انیمیشن زمین قبل از زمان 13: گردن دراز و دوستان

انیمیشن زمین قبل از زمان 13: گردن دراز و دوستان
The Land Before Time 13 : The Wisdom of Friends

بعد از حادثه‌ای که نزدیک بود مادربزرگ را بکشد، پای کوچولو درس‌هایی را فرا می‌گیرد که به او …

کارگردان: Jamie Mitchell
نویسنده: John Loy , Judy Freudberg , Tony Geiss
تهیه کننده: Charles Grosvenor
سال تولید: 2007
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

Littlefoot کابوس هایی را دیده است که مادربزرگ لون نک به جان او افتاده است ، که تقریباً هنگام زلزله رخ داده است ، اما مادربزرگ لانگ نک خوشبختانه قبل از سقوط خود را نجات داده است. مادربزرگ لونگ نکات مهم زندگی را به نام “حکمت” به Littlefoot تسلی می دهد و می آموزد. بعداً ، Littlefoot ، Cera ، Ducky ، Spike و Petrie با سه دایناسور شکم زرد Loofah ، Doofah و Foobie ملاقات می کنند. آنها در سفر به دره بری دور ، راه خود را گم کرده اند. به نظر می رسد لوفا ، دوفا و فوبی بیش از حد بی هوش هستند و نمی توانند راه خود را بازگردانند ، بنابراین Littlefoot و دیگران تصمیم می گیرند در حالی که Wisdoms را در این راه به اشتراک می گذارند به دوستان جدید خود کمک کنند.

در طول سفر ، Littlefoot و دوستانش توسط یک کوارتت شارپیت تحت تعقیب قرار گرفته اند ، و توسط یک Sharptooth با زخمی که به دور سر او می رود هدایت می شود. آنها خود را به یک چاله آبیاری رساندند و شکمهای زرد دیگری را ملاقات کردند. پیش از این ، لوفه در میان شکم زردها به اصطلاح “خردمندانه” اشاره کرد اما Littlefoot هیچ نشانه ای از او پیدا نکرد. Littlefoot شروع به هدایت شکم های زرد در آن سوی معمای مرموز می کند تا به دره بری برسد ، با این حال ، Littlefoot هرگز به دره بری نرفته است و نگران است که ممکن است تصمیمات غیرعاقلانه ای بگیرد در حالی که می آمد به زردهای زرد عقلانیت را بیاموزد. دوستانش به او اطمینان می دهند که باید به احساسات خود اعتماد کند تا به او بفهماند چه چیزی را گوش دهد.

با وقوع یک طوفان شدید ، Littlefoot شکمهای زرد را به یک فلات برای پناهگاه هدایت می کند ، اما Doofah از گروه جدا می شود و مسیر اشتباهی را طی می کند. پس از پایان طوفان ، Littlefoot و دوستانش توانستند او را پیدا کنند و او دوباره به گروه پیوست. Sharpteeth دوباره حمله می کند ، اما آنها می توانند با غلبه بر بالا و پایین شکم زرد ، آنها را شکست دهند. پس از شکست شارپیت ها ، سرانجام به دره بری راه یافتند. فوبی در تمام مدت “یک خردمند” فاش شده است. Littlefoot و دوستانش با خانواده خود متحد می شوند و آنها به دره بزرگ برمی گردند.

بیشتر کمتر