده ای از تشویق ها و تحریک حسادت از شاکلفورد. کلیفورد به زودی شروع به تأثیرگذاری مثبت و مثبت در نمایش می کند زیرا او می تواند به دیگران در بهبود عملکرد خود کمک کند ، از جمله کمک به دوروتی برای غلبه بر ترس از ارتفاع. کلیفورد بلافاصله ستاره نمایش می شود و این باعث حسادت شاکلفورد می شود و معتقد است که کلیفورد شروع به جایگزینی او کرده است و روزنامه ها به P.T ارسال می شوند که به گیبل گابلل افتخار می کند. در همین حال ، امیلی الیزابت به دنبال کلیفورد می رود و متوجه می شود که او فرار کرده است.

حیوانات شگفت انگیز لری سرانجام برای مسابقه Tummy Yummies که شب بعد اجرا می شود ، ورود پیدا می کنند. با این حال ، وقتی کلیفورد به یافتن شاکلفورد می رود و خبر را فاش می کند ، شاکلفورد حسادت خود را نسبت به کلیفورد آشکار می کند. او معتقد است که همه او بدون او بهتر هستند. کلیفورد که از سخنان شاکلفورد رنج می برد و امیلی الیزابت را از دست می دهد ، تصمیم می گیرد زود ترک کند و به خانه خود به جزیره Birdwell برگردد تا با امیلی الیزابت متحد شود. Cleo و T-Bone به او ملحق شدند ، اما توانستند كلیفورد را متقاعد كنند كه برگردد و در این راه لاری و دیگران را از اتوبوس خرابشان نجات می دهد و به مسابقه راه می یابد. حیوانات شگفت انگیز لری در این مسابقه برنده می شوند ، اما مدیرعامل سرگرم کننده Tummy Yummies ، جورج ولفسبوتوم ، گیبل گابل را فریب می دهد تا قراردادی را امضا کند که حق حضانت کامل کلیفورد را به او می دهد و او را به خاطر دختر خرابش مدیسون می رباید.

در یک هتل ، شاکلفورد تلاش می کند تا همه متوجه شوند که کلیفورد فقط می خواست Tummy Yummies را دوست داشته باشد ، و باعث شد Cleo اهداف واقعی خود را افشا کند. شاکلفورد متوجه می شود که در مورد او اشتباه کرده است و برچسب ها را به لری نشان می دهد که با امیلی الیزابت تماس می گیرد. Gablegobble حیوانات را به عمارت Wolfsbottom می رساند. در حالی که گیبل گابل با یک نگهبان امنیتی صحبت می کند ، حیوانات به عمارت نفوذ می کنند و شاکلفورد کلیفورد را از قفس خارج می کند. شاکلفورد به دلیل حسادت از کلیفورد عذرخواهی می کند ، اما T-Bone به طور اتفاقی زنگ هشدار را به صدا در می آورد و مأموران امنیتی Wolfsbottom سعی می کنند حیوانات را دستگیر کنند. این گروه به سختی از دست مأموران امنیتی فرار می کند و امیلی الیزابت به موقع می رسد تا ادعای کلیفورد را کند قبل از اینکه ولفسبوت بتواند او را بدست آورد. Wolfsbottom حاضر نمی شود که وی کلیفورد را نگه دارد و قرارداد خود را نشان می دهد ، اما مدیسون که تغییر عقیده دارد وارد عمل می شود و پدرش را راضی می کند که کلیفورد را رها کند. ولفسبوتوم قرارداد را پاره کرده و به کلیفورد اجازه می دهد تا به جزیره Birdwell که واقعاً متعلق به او است ، برود. Cleo و T-Bone با حیوانات شگفت انگیز خداحافظی کردند و کلیفورد با Shackleford آشتی کرد. فیلم با بازگشت کلیفورد ، امیلی الیزابت ، کلئو و تی بون به خانه به پایان می رسد.

بیشتر کمتر