انیمیشن زندگی مخفی حیوانات خانگی

انیمیشن زندگی مخفی حیوانات خانگی
The Secret Life of Pets

انیمیشن زندگی مخفی حیوانات خانگی همانطور که از اسمش مشخص است، ماجرای چند حیوان خانگی را روایت می‌کند که دوستشان در خطر افتاده و آنها برای نجات او متحد می‌شوند. در قسمت‌هایی از انیمیشن محتوای جنسی وجود دارد که باید نسبت به برطرف کردن این آسیب اهتمام ورزید.

کارگردان: Chris Renaud
نویسنده: Brian Lynch , Cinco Paul , Ken Daurio
تهیه کننده: Chris Meledandri , Janet Healy
سال تولید: 2016
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

یک جک راسل تریر به نام مکس با صاحبش کتی در یک آپارتمان در منهتن زندگی می کند. در حالی که او کار می کند ، او با دیگر حیوانات خانگی در ساختمان معاشرت می کند: گربه چوبی Chloe ، پاگ مِل ، دوست داشوند ، و نخود شیرین. یک روز ، کیتی دوک مخلوط را به فرزندی قبول می کند و باعث حسادت مکس می شود. دوک که از این نگرش مکس عصبانی شده است ، سعی می کند در یک کوچه ماکس را رها کند ، اما هر دو مورد حمله گربه هایی به رهبری اوزون گربه Sphynx قرار می گیرند که یقه های آنها را برداشته و آنها را به دام کنترل حیوانات می گذارد. دوک می ترسد اگر دوباره به پوند برگردد کشته خواهد شد. هنگامی که گیدج ، یک سفید پوستان و عاشق مکس ، مفقود شدن او را کشف می کند ، تصمیم می گیرد او را پیدا کند.

ماکس و دوک توسط یک خرگوش سفید به نام Snowball ، رهبر “حیوانات خانگی Flushed” نجات یافتند – باند حیوانات فاضلاب که از انسان متنفرند زیرا صاحبان آنها با آنها بدرفتاری کرده و آنها را طرد کردند. بعد از اینکه ماکس و دوک با گفتن اینکه صاحبانشان را کشته اند ، وانمود می کنند که انسان ها را تحقیر می کنند ، حیوانات خانگی Flushed آنها را به پیوستن دعوت می کنند. قبل از اینکه آنها بتوانند وفاداری خود را از طریق نیش افعی ثابت کنند ، Snowball می آموزد که مکس و دوک اهلی شده اند. این دو سگ از فاضلاب فرار کرده و سوار کشتی به بروکلین می شوند و در این راه ناخواسته افعی را می کشند. گلوله برفی انتقام می خورد و حیوانات خانگی Flushed را به دنبال آنها هدایت می کند.

در همین حال ، گیدج یک شاهین دم قرمز به نام Tiberius را استخدام می کند تا ماکس را پیدا کند ، اما او به اشتباه اوزون را پیدا می کند ، که گیدج مجبور می شود آنچه را که در مورد سگ ها می داند بگوید. سپس مل ، بادی ، کلوئه ، خوکچه هندی ، نورمن و شیرین نخود را به خدمت می گیرند. در راه ، آنها با Pops ، یک باسنت هاند قدیمی آشنا می شوند که به گیدج و حیوانات خانگی کمک می کند تا ماکس را پیدا کنند. در همین حال ، ماکس و دوک برای تهیه غذا به یک کارخانه سوسیس و کالباس حمله کردند. سپس ، گیدجت و تیمش با اسنوبال روبرو می شوند ، که نذر می کند آنها را نیز بکشد و با فرار بقیه اعضای گیدجت ، نورمن اسیر می شود.

در این بین ، دوک در مورد فرد مسنی که او را به عنوان یک توله سگ پذیرفته بود و عاشق گذراندن وقت با او بود به ماکس می گوید. یک روز ، دوک هنگام تعقیب یک پروانه گم شد و توسط حیوانات کنترل گرفتار شد ، اما فرد هرگز به ادعای او نیامد. آنها به خانه فرد در نزدیکی فرد مراجعه می كنند ، با اعتماد به نفس فرد هنوز او را دوست خواهد داشت و او را پس می گیرد ، اما آنها از گربه ساكن Reginald می آموزند كه فرد مرده است. دل شکسته ، دوک ماکس را به تلاش برای خلاص شدن از شر او متهم می کند و به خانه داران جدیدی که تازه به خانه بازگشته اند و با Animal Control تماس گرفته اند پارس می کند. کارمندان مکس را می گیرند اما دوک مدتی مداخله می کند تا ماکس فرار کند و در آخر اسیر می شود.

هنگام تلاش برای نجات دوک ، مکس توسط اسنوبال مورد حمله قرار می گیرد که می خواهد او را بکشد. با این حال ، وقتی باند او دستگیر شد ، اسنوبال متوجه می شود که او و مکس باید برای نجات آنها با هم کار کنند. آنها با اتوبوس شهری سوار ون روی پل بروکلین می شوند و ترافیک را متوقف می کنند. حیوانات خانگی Flushed ماکس را محاصره می کنند ، از همکاری او با اسنوبال بی خبرند ، اما گیدجت و تیم او او را نجات می دهند. گیجت از مهارت های جنگی کونگ فو خود استفاده می کند و مکس عاشق او می شود. ون در داربست گیر می کند و حیوانات خانگی Flushed فرار می کنند. به محض اینکه مکس کلیدهای قفس دوک را گرفت ، ون با او در داخل رودخانه شرق سقوط می کند. مکس قادر نیست دوک را آزاد کند ، بنابراین اسنوبال برای بازیابی کلیدها به داخل رودخانه می پرد و به آنها اجازه می دهد از ون غرق شده فرار کنند.

کل گروه با تاکسی راننده خوک به بلوک آپارتمان برمی گردند. ماکس عشق خود را به گجت ابراز می کند ، که محبت خود را برمی گرداند. گلوله برفی و حیوانات اهلی حیوانات خانگی برنامه جدیدی را برای نابودی همه انسانها تشکیل می دهند ، اما یک دختر کوچک به نام مولی از راه می رسد و گلوله برفی را به فرزندی قبول می کند و حیوانات خانگی فلوشه باقیمانده به فاضلاب ها برمی گردند. در ابتدا ، اسنوبال مقاومت می کند ، اما تسلیم می شود و اجازه می دهد خودش اهلی شود. حیوانات خانگی دیگر به خانه های خود برمی گردند و صاحبان خود را در آغوش می گیرند و سرانجام مکس و دوک با کیتی متحد می شوند و این باعث دوستی واقعی می شود.

بیشتر کمتر